[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Zamość II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orkan Bełżec 26 64 20 4 2 66-18 11 1 1 45-8 9 3 1 21-10
2.  Płomień Spartan Nieledew 26 62 20 2 4 83-33 11 1 1 50-16 9 1 3 33-17
3.  Spartakus Szarowola 26 57 18 3 5 77-33 10 2 1 45-13 8 1 4 32-20
4.  Granica Lubycza Królewska 26 51 16 3 7 62-26 10 0 3 37-7 6 3 4 25-19
5.  Huragan Hrubieszów 26 45 14 3 9 77-57 9 2 2 47-23 5 1 7 30-34 2 6 2 0 0 7-3
6.  Pogoń 96 Łaszczówka 26 45 13 6 7 76-37 8 3 2 50-13 5 3 5 26-24 2 0 0 0 2 3-7
7.  Szumy Susiec 26 33 10 3 13 42-62 4 2 7 23-33 6 1 6 19-29
8.  Zryw Ulhówek 26 31 9 4 13 41-77 7 2 4 27-26 2 2 9 14-51
9.  Ruch Machnów Nowy 26 29 8 5 13 36-57 5 2 6 22-25 3 3 7 14-32
10.  Szyszła Tarnoszyn 26 28 8 4 14 51-53 4 2 7 24-21 4 2 7 27-32 2 3 1 0 1 5-3
11.  Omega II Stary Zamość 26 28 9 1 16 47-71 7 0 6 37-25 2 1 10 10-46 2 3 1 0 1 3-5
12.  Graf Chodywańce 26 20 6 2 18 29-75 3 2 8 12-26 3 0 10 17-49
13.  Metanoja Lipsko 26 14 4 2 20 37-89 2 2 9 19-34 2 0 11 18-55
14.  Andoria Mircze 26 17 5 2 19 30-66 3 1 9 15-31 2 1 10 15-35
Andoria Mircze wycofała się z rozgrywek po 15. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orkan Bełżec    2-1 1-1 4-0 2-0 2-3 3-0 3-1 5-0 5-2 8-0 4-0 3-0 3-0* 
 2 Płomień Spartan Nieledew2-0     4-0 1-2 5-2 4-1 4-1 4-3 3-0 2-2 5-2 8-2 5-1 3-0* 
 3 Spartakus Szarowola0-1 1-1     1-0 2-1 2-2 6-1 9-0 2-1 4-1 6-2 4-2 5-0 3-1 
 4 Granica Lubycza Królewska0-1 1-2 1-2     3-1 2-1 4-0 7-0 2-0 1-0 5-0 3-0* 5-0 3-0* 
 5 Huragan Hrubieszów2-3 1-2 4-3 3-1     3-1 4-1 3-0* 2-2 6-4 3-0* 5-0 8-3 3-3 
 6 Pogoń 96 Łaszczówka1-1 2-1 2-1 0-0 2-4     1-2 8-0 8-0 2-2 6-1 9-0 5-0 4-1 
 7 Szumy Susiec1-2 2-4 1-2 0-4 1-3 3-6     1-1 1-1 1-3 2-1 3-2 4-2 3-2 
 8 Zryw Ulhówek0-3 2-8 0-3 1-5 3-2 1-1 4-0     1-1 2-1 3-0* 3-1 4-1 3-0* 
 9 Ruch Machnów Nowy0-2 0-3 0-4 2-3 3-1 2-1 1-1 0-1     3-6 0-0 4-1 4-2 3-0* 
 10 Szyszła Tarnoszyn1-1 1-3 6-2 1-2 6-2 0-0 1-4 0-1 1-2     4-0 0-2 0-2 3-0* 
 11 Omega II Stary Zamość0-1 1-3 1-2 3-2 2-3 0-3 1-3 5-2 3-0 3-1     5-2 10-3 3-0* 
 12 Graf Chodywańce2-2 3-0* 0-4 1-1 1-4 0-1 0-2 2-0 0-5 0-2 0-1     2-1 1-3 
 13 Metanoja Lipsko1-2 1-3 0-5 0-3 4-4 5-3 0-1 3-3 3-0* 0-1 1-2 1-2     0-5 
 14 Andoria Mircze0-2 0-2 0-3 2-2 0-3* 0-3* 0-3* 6-2 1-2 3-2 3-1 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Szyszła Tarnoszyn 6-2 Huragan Hrubieszów 21 września, 16:00
Orkan Bełżec 3-1 Zryw Ulhówek 20 sierpnia, 17:00
Szumy Susiec 3-6 Pogoń 96 Łaszczówka 21 sierpnia, 13:00
Omega II Stary Zamość 3-0 Ruch Machnów Nowy 21 sierpnia, 11:00 (50)
w Chomęciskach
Granica Lubycza Królewska 1-2 Płomień Spartan Nieledew 21 sierpnia, 17:00
Andoria Mircze 0-3 Spartakus Szarowola 21 sierpnia, 17:00
Metanoja Lipsko 1-2 Graf Chodywańce 21 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Huragan Hrubieszów 1-2 Płomień Spartan Nieledew 27 sierpnia, 16:00
Andoria Mircze 2-2 Granica Lubycza Królewska 28 sierpnia, 14:00
Ruch Machnów Nowy 0-4 Spartakus Szarowola 28 sierpnia, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 6-1 Omega II Stary Zamość 27 sierpnia, 17:00
Zryw Ulhówek 4-0 Szumy Susiec 27 sierpnia, 13:00
Graf Chodywańce 2-2 Orkan Bełżec 27 sierpnia, 16:00
Szyszła Tarnoszyn 0-2 Metanoja Lipsko 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Orkan Bełżec 5-2 Szyszła Tarnoszyn 31 sierpnia, 17:00
Szumy Susiec 3-2 Graf Chodywańce 31 sierpnia, 17:00
Omega II Stary Zamość 5-2 Zryw Ulhówek 31 sierpnia, 17:00
Spartakus Szarowola 2-2 Pogoń 96 Łaszczówka 31 sierpnia, 17:00
Granica Lubycza Królewska 2-0 Ruch Machnów Nowy 31 sierpnia, 17:00
Andoria Mircze 0-2 Płomień Spartan Nieledew 31 sierpnia, 17:00
Metanoja Lipsko 4-4 Huragan Hrubieszów 31 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 3-4 września

Huragan Hrubieszów 3-3 Andoria Mircze 4 września, 16:00
Ruch Machnów Nowy 0-3 Płomień Spartan Nieledew 4 września, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 0-0 Granica Lubycza Królewska 3 września, 12:00
Zryw Ulhówek 0-3 Spartakus Szarowola 4 września, 16:00
Graf Chodywańce 0-1 Omega II Stary Zamość 3 września, 16:00
Szyszła Tarnoszyn 1-4 Szumy Susiec 4 września, 16:00
Metanoja Lipsko 1-2 Orkan Bełżec 4 września, 15:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Orkan Bełżec 2-0 Huragan Hrubieszów 11 września, 15:00
Omega II Stary Zamość 3-1 Szyszła Tarnoszyn 10 września, 15:00
w Chomięciskach
Spartakus Szarowola 4-2 Graf Chodywańce 10 września, 16:00
Granica Lubycza Królewska 7-0 Zryw Ulhówek 11 września, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 4-1 Pogoń 96 Łaszczówka 11 września, 16:00
w Teptiukowie
Andoria Mircze 1-2 Ruch Machnów Nowy 11 września, 14:00
Szumy Susiec 4-2 Metanoja Lipsko 11 września, 13:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Huragan Hrubieszów 2-2 Ruch Machnów Nowy 17 września, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 4-1 Andoria Mircze 18 września, 15:00
Zryw Ulhówek 2-8 Płomień Spartan Nieledew 17 września, 15:00
Graf Chodywańce 1-1 Granica Lubycza Królewska 17 września, 16:00
Szyszła Tarnoszyn 6-2 Spartakus Szarowola 18 września, 16:00
Orkan Bełżec 3-0 Szumy Susiec 18 września, 15:00
Metanoja Lipsko 1-2 Omega II Stary Zamość 18 września, 15:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Szumy Susiec 1-3 Huragan Hrubieszów 25 września, 13:00
Omega II Stary Zamość 0-1 Orkan Bełżec 24 września, 15:00
w Chomęciskach Dużych
Granica Lubycza Królewska 1-0 Szyszła Tarnoszyn 24 września, 15:00
Andoria Mircze 6-2 Zryw Ulhówek 25 września, 14:00
Ruch Machnów Nowy 2-1 Pogoń 96 Łaszczówka 25 września, 15:00
Graf Chodywańce 3-0 Płomień Spartan Nieledew 24 września, 16:00
(wo)
Spartakus Szarowola 5-0 Metanoja Lipsko 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Huragan Hrubieszów 3-1 Pogoń 96 Łaszczówka 1 października, 16:00
Zryw Ulhówek 1-1 Ruch Machnów Nowy 1 października, 15:00
Graf Chodywańce 1-3 Andoria Mircze 1 października, 16:00
Szyszła Tarnoszyn 1-3 Płomień Spartan Nieledew 2 października, 15:00
Orkan Bełżec 1-1 Spartakus Szarowola 2 października, 15:00
Szumy Susiec 2-1 Omega II Stary Zamość 1 października, 16:30
Metanoja Lipsko 0-3 Granica Lubycza Królewska 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Omega II Stary Zamość 2-3 Huragan Hrubieszów 9 października, 11:00
w Chomęciskach
Spartakus Szarowola 6-1 Szumy Susiec 9 października, 15:00
Granica Lubycza Królewska 0-1 Orkan Bełżec 9 października, 15:00
Andoria Mircze 3-2 Szyszła Tarnoszyn 9 października, 14:00
Ruch Machnów Nowy 4-1 Graf Chodywańce 9 października, 14:00
Pogoń 96 Łaszczówka 8-0 Zryw Ulhówek 9 października, 15:00
Metanoja Lipsko 1-3 Płomień Spartan Nieledew 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Huragan Hrubieszów 3-0 Zryw Ulhówek 15 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Graf Chodywańce 0-1 Pogoń 96 Łaszczówka 16 października, 13:00
Szyszła Tarnoszyn 1-2 Ruch Machnów Nowy 16 października, 15:00
Orkan Bełżec 2-1 Płomień Spartan Nieledew 16 października, 15:00
Szumy Susiec 0-4 Granica Lubycza Królewska 16 października, 13:00
Omega II Stary Zamość 1-2 Spartakus Szarowola 19 października, 15:00
Metanoja Lipsko 0-5 Andoria Mircze 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Spartakus Szarowola 2-1 Huragan Hrubieszów 23 października, 14:00
Granica Lubycza Królewska 5-0 Omega II Stary Zamość 22 października, 14:00
Płomień Spartan Nieledew 4-1 Szumy Susiec 23 października, 15:00
Andoria Mircze 0-2 Orkan Bełżec 23 października, 12:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-2 Szyszła Tarnoszyn 23 października, 14:00
Zryw Ulhówek 3-1 Graf Chodywańce 22 października, 15:00
Ruch Machnów Nowy 4-2 Metanoja Lipsko 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Huragan Hrubieszów 5-0 Graf Chodywańce 29 października, 14:00
Szyszła Tarnoszyn 0-1 Zryw Ulhówek 29 października, 15:00
Orkan Bełżec 5-0 Ruch Machnów Nowy 30 października, 14:00
Szumy Susiec 3-2 Andoria Mircze 30 października, 13:00
Omega II Stary Zamość 1-3 Płomień Spartan Nieledew 30 października, 11:00
Spartakus Szarowola 1-0 Granica Lubycza Królewska 30 października, 13:00
Metanoja Lipsko 5-3 Pogoń 96 Łaszczówka 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Granica Lubycza Królewska 3-1 Huragan Hrubieszów 5 listopada, 13:00
Płomień Spartan Nieledew 4-0 Spartakus Szarowola 5 listopada, 13:00
Andoria Mircze 3-1 Omega II Stary Zamość 6 listopada, 13:00
Ruch Machnów Nowy 1-1 Szumy Susiec 6 listopada, 13:00
Pogoń 96 Łaszczówka 1-1 Orkan Bełżec 6 listopada, 14:00
Graf Chodywańce 0-2 Szyszła Tarnoszyn 6 listopada, 13:00
Zryw Ulhówek 4-1 Metanoja Lipsko 5 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11-13 listopada

Spartakus Szarowola 3-1 Andoria Mircze 13 listopada, 13:00
Huragan Hrubieszów 6-4 Szyszła Tarnoszyn 13 listopada, 13:00
Zryw Ulhówek 0-3 Orkan Bełżec 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 13:00) odwołany
Pogoń 96 Łaszczówka 1-2 Szumy Susiec 11 listopada, 13:00
Ruch Machnów Nowy 0-0 Omega II Stary Zamość 11 listopada, 13:00
Płomień Spartan Nieledew 1-2 Granica Lubycza Królewska 31 marca, 16:00
Graf Chodywańce 2-1 Metanoja Lipsko 11 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Płomień Spartan Nieledew 5-2 Huragan Hrubieszów 5 kwietnia, 16:00
Granica Lubycza Królewska 3-0 Andoria Mircze 4 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Spartakus Szarowola 2-1 Ruch Machnów Nowy 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Omega II Stary Zamość 0-3 Pogoń 96 Łaszczówka 4 kwietnia, 16:00
w Chomęciskach Dużych
Szumy Susiec 1-1 Zryw Ulhówek 7 kwietnia, 13:00
Orkan Bełżec 4-0 Graf Chodywańce 7 kwietnia, 13:00
Metanoja Lipsko 0-1 Szyszła Tarnoszyn 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Płomień Spartan Nieledew 3-0 Andoria Mircze
(wo)
Szyszła Tarnoszyn 1-1 Orkan Bełżec 15 kwietnia, 15:00
Graf Chodywańce 0-2 Szumy Susiec 15 kwietnia, 12:00
w Jarczowie
Zryw Ulhówek 3-0 Omega II Stary Zamość 14 kwietnia, 15:00
(wo)
goście nie przyjechali
Pogoń 96 Łaszczówka 2-1 Spartakus Szarowola 15 kwietnia, 14:00
Ruch Machnów Nowy 2-3 Granica Lubycza Królewska 15 kwietnia, 16:00
Huragan Hrubieszów 8-3 Metanoja Lipsko 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Andoria Mircze 0-3 Huragan Hrubieszów
(wo)
Płomień Spartan Nieledew 3-0 Ruch Machnów Nowy 21 kwietnia, 17:00
Granica Lubycza Królewska 2-1 Pogoń 96 Łaszczówka 22 kwietnia, 17:00
Spartakus Szarowola 9-0 Zryw Ulhówek 22 kwietnia, 15:00
Omega II Stary Zamość 5-2 Graf Chodywańce 21 kwietnia, 16:00
Szumy Susiec 1-3 Szyszła Tarnoszyn 22 kwietnia, 13:00
Orkan Bełżec 3-0 Metanoja Lipsko 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Huragan Hrubieszów 2-3 Orkan Bełżec 28 kwietnia, 17:00
w Teptiukowie
Szyszła Tarnoszyn 4-0 Omega II Stary Zamość 28 kwietnia, 16:00
Graf Chodywańce 0-4 Spartakus Szarowola 29 kwietnia, 12:00
w Jarczowie
Zryw Ulhówek 1-5 Granica Lubycza Królewska 29 kwietnia, 14:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-1 Płomień Spartan Nieledew 29 kwietnia, 14:00
Ruch Machnów Nowy 3-0 Andoria Mircze
(wo)
Metanoja Lipsko 0-1 Szumy Susiec 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 3 maja

Ruch Machnów Nowy 3-1 Huragan Hrubieszów 3 maja, 17:00
Andoria Mircze 0-3 Pogoń 96 Łaszczówka
(wo)
Płomień Spartan Nieledew 4-3 Zryw Ulhówek 3 maja, 17:00
Granica Lubycza Królewska 3-0 Graf Chodywańce 3 maja, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Spartakus Szarowola 4-1 Szyszła Tarnoszyn 3 maja, 15:00
Szumy Susiec 1-2 Orkan Bełżec 3 maja, 13:00
Omega II Stary Zamość 10-3 Metanoja Lipsko 3 maja, 11:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Płomień Spartan Nieledew 8-2 Graf Chodywańce 5 maja, 17:00
Huragan Hrubieszów 4-1 Szumy Susiec 5 maja, 17:00
Orkan Bełżec 8-0 Omega II Stary Zamość 6 maja, 15:00
Szyszła Tarnoszyn 1-2 Granica Lubycza Królewska 6 maja, 16:00
Zryw Ulhówek 3-0 Andoria Mircze
(wo)
Pogoń 96 Łaszczówka 8-0 Ruch Machnów Nowy 6 maja, 15:00
Metanoja Lipsko 0-5 Spartakus Szarowola 6 maja, 16:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Pogoń 96 Łaszczówka 2-4 Huragan Hrubieszów 13 maja, 17:00
Ruch Machnów Nowy 0-1 Zryw Ulhówek 13 maja, 17:00
Andoria Mircze 0-3 Graf Chodywańce
(wo)
Płomień Spartan Nieledew 2-2 Szyszła Tarnoszyn 12 maja, 17:00
Spartakus Szarowola 0-1 Orkan Bełżec 13 maja, 16:00
Omega II Stary Zamość 1-3 Szumy Susiec 12 maja, 17:00
Granica Lubycza Królewska 5-0 Metanoja Lipsko 23 maja, 18:30

Kolejka 22 - 19-20 maja

Huragan Hrubieszów 3-0 Omega II Stary Zamość 19 maja, 17:00
(wo)
goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
Szumy Susiec 1-2 Spartakus Szarowola 20 maja, 13:00
Orkan Bełżec 4-0 Granica Lubycza Królewska 20 maja, 15:00
Szyszła Tarnoszyn 3-0 Andoria Mircze
(wo)
Graf Chodywańce 0-5 Ruch Machnów Nowy 19 maja, 17:00
w Jarczowie
Zryw Ulhówek 1-1 Pogoń 96 Łaszczówka 20 maja, 14:00
Płomień Spartan Nieledew 5-1 Metanoja Lipsko 19 maja, 17:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Zryw Ulhówek 3-2 Huragan Hrubieszów 27 maja, 14:00
Pogoń 96 Łaszczówka 9-0 Graf Chodywańce 26 maja, 12:00
Ruch Machnów Nowy 3-6 Szyszła Tarnoszyn 27 maja, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 2-0 Orkan Bełżec 26 maja, 17:00
Granica Lubycza Królewska 4-0 Szumy Susiec 27 maja, 17:00
Spartakus Szarowola 6-2 Omega II Stary Zamość 27 maja, 17:00
Andoria Mircze 0-3 Metanoja Lipsko
(wo)

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Huragan Hrubieszów 4-3 Spartakus Szarowola 2 czerwca, 17:00
Omega II Stary Zamość 3-2 Granica Lubycza Królewska 2 czerwca, 16:00
Szumy Susiec 2-4 Płomień Spartan Nieledew 3 czerwca, 13:00
Orkan Bełżec 3-0 Andoria Mircze
(wo)
Szyszła Tarnoszyn 0-0 Pogoń 96 Łaszczówka 3 czerwca, 16:00
Graf Chodywańce 2-0 Zryw Ulhówek 3 czerwca, 15:00
Metanoja Lipsko 3-0 Ruch Machnów Nowy 3 czerwca, 16:00
(wo)
Na boisku 2:0 W drużynie Ruchu przez cały mecz nie grało 2 młodzieżowców

Kolejka 25 - 7 czerwca

Graf Chodywańce 1-4 Huragan Hrubieszów 7 czerwca, 15:00
w Jarczowie
Zryw Ulhówek 2-1 Szyszła Tarnoszyn 7 czerwca, 15:00
Ruch Machnów Nowy 0-2 Orkan Bełżec 7 czerwca, 15:00
Andoria Mircze 0-3 Szumy Susiec
(wo)
Płomień Spartan Nieledew 5-2 Omega II Stary Zamość 7 czerwca, 15:00
Granica Lubycza Królewska 1-2 Spartakus Szarowola 7 czerwca, 15:00
Pogoń 96 Łaszczówka 5-0 Metanoja Lipsko 7 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 10 czerwca

Huragan Hrubieszów 3-1 Granica Lubycza Królewska 10 czerwca, 15:00
Spartakus Szarowola 1-1 Płomień Spartan Nieledew 10 czerwca, 15:00
Omega II Stary Zamość 3-0 Andoria Mircze
(wo)
Szumy Susiec 1-1 Ruch Machnów Nowy 10 czerwca, 15:00
Orkan Bełżec 2-3 Pogoń 96 Łaszczówka 10 czerwca, 15:00
Szyszła Tarnoszyn 0-2 Graf Chodywańce 10 czerwca, 15:00
Metanoja Lipsko 3-3 Zryw Ulhówek 10 czerwca, 15:00

Klasa okręgowa 2011/2012 (Zamość)

Klasa A 2011/2012 (Zamość I)

Klasa B 2011/2012 (Zamość I)
Klasa B 2011/2012 (Zamość II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas