[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - Ekstraklasa - zima 2023
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Cracovia  
28.12

07.01-21.01 Belek
  18.11 FK Železiarne Podbrezová 3-4
  26.11 MFK Dukla Bańska Bystrzyca 1-0
  03.12 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 4-1
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany

Górnik Zabrze  
02.01

10.01-21.01 Belek
  25.11 Odra Opole 4-1
  02.12 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0
  10.12 Miedź Legnica
  07.01 SC Rot-Weiss Essen
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany

Jagiellonia Białystok  
15.12

02.01-15.01 Belek
  21.01 Motor Lublin

Korona Kielce  
02.01

02.01-15.01 miejsce nieznane
  03.12 Górnik Łęczna 4-0
  10.12 GKS Katowice
  20.01 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Lech Poznań  
03.01

04.01-14.01 Dubajj
  07.01 nieznany
  13.01 Eintracht Frankfurt
  21.01 FC Hansa Rostock

Lechia Gdańsk  

02.01-06.01 Władysławowo-Cetniewo
09.01-20.01 miejsce nieznane
  25.11 Gedania Gdańsk 1-0
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  04.02 Stomil Olsztyn

Legia Warszawa  
03.01

06.01-16.01 Belek
  05.12 GKS Tychy 3-1
  10.12 Motor Lublin
  16.12 Ruch Chorzów
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany

Miedź Legnica  
04.01

09.01-19.01 miejsce nieznane
  10.12 Górnik Zabrze
  15.12 FK Jablonec
  12.01 nieznany
  15.01 nieznany
  18.01 nieznany

Piast Gliwice  
27.12

16.12-22.12 Wałbrzych
09.01-20.01 L'Albir
  14.12 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  18.12 Karkonosze Jelenia Góra

Pogoń Szczecin  
03.01

09.01-19.01 Belek
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany

Radomiak Radom  
03.01

08.01-20.01 Antalya
  25.11 RB Leipzig 0-6
  ??? nieznany
  ??? nieznany

Raków Częstochowa  
02.01

09.12-17.12 miejsce nieznane
02.01-21.01 Belek
  10.12 PSV Eindhoven
  14.12 RSC Anderlecht
  17.12 Fortuna Sittard
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany

Stal Mielec  
02.01

09.01-20.01 miejsce nieznane
  18.11 Wisła Kraków 1-1
  25.11 Stal Rzeszów 1-0

Śląsk Wrocław  
27.12

28.12-31.12 miejsce nieznane
08.01-20.01 Belek
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany

Warta Poznań  
02.01

08.01-20.01 Side
  16.11 Lech II Poznań 1-1
  22.11 Polonia Środa Wielkopolska 4-3
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  11.02 KKS 1925 Kalisz

Widzew Łódź  
03.01

11.01-21.01 Antalya
  10.12 Ruch Lwów
  17.12 Chojniczanka Chojnice
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany

Wisła Płock  
02.01

09.01-22.01 Belek
  22.11 MŠK Žilina 0-4
  23.11 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 4-4
  25.11 FK Železiarne Podbrezová 3-1
  26.11 Garbarnia Kraków 1-2
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany

Zagłębie Lubin  

06.01-20.01 miejsce nieznane
  05.02 Chrobry Głogów

 

Napisz do nas