18 listopada 2022, 11:30 - Rączna (Cracovia Training Center)
Cracovia 3-4 FK Železiarne Podbrezová
Virgil Ghiță 33, Cornel Râpă 35, Filip Balaj 68 - Peter Kováčik 5, Moses Cobnan 56 (k), 79, Derrick Bonsu 83

Cracovia: 13. Sebastian Madejski - 2. Cornel Râpă, 85. David Jablonský, 88. Matej Rodin, 5. Virgil Ghiță, 3. Michal Sipľak (46, 44. Damian Urban) - 21. Thiago (57, 36. Kacper Jodłowski), 18. Takuto Oshima (24, 22. Florian Loshaj), 20. Karol Knap, 10. Jewhen Konoplanka (46, 16. Przemysław Kapek) - 71. Patryk Makuch (46, 45. Filip Balaj).

FK Železiarne Podbrezová: (I połowa) 28. Adam Danko - 39. Marek Bartoš, 4. Matej Oravec, 14. Matej Grešák - 20. Peter Kováčik, 17. Damián Bariš, 23. Mikuláš Bakaľa, 99. Moses Cobnan, 92. Marcel Vasiľ, 11. Samuel Datko - 9. Adam Horvát. (II połowa) 28. Adam Danko - 22. Juan Panameño, 23. Mikuláš Bakaľa, 4. Matej Oravec - 14. Matej Grešák (71, 92. Marcel Vasiľ), 5. Derrick Bonsu, 15. René Paraj, 99. Moses Cobnan, 7. Daniel Pavúk, iš, 26. Andrés Cortés - 25. Adama Jammeh.

W meczu sparingowym rozegranym w Rącznej Cracovia przegrała 3-4 (2-1) z FK Železiarne Podbrezová - czwartą drużyną słowackiej ekstraklasy.

W Cracovii zagrał m.in. wypożyczony ostatnio do Hutnika Kraków Damian Urban.

W słowackim zespole zagrał m.in. Marcel Vasiľ (wypożyczony z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, w przeszłości ROW 1964 Rybnik).

Dominho - 18 listopada 2022, 13:33:44 - *.27.143.182.ipv4.supernova.orange.pl
Największym zagrożeniem Cracovii byli jej obrońcy i bramkarz.

Starszy - 18 listopada 2022, 14:21:50 - *.29.157.159.ipv4.supernova.orange.pl
Urban, Jodłowski to najwyżej ll drużyna.Stracone bramki to wynik głupiego nawyku rozgrywania od bramkarza ,a do tego potzebni są techniczni obrońcy , więc niech pan Jacek zabroni im tego, bo przy dobrym presingu gubią się i są straty.
Balaj jedyny gracz Cracovii , który umie grać głową.

@lemen - 18 listopada 2022, 18:42:01 - *.43.248.36.ipv4.supernova.orange.pl
jesteś do tyłu kibicu klubu z Myślenic. Taki mecz był (w lipcu). I Cracovia go wygrała. Tego mozesz nie wiedzieć. Ale tego, że trzy dni wcześniejnj twój myślenicki klubik grał tamże z tymże Hapoelem - powinieneś wiedzieć