5 grudnia 2022, 13:00 - Urszulin (Legia Training Center)
Legia Warszawa 3-1 GKS Tychy
Róbert Pich 53 (k), Maciej Rosołek 83, Igor Strzałek 85 - Daniel Rumin 33

Legia Warszawa: (I połowa) 31. Cezary Miszta - 29. Lindsay Rose, 8. Rafał Augustyniak, 5. Yuri Ribeiro - 6. Mattias Johansson, 67. Bartosz Kapustka, 16. Jurgen Çelhaka, 27. Josué, 28. Makana Baku - 19. Carlitos, 20. Ernest Muçi. (II połowa) 30. Dominik Hładun - 63. Jakub Kisiel, 14. Ihor Charatin, 17. Maik Nawrocki - 13. Paweł Wszołek, 99. Bartosz Slisz, 18. Patryk Sokołowski, 86. Igor Strzałek, 22. Kacper Skibicki - 39. Maciej Rosołek, 11. Róbert Pich.

GKS Tychy: (I połowa) 13. Konrad Jałocha - 99. Dominik Połap, 3. Petr Buchta, 30. Kamil Szymura, 5. Maciej Mańka - 88. Natan Dzięgielewski, 21. Krzysztof Machowski, 25. Wiktor Żytek, 98. Mateusz Czyżycki, 77. Patryk Mikita - 19. Daniel Rumin. (II połowa) 44. Adrian Kostrzewski - 5. Maciej Mańka, 3. Petr Buchta, Kamil Jasiński, 14. Konrad Pipia - 7. Marcin Kozina, 18. Dorian Orliński, 98. Mateusz Czyżycki (67, 9. Fryderyk Janaszek), 26. zawodnik testowany, 24. Aleksander Biegański - 29. Tomáš Malec.

żółte kartki: Carlitos, Pich - Połap.
czerwone kartki: Josué (39. minuta, Legia, za uderzenie przeciwnika) - Dominik Połap (39. minuta, Tychy, za uderzenie przeciwnika).

Legia Warszawa wygrała 3-1 (0-1) w rozegranym w Urszulinie meczu sparingowym z GKS-em Tychy.

(L)16MP - 5 grudnia 2022, 14:59:33 - *.89.25.185
Któż może sie mierzyć z Wielką Legią. Nie ma takiego. W Polsce bez zmian Mistrzem Polski jest Legia.

FK - 5 grudnia 2022, 15:14:32 - *.10.208.150
Ledwo ledwo. Mocniejszych rywali boją się podejmować

vv - 5 grudnia 2022, 15:16:44 - *.219.110.29.devs.futuro.pl
Dzban Żenuła widzę w formie!!

marco - 5 grudnia 2022, 15:40:30 - *.dynamic.chello.pl
On ma jakieś problemy ze sobą, zwykła sytuacja stykowa, owszem faul rywala ale nic poważnego a ten do niego wyskakuje jak na walkach kogutów z głową na Zidane'a.

... - 5 grudnia 2022, 15:54:37 - *.9.127.19
Josue nawet w sparingu nie potrafi się zachować...

Pytanie - 5 grudnia 2022, 16:09:10 - *.centertel.pl
Czy będzie od PZPN dyskwalifikacja tego bandyty za bójkę na boisku?

Liter - 5 grudnia 2022, 16:27:10 - *.dynamic.chello.pl