[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ULKS Dzierzkowice 18 44 14 2 2 58-16 7 1 1 34-8 7 1 1 24-8
2.  Perła Rudnik 18 37 11 4 3 51-30 5 2 2 33-20 6 2 1 18-10
3.  KS Dębina 18 27 8 3 7 55-45 5 1 3 34-22 3 2 4 21-23 2 6 2 0 0 7-2
4.  Granit II Bychawa 18 27 8 3 7 60-45 4 0 5 29-21 4 3 2 31-24 2 0 0 0 2 2-7
5.  LZS Krężnica Jara 18 25 7 4 7 39-37 2 3 4 17-16 5 1 3 22-21
6.  Roztocze Batorz 18 23 7 2 9 50-72 5 1 3 30-23 2 1 6 20-49 2 4 1 1 0 6-5
7.  GKS Modliborzyce 18 23 7 2 9 57-51 5 2 2 41-17 2 0 7 16-34 2 1 0 1 1 5-6
8.  Ruch Popkowice 18 21 6 3 9 31-47 3 2 4 12-18 3 1 5 19-29
9.  Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 18 19 6 1 11 35-52 2 0 7 18-27 4 1 4 17-25
10.  Starka Stara Wieś 18 11 3 2 13 31-72 2 1 6 19-28 1 1 7 12-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 ULKS Dzierzkowice    1-1 3-1 2-1 0-1 11-1 6-2 2-1 4-0 5-0 
 2 Perła Rudnik0-3     3-6 3-3 1-1 5-3 6-0 3-0* 6-2 6-2 
 3 KS Dębina1-6 2-3     4-0 2-0 11-1 6-3 4-3 1-3 3-3 
 4 Granit II Bychawa1-3 2-3 2-3     3-5 7-0 1-4 2-1 7-1 4-1 
 5 LZS Krężnica Jara1-2 0-0 1-1 2-2     4-3 3-4 1-2 0-2 5-0 
 6 Roztocze Batorz3-0 0-3 6-1 6-8 2-1     3-2 2-2 1-4 7-2 
 7 GKS Modliborzyce1-1 1-4 3-0* 3-7 8-2 3-3     8-0 3-0* 11-0 
 8 Ruch Popkowice0-3 3-1 2-7 1-1 0-3* 1-2 1-0     1-1 3-0* 
 9 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)0-2 0-1 3-2 1-4 3-5 3-4 5-0 3-5     0-4 
 10 Starka Stara Wieś1-4 1-2 0-0 2-5 2-4 4-3 3-1 4-5 2-4     

Kolejka 1 - 3-4 września

Roztocze Batorz 2-2 Ruch Popkowice 4 września, 17:00
GKS Modliborzyce 1-1 ULKS Dzierzkowice 4 września, 17:00
LZS Krężnica Jara 0-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 4 września, 17:00
w Niedrzwicy Kościelnej
Perła Rudnik 3-6 KS Dębina 4 września, 17:00
Starka Stara Wieś 2-5 Granit II Bychawa 4 września, 11:00
w Bychawie; Starka gospodarzem

Kolejka 2 - 10-11 września

Ruch Popkowice 1-1 Granit II Bychawa 11 września, 11:00
KS Dębina 3-3 Starka Stara Wieś 11 września, 11:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 0-1 Perła Rudnik 11 września, 11:00
ULKS Dzierzkowice 0-1 LZS Krężnica Jara 11 września, 12:00
Roztocze Batorz 3-2 GKS Modliborzyce 11 września, 11:00

Kolejka 3 - 17-18 września

GKS Modliborzyce 8-0 Ruch Popkowice 18 września, 16:00
LZS Krężnica Jara 4-3 Roztocze Batorz 18 września, 16:00
w Niedrzwicy Kościelnej
Perła Rudnik 0-3 ULKS Dzierzkowice 18 września, 16:00
Starka Stara Wieś 2-4 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 17 września, 16:00
w Bychawie
Granit II Bychawa 2-3 KS Dębina 18 września, 16:30

Kolejka 4 - 24-25 września

Ruch Popkowice 2-7 KS Dębina 25 września, 16:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-4 Granit II Bychawa 25 września, 16:00
ULKS Dzierzkowice 5-0 Starka Stara Wieś 25 września, 12:00
Roztocze Batorz 0-3 Perła Rudnik 25 września, 16:00
GKS Modliborzyce 8-2 LZS Krężnica Jara 25 września, 16:00

Kolejka 5 - 1-2 października

LZS Krężnica Jara 1-2 Ruch Popkowice 1 października, 16:30
w Niedrzwicy Kościelnej
Perła Rudnik 6-0 GKS Modliborzyce 2 października, 15:00
Starka Stara Wieś 4-3 Roztocze Batorz
Granit II Bychawa 1-3 ULKS Dzierzkowice 2 października, 16:00
KS Dębina 1-3 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2 października, 11:00

Kolejka 6 - 9 października

Ruch Popkowice 1-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 9 października, 11:00
ULKS Dzierzkowice 3-1 KS Dębina 9 października, 12:00
Roztocze Batorz 6-8 Granit II Bychawa 9 października, 11:00
GKS Modliborzyce 11-0 Starka Stara Wieś 9 października, 11:00
LZS Krężnica Jara 0-0 Perła Rudnik 9 października, 11:00
w Niedrzwicy Kościelnej

Kolejka 7 - 15-16 października

Perła Rudnik 3-0 Ruch Popkowice 16 października, 14:00
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Starka Stara Wieś 2-4 LZS Krężnica Jara 16 października, 11:00
w Dębinie
Granit II Bychawa 1-4 GKS Modliborzyce 16 października, 15:00
KS Dębina 11-1 Roztocze Batorz 16 października, 14:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 0-2 ULKS Dzierzkowice 16 października, 14:00

Kolejka 8 - 22-23 października

Ruch Popkowice 0-3 ULKS Dzierzkowice 23 października, 14:00
Roztocze Batorz 1-4 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 23 października, 14:00
GKS Modliborzyce 3-0 KS Dębina 23 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
LZS Krężnica Jara 2-2 Granit II Bychawa 23 października, 14:00
w Niedrzwicy Kościelnej
Perła Rudnik 6-2 Starka Stara Wieś 23 października, 14:00

Kolejka 9 - 29-30 października

Starka Stara Wieś 4-5 Ruch Popkowice 30 października, 11:30
w Dębinie
Granit II Bychawa 2-3 Perła Rudnik 30 października, 14:00
KS Dębina 2-0 LZS Krężnica Jara 30 października, 14:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 5-0 GKS Modliborzyce 30 października, 14:00
ULKS Dzierzkowice 11-1 Roztocze Batorz 30 października, 12:00

Kolejka 10 - 14-15 kwietnia

Ruch Popkowice 1-2 Roztocze Batorz 15 kwietnia, 16:00
ULKS Dzierzkowice 6-2 GKS Modliborzyce 15 kwietnia, 12:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 3-5 LZS Krężnica Jara 15 kwietnia, 16:00
KS Dębina 2-3 Perła Rudnik 15 kwietnia, 16:00
Granit II Bychawa 4-1 Starka Stara Wieś 15 kwietnia, 16:30

Kolejka 11 - 21-22 kwietnia

Granit II Bychawa 2-1 Ruch Popkowice 22 kwietnia, 11:00
Starka Stara Wieś 0-0 KS Dębina 22 kwietnia, 14:00
w Bychawie
Perła Rudnik 6-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 22 kwietnia, 11:00
LZS Krężnica Jara 1-2 ULKS Dzierzkowice 21 kwietnia, 17:00
w Niedrzwicy Kościelnej
GKS Modliborzyce 3-3 Roztocze Batorz 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 12 - 28-29 kwietnia

Ruch Popkowice 1-0 GKS Modliborzyce 29 kwietnia, 17:00
Roztocze Batorz 2-1 LZS Krężnica Jara 29 kwietnia, 17:00
ULKS Dzierzkowice 1-1 Perła Rudnik 29 kwietnia, 12:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 0-4 Starka Stara Wieś 29 kwietnia, 17:00
KS Dębina 4-0 Granit II Bychawa 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 13 - 5-6 maja

KS Dębina 4-3 Ruch Popkowice 3 maja, 15:00
Granit II Bychawa 7-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 6 maja, 17:30
Starka Stara Wieś 1-4 ULKS Dzierzkowice 6 maja, 11:00
w Bychawie
Perła Rudnik 5-3 Roztocze Batorz 5 maja, 16:00
LZS Krężnica Jara 3-4 GKS Modliborzyce 5 maja, 17:00
w Niedrzwicy Kościelnej

Kolejka 14 - 12-13 maja

Ruch Popkowice 0-3 LZS Krężnica Jara 13 maja, 11:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
GKS Modliborzyce 1-4 Perła Rudnik 13 maja, 11:00
Roztocze Batorz 7-2 Starka Stara Wieś 13 maja, 11:00
ULKS Dzierzkowice 2-1 Granit II Bychawa 13 maja, 12:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 3-2 KS Dębina 13 maja, 11:00

Kolejka 15 - 19-20 maja

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 3-5 Ruch Popkowice 20 maja, 17:00
KS Dębina 1-6 ULKS Dzierzkowice 20 maja, 17:00
Granit II Bychawa 7-0 Roztocze Batorz 20 maja, 18:00
Starka Stara Wieś 3-1 GKS Modliborzyce 20 maja, 11:00
w Bychawie
Perła Rudnik 1-1 LZS Krężnica Jara 20 maja, 17:00

Kolejka 16 - 26-27 maja

Ruch Popkowice 3-1 Perła Rudnik 27 maja, 11:00
LZS Krężnica Jara 5-0 Starka Stara Wieś 27 maja, 17:00
w Niedrzwicy Kościelnej
GKS Modliborzyce 3-7 Granit II Bychawa 27 maja, 17:00
Roztocze Batorz 6-1 KS Dębina 27 maja, 17:00
ULKS Dzierzkowice 4-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 27 maja, 17:00

Kolejka 17 - 3 czerwca

ULKS Dzierzkowice 2-1 Ruch Popkowice 3 czerwca, 12:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 3-4 Roztocze Batorz 3 czerwca, 11:00
KS Dębina 6-3 GKS Modliborzyce 3 czerwca, 11:00
Granit II Bychawa 3-5 LZS Krężnica Jara 3 czerwca, 11:00
Starka Stara Wieś 1-2 Perła Rudnik 3 czerwca, 18:00

Kolejka 18 - 10 czerwca

Ruch Popkowice 3-0 Starka Stara Wieś 10 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Perła Rudnik 3-3 Granit II Bychawa 10 czerwca, 17:00
LZS Krężnica Jara 1-1 KS Dębina 10 czerwca, 17:00
w Niedrzwicy Kościelnej
GKS Modliborzyce 3-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 10 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Roztocze Batorz 3-0 ULKS Dzierzkowice 10 czerwca, 17:00

Klasa A 2011/2012 (Lublin I)
Klasa A 2011/2012 (Lublin II)
Klasa A 2011/2012 (Lublin III)
Klasa A 2011/2012 (Lublin IV)

Klasa B 2011/2012 (Lublin I)
Klasa B 2011/2012 (Lublin III)
Klasa B 2011/2012 (Lublin IV)

Klasa C 2011/2012 (Opole Lubelskie)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas