26 listopada 2022, 11:30 - Rączna (Cracovia Training Center)
Benjamin Källman 3

Cracovia: 31. Lukáš Hroššo - 2. Cornel Râpă (64, 15. Mateusz Pieńczak), 85. David Jablonský, 88. Matej Rodin (56, 21. Thiago), 5. Virgil Ghiță (56, 73. Patryk Zaucha), 3. Michal Sipľak (73, 61. Robert Ożóg) - 16. Przemysław Kapek (46, 55. Michał Stachera), 36. Kacper Jodłowski (46, 22. Florian Loshaj), 20. Karol Knap (64, 19. Bartłomiej Kolec), 71. Patryk Makuch (46, 27. Marcin Budziński) - 9. Benjamin Källman (46, 45. Filip Balaj).

MFK Dukla Bańska Bystrzyca: Matúš Hruška - Lukáš Migaľa, Ľuboš Kupčík, Jakub Uhrinčať - Adrián Slávik (46 Marián Pišoja), Branislav Ľupták (46 Michal Faško), Dávid Richtárech, Lukáš Gašparovič (60 Matúš Köröš), Timotej Záhumenský - Martin Rymarenko (60 David Jackuliak), Matej Franko (46 Adam Hanes).

żółte kartki (Cracovia): Thiago, Kolec.

W 71. minucie Filip Balaj (Cracovia) nie wykorzystał rzutu karnego (Matúš Hruška obronił).

W meczu sparingowym rozegranym w Rącznej Cracovia wygrała 1-0 (1-0) z MFK Dukla Bańska Bystrzyca - ósmą drużyną słowackiej ekstraklasy.

W Cracovii zagrał m.in. junior Bartłomiej Kolec.

źródło: własne / MFK Dukla Bańska Bystrzyca

Dodano: 26 listopada 2022, 13:13:25

mati - 26 listopada 2022, 17:11:54 - *.tuxli.org
Szkoda że w euroeliminacjach tak nie mogą tylko w towarzyskich. Patrz Cracovia-Dunajska Streda jak Pasy wyleciały po tych dwóch remisach. To samo Górnik z Trencinem towarzysko wygrywał a w euroeliminacjach czwórkę wyłapał od Słowaków.

jerzy777 - 26 listopada 2022, 20:54:38 - *.dynamic.chello.pl