[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tajfun Ostrów Lubelski 26 63 21 0 5 105-31 11 0 2 61-12 10 0 3 44-19
2.  Świdniczanka Świdnik Mały 26 58 19 1 6 66-29 9 1 3 29-15 10 0 3 37-14
3.  Vir Dorohucza 26 48 13 9 4 69-43 9 2 2 42-24 4 7 2 27-19
4.  KS Ciecierzyn 26 47 15 2 9 61-52 10 1 2 39-22 5 1 7 22-30 2 6 2 0 0 5-3
5.  Perła Rokitno 26 47 14 5 7 64-28 7 4 2 33-11 7 1 5 31-17 2 0 0 0 2 3-5
6.  Ludwiniak Ludwin 26 45 14 3 9 68-49 9 1 3 39-21 5 2 6 29-28
7.  GKS Niedźwiada 26 42 13 3 10 61-58 6 2 5 28-26 7 1 5 33-32
8.  Błękit Cyców 26 41 12 5 9 65-41 8 2 3 36-15 4 3 6 29-26
9.  Zawisza Garbów 26 27 7 6 13 39-66 3 5 5 20-27 4 1 8 19-39 2 4 1 1 0 4-3
10.  KS Nasutów 26 27 8 3 15 48-77 6 0 7 32-38 2 3 8 16-39 2 1 0 1 1 3-4
11.  Wodnik Uścimów 26 26 7 5 14 42-67 3 4 6 23-28 4 1 8 19-39
12.  LKS Trawniki 26 23 6 5 15 45-82 4 1 8 26-40 2 4 7 19-42
13.  GLKS Michów 26 20 6 2 18 50-89 6 1 6 34-33 0 1 12 16-56
14.  Huragan Siostrzytów 26 7 2 1 23 31-102 1 1 11 14-46 1 0 12 17-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Tajfun Ostrów Lubelski    2-1 2-1 2-0 0-3 5-0 2-4 3-2 9-0 5-1 6-0 12-0 4-0 9-0 
 2 Świdniczanka Świdnik Mały3-1     1-1 3-0 2-0 2-1 0-2 1-3 4-2 3-1 3-0 2-4 4-0 1-0 
 3 Vir Dorohucza0-3 0-4     3-0 4-2 3-1 6-4 1-1 3-1 2-0 6-0 2-2 7-3 5-3 
 4 KS Ciecierzyn2-4 3-1 3-3     2-1 3-2 7-2 3-2 2-1 6-0 1-5 2-1 3-0 2-0 
 5 Perła Rokitno5-1 1-2 0-0 2-3     2-0 0-0 3-0 2-1 1-1 6-1 1-1 3-0 7-1 
 6 Ludwiniak Ludwin0-2 0-3* 5-1 5-2 1-2     2-1 4-2 2-0 2-2 4-1 5-1 5-3 4-1 
 7 GKS Niedźwiada2-8 2-0 0-3 1-1 2-0 3-1     1-2 1-2 0-2 6-2 3-3 4-0* 3-2 
 8 Błękit Cyców3-0 0-2 1-1 4-0 3-0* 0-4 6-2     2-2 6-0 1-2 2-0 5-2 3-0* 
 9 Zawisza Garbów0-2 0-3 1-4 2-1 0-4 2-2 1-3 1-1     2-2 1-1 2-2 4-1 4-1 
 10 KS Nasutów1-8 1-4 1-3 3-0 0-5 0-3* 3-5 2-1 1-2     3-1 3-1 9-3 5-2 
 11 Wodnik Uścimów0-5 1-3 2-2 0-2 1-1 1-1 2-4 2-2 6-1 3-0     1-3 2-0 2-4 
 12 LKS Trawniki0-2 0-3 2-2 1-2 1-5 3-4 3-2 1-9 1-2 3-0 0-4     4-2 7-3 
 13 GLKS Michów2-5 3-7 1-1 4-7 1-3 3-5 0-1 3-1 3-0 4-2 1-0 5-1     4-0 
 14 Huragan Siostrzytów1-3 1-4 0-5 0-4 0-5 1-5 0-3 1-3 3-5 2-5 1-2 2-0 2-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

GLKS Michów 1-1 Vir Dorohucza 21 sierpnia, 15:00
KS Nasutów 0-3 Ludwiniak Ludwin 21 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-2
Wodnik Uścimów 2-4 Huragan Siostrzytów 21 sierpnia, 17:00
LKS Trawniki 1-2 Zawisza Garbów 21 sierpnia, 16:00
Błękit Cyców 3-0 Perła Rokitno 21 sierpnia, 13:00
(wo)
na boisku 1-4; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Świdniczanka Świdnik Mały 3-1 Tajfun Ostrów Lubelski 20 sierpnia, 13:00
KS Ciecierzyn 7-2 GKS Niedźwiada 21 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Vir Dorohucza 0-3 Tajfun Ostrów Lubelski 28 sierpnia, 17:00
Perła Rokitno 1-2 Świdniczanka Świdnik Mały 28 sierpnia, 13:00
KS Ciecierzyn 3-2 Błękit Cyców 28 sierpnia, 12:00
Zawisza Garbów 1-3 GKS Niedźwiada 28 sierpnia, 11:00
Huragan Siostrzytów 2-0 LKS Trawniki 28 sierpnia, 15:00
Ludwiniak Ludwin 4-1 Wodnik Uścimów 28 sierpnia, 11:00
GLKS Michów 4-2 KS Nasutów 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 3-4 września

KS Nasutów 1-3 Vir Dorohucza 4 września, 11:00
Wodnik Uścimów 2-0 GLKS Michów 4 września, 16:00
LKS Trawniki 3-4 Ludwiniak Ludwin 4 września, 16:00
GKS Niedźwiada 3-2 Huragan Siostrzytów 4 września, 14:00
Błękit Cyców 2-2 Zawisza Garbów 4 września, 13:00
Świdniczanka Świdnik Mały 3-0 KS Ciecierzyn 3 września, 13:00
Tajfun Ostrów Lubelski 0-3 Perła Rokitno 4 września, 14:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Vir Dorohucza 4-2 Perła Rokitno 11 września, 14:00
KS Ciecierzyn 2-4 Tajfun Ostrów Lubelski 11 września, 12:00
Zawisza Garbów 0-3 Świdniczanka Świdnik Mały 11 września, 11:00
Huragan Siostrzytów 1-3 Błękit Cyców 11 września, 14:00
Ludwiniak Ludwin 2-1 GKS Niedźwiada 11 września, 17:00
GLKS Michów 5-1 LKS Trawniki 11 września, 15:00
KS Nasutów 3-1 Wodnik Uścimów 11 września, 11:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Wodnik Uścimów 2-2 Vir Dorohucza 17 września, 16:00
LKS Trawniki 3-0 KS Nasutów 18 września, 15:00
GKS Niedźwiada 4-0 GLKS Michów 18 września, 14:00
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Błękit Cyców 0-4 Ludwiniak Ludwin 18 września, 11:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1-0 Huragan Siostrzytów 17 września, 13:00
Tajfun Ostrów Lubelski 9-0 Zawisza Garbów 18 września, 14:00
Perła Rokitno 2-3 KS Ciecierzyn 18 września, 13:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Vir Dorohucza 3-0 KS Ciecierzyn 24 września, 11:00
Zawisza Garbów 0-4 Perła Rokitno 25 września, 11:00
Huragan Siostrzytów 1-3 Tajfun Ostrów Lubelski 25 września, 14:30
Ludwiniak Ludwin 0-3 Świdniczanka Świdnik Mały 25 września, 16:00
(wo)
na boisku 0-2
GLKS Michów 3-1 Błękit Cyców 25 września, 14:00
KS Nasutów 3-5 GKS Niedźwiada 25 września, 11:00
Wodnik Uścimów 1-3 LKS Trawniki 24 września, 16:30

Kolejka 7 - 1-2 października

LKS Trawniki 2-2 Vir Dorohucza 2 października, 15:00
GKS Niedźwiada 6-2 Wodnik Uścimów 2 października, 13:00
Błękit Cyców 6-0 KS Nasutów 2 października, 13:00
Świdniczanka Świdnik Mały 4-0 GLKS Michów 2 października, 13:00
Tajfun Ostrów Lubelski 5-0 Ludwiniak Ludwin 2 października, 13:00
Perła Rokitno 7-1 Huragan Siostrzytów 2 października, 13:00
KS Ciecierzyn 2-1 Zawisza Garbów 2 października, 12:00

Kolejka 8 - 9 października

Vir Dorohucza 3-1 Zawisza Garbów 9 października, 11:00
Huragan Siostrzytów 0-4 KS Ciecierzyn 9 października, 14:00
Ludwiniak Ludwin 1-2 Perła Rokitno 9 października, 11:00
GLKS Michów 2-5 Tajfun Ostrów Lubelski 9 października, 14:00
KS Nasutów 1-4 Świdniczanka Świdnik Mały 9 października, 11:00
Wodnik Uścimów 2-2 Błękit Cyców 9 października, 15:00
LKS Trawniki 3-2 GKS Niedźwiada 9 października, 14:00

Kolejka 9 - 15-16 października

GKS Niedźwiada 0-3 Vir Dorohucza 16 października, 12:00
Błękit Cyców 2-0 LKS Trawniki 16 października, 13:00
Świdniczanka Świdnik Mały 3-0 Wodnik Uścimów 15 października, 13:00
goście nie dojechali
Tajfun Ostrów Lubelski 5-1 KS Nasutów 16 października, 13:00
Perła Rokitno 3-0 GLKS Michów 16 października, 12:00
KS Ciecierzyn 3-2 Ludwiniak Ludwin 16 października, 13:00
Zawisza Garbów 4-1 Huragan Siostrzytów 16 października, 11:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Vir Dorohucza 5-3 Huragan Siostrzytów 23 października, 14:45
Ludwiniak Ludwin 2-0 Zawisza Garbów 23 października, 11:00
GLKS Michów 4-7 KS Ciecierzyn 23 października, 14:00
KS Nasutów 0-5 Perła Rokitno 23 października, 11:00
Wodnik Uścimów 0-5 Tajfun Ostrów Lubelski 23 października, 14:00
LKS Trawniki 0-3 Świdniczanka Świdnik Mały 23 października, 13:00
GKS Niedźwiada 1-2 Błękit Cyców 23 października, 12:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Błękit Cyców 1-1 Vir Dorohucza 30 października, 12:00
Świdniczanka Świdnik Mały 0-2 GKS Niedźwiada 29 października, 13:00
Tajfun Ostrów Lubelski 12-0 LKS Trawniki 30 października, 13:00
Perła Rokitno 6-1 Wodnik Uścimów 30 października, 12:00
KS Ciecierzyn 6-0 KS Nasutów 30 października, 13:00
Zawisza Garbów 4-1 GLKS Michów 30 października, 11:00
Huragan Siostrzytów 1-5 Ludwiniak Ludwin 30 października, 13:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Vir Dorohucza 3-1 Ludwiniak Ludwin 6 listopada, 13:00
GLKS Michów 4-0 Huragan Siostrzytów 6 listopada, 13:00
KS Nasutów 1-2 Zawisza Garbów 6 listopada, 11:00
Wodnik Uścimów 0-2 KS Ciecierzyn 6 listopada, 13:00
LKS Trawniki 1-5 Perła Rokitno 6 listopada, 13:00
GKS Niedźwiada 2-8 Tajfun Ostrów Lubelski 6 listopada, 12:00
Błękit Cyców 0-2 Świdniczanka Świdnik Mały 6 listopada, 12:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Świdniczanka Świdnik Mały 1-1 Vir Dorohucza 11 listopada, 13:00
Tajfun Ostrów Lubelski 3-2 Błękit Cyców 11 listopada, 13:00
Perła Rokitno 0-0 GKS Niedźwiada 11 listopada, 11:00
KS Ciecierzyn 2-1 LKS Trawniki 11 listopada, 11:00
Zawisza Garbów 1-1 Wodnik Uścimów 11 listopada, 11:00
Huragan Siostrzytów 2-5 KS Nasutów 11 listopada, 12:00
Ludwiniak Ludwin 5-3 GLKS Michów 11 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

GKS Niedźwiada 1-1 KS Ciecierzyn 25 marca, 13:00
Vir Dorohucza 7-3 GLKS Michów 25 marca, 14:00
Ludwiniak Ludwin 2-2 KS Nasutów 25 marca, 16:00
Huragan Siostrzytów 1-2 Wodnik Uścimów 25 marca, 14:00
Zawisza Garbów 2-2 LKS Trawniki 25 marca, 11:00
Perła Rokitno 3-0 Błękit Cyców 25 marca, 12:00
Tajfun Ostrów Lubelski 2-1 Świdniczanka Świdnik Mały 25 marca, 14:00

Kolejka 15 - 31 marca-1 kwietnia

Tajfun Ostrów Lubelski 2-1 Vir Dorohucza 1 kwietnia, 14:00
Świdniczanka Świdnik Mały 2-0 Perła Rokitno 1 kwietnia, 14:00
Błękit Cyców 4-0 KS Ciecierzyn 1 kwietnia, 14:00
GKS Niedźwiada 1-2 Zawisza Garbów 1 kwietnia, 12:00
LKS Trawniki 7-3 Huragan Siostrzytów 1 kwietnia, 14:00
Wodnik Uścimów 1-1 Ludwiniak Ludwin 1 kwietnia, 15:00
KS Nasutów 9-3 GLKS Michów 1 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Vir Dorohucza 2-0 KS Nasutów 15 kwietnia, 14:00
GLKS Michów 1-0 Wodnik Uścimów 15 kwietnia, 15:00
Ludwiniak Ludwin 5-1 LKS Trawniki 15 kwietnia, 17:00
Huragan Siostrzytów 0-3 GKS Niedźwiada 15 kwietnia, 14:00
Zawisza Garbów 1-1 Błękit Cyców 15 kwietnia, 11:00
KS Ciecierzyn 3-1 Świdniczanka Świdnik Mały 15 kwietnia, 12:00
Perła Rokitno 5-1 Tajfun Ostrów Lubelski 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Perła Rokitno 0-0 Vir Dorohucza 22 kwietnia, 13:00
Tajfun Ostrów Lubelski 2-0 KS Ciecierzyn 22 kwietnia, 15:00
Świdniczanka Świdnik Mały 4-2 Zawisza Garbów 22 kwietnia, 14:00
Błękit Cyców 3-0 Huragan Siostrzytów 22 kwietnia, 14:00
(wo)
nie odbył się - goście nie posiadali aktualnych badań lekarskich
GKS Niedźwiada 3-1 Ludwiniak Ludwin 21 kwietnia, 16:00
LKS Trawniki 4-2 GLKS Michów 22 kwietnia, 14:00
w Oleśnikach
Wodnik Uścimów 3-0 KS Nasutów 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Vir Dorohucza 6-0 Wodnik Uścimów 29 kwietnia, 14:00
KS Nasutów 3-1 LKS Trawniki 29 kwietnia, 14:00
GLKS Michów 0-1 GKS Niedźwiada 29 kwietnia, 15:00
Ludwiniak Ludwin 4-2 Błękit Cyców 29 kwietnia, 17:00
Huragan Siostrzytów 1-4 Świdniczanka Świdnik Mały 29 kwietnia, 14:00
Zawisza Garbów 0-2 Tajfun Ostrów Lubelski 29 kwietnia, 11:00
KS Ciecierzyn 2-1 Perła Rokitno 29 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

KS Ciecierzyn 3-3 Vir Dorohucza 3 maja, 14:00
Perła Rokitno 2-1 Zawisza Garbów 2 maja, 16:00
Tajfun Ostrów Lubelski 9-0 Huragan Siostrzytów 3 maja, 16:00
Świdniczanka Świdnik Mały 2-1 Ludwiniak Ludwin 3 maja, 15:00
Błękit Cyców 5-2 GLKS Michów 3 maja, 15:00
GKS Niedźwiada 0-2 KS Nasutów 3 maja, 13:00
LKS Trawniki 0-4 Wodnik Uścimów 3 maja, 14:00
w Oleśnikach

Kolejka 20 - 5-6 maja

Vir Dorohucza 2-2 LKS Trawniki 6 maja, 16:00
Wodnik Uścimów 2-4 GKS Niedźwiada 6 maja, 16:00
KS Nasutów 2-1 Błękit Cyców 6 maja, 14:00
GLKS Michów 3-7 Świdniczanka Świdnik Mały 6 maja, 16:00
Ludwiniak Ludwin 0-2 Tajfun Ostrów Lubelski 6 maja, 17:00
Huragan Siostrzytów 0-5 Perła Rokitno 6 maja, 14:00
Zawisza Garbów 2-1 KS Ciecierzyn 6 maja, 11:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Zawisza Garbów 1-4 Vir Dorohucza 13 maja, 11:00
KS Ciecierzyn 2-0 Huragan Siostrzytów 13 maja, 14:00
przerwany w 8. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania zespołu gości
Perła Rokitno 2-0 Ludwiniak Ludwin 13 maja, 14:00
Tajfun Ostrów Lubelski 4-0 GLKS Michów 13 maja, 16:00
Świdniczanka Świdnik Mały 3-1 KS Nasutów 13 maja, 16:00
Błękit Cyców 1-2 Wodnik Uścimów 13 maja, 15:00
GKS Niedźwiada 3-3 LKS Trawniki 13 maja, 14:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Vir Dorohucza 6-4 GKS Niedźwiada 20 maja, 16:00
LKS Trawniki 1-9 Błękit Cyców 20 maja, 16:00
Wodnik Uścimów 1-3 Świdniczanka Świdnik Mały 20 maja, 16:00
KS Nasutów 1-8 Tajfun Ostrów Lubelski 20 maja, 16:00
GLKS Michów 1-3 Perła Rokitno 20 maja, 16:00
Ludwiniak Ludwin 5-2 KS Ciecierzyn 20 maja, 17:00
Huragan Siostrzytów 3-5 Zawisza Garbów 20 maja, 15:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Huragan Siostrzytów 0-5 Vir Dorohucza 27 maja, 15:00
Zawisza Garbów 2-2 Ludwiniak Ludwin 27 maja, 11:00
KS Ciecierzyn 3-0 GLKS Michów 26 maja, 15:00
Perła Rokitno 1-1 KS Nasutów 27 maja, 15:00
Tajfun Ostrów Lubelski 6-0 Wodnik Uścimów 27 maja, 16:00
Świdniczanka Świdnik Mały 2-4 LKS Trawniki 27 maja, 16:00
Błękit Cyców 6-2 GKS Niedźwiada 27 maja, 16:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Vir Dorohucza 1-1 Błękit Cyców 3 czerwca, 17:00
GKS Niedźwiada 2-0 Świdniczanka Świdnik Mały 3 czerwca, 14:00
LKS Trawniki 0-2 Tajfun Ostrów Lubelski 3 czerwca, 16:00
Wodnik Uścimów 1-1 Perła Rokitno 3 czerwca, 16:00
KS Nasutów 3-0 KS Ciecierzyn 3 czerwca, 16:00
GLKS Michów 3-0 Zawisza Garbów 2 czerwca, 17:00
Ludwiniak Ludwin 4-1 Huragan Siostrzytów 3 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 10 czerwca

Ludwiniak Ludwin 5-1 Vir Dorohucza 10 czerwca, 17:00
Huragan Siostrzytów 2-2 GLKS Michów 10 czerwca, 17:00
Zawisza Garbów 2-2 KS Nasutów 10 czerwca, 17:00
KS Ciecierzyn 1-5 Wodnik Uścimów 10 czerwca, 17:00
Perła Rokitno 1-1 LKS Trawniki 10 czerwca, 17:00
Tajfun Ostrów Lubelski 2-4 GKS Niedźwiada 10 czerwca, 17:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1-3 Błękit Cyców 10 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Vir Dorohucza 0-4 Świdniczanka Świdnik Mały 17 czerwca, 17:00
Błękit Cyców 3-0 Tajfun Ostrów Lubelski 17 czerwca, 17:00
GKS Niedźwiada 2-0 Perła Rokitno 17 czerwca, 17:00
LKS Trawniki 1-2 KS Ciecierzyn 16 czerwca, 17:00
w Ciecierzynie; LKS gospodarzem
Wodnik Uścimów 6-1 Zawisza Garbów 17 czerwca, 17:00
KS Nasutów 5-2 Huragan Siostrzytów 17 czerwca, 17:00
GLKS Michów 3-5 Ludwiniak Ludwin 17 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2011/2012 (Lublin)

Klasa A 2011/2012 (Lublin I)
Klasa A 2011/2012 (Lublin II)
Klasa A 2011/2012 (Lublin IV)

Klasa B 2011/2012 (Lublin I)
Klasa B 2011/2012 (Lublin II)
Klasa B 2011/2012 (Lublin III)
Klasa B 2011/2012 (Lublin IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas