18 stycznia 2023, 15:30 - Belek (Gloria Sports Arena)
Wahan Biczachczjan 26, Pontus Almqvist 45, Léo Borges 89, Dawid Rezaeian 90 - Marko Janković 49, Abdellah Zoubir 90

Pogoń Szczecin: 1. Dante Stipica (46, 81. Bartosz Klebaniuk) - 41. Paweł Stolarski (46, 4. Léo Borges), 13. Kóstas Triantafyllópoulos, 23. Benedikt Zech, 32. Leonárdo Koútris (72, 74. Dawid Rezaeian) - 17. Mariusz Fornalczyk (46, 27. Sebastian Kowalczyk), 8. Damian Dąbrowski, 7. Rafał Kurzawa, 22. Wahan Biczachczjan (34, 72. Yadegar Rostami; 39, 10. Luka Zahovič), 11. Kamil Grosicki (81, 99. Mateusz Łęgowski) - 9. Pontus Almqvist (59, 20. Alexander Gorgon).

Qarabağ Ağdam: 89. Amin Ramazanov - 29. Marko Vešović, 13. Bəhlul Mustafazadə, 55. Bədavi Hüseynov, 44. Elvin Cəfərquliyev - 77. Ramil Şeydayev (72, 25. Adama Diakhaby), 6. Júlio Romão, 8. Marko Janković, 15. Leândro Andrade, 10. Abdellah Zoubir - 22. Musa Qurbanlı.

żołte kartki: Fornalczyk, Koútris - Janković, Júlio Romão.
czerwone kartki: Leonárdo Koútris (71. minuta, Pogoń, za uderzenie przeciwnika) - Ramil Şeydayev (71. minuta, Qarabağ, za uderzenie przeciwnika).

W meczu sparingowym rozegranym w Turcji Pogoń Szczecin wygrała 4-2 (2-0) z Qarabağem Ağdam - mistrzem, zdobywcą Pucharu Azerbejdżanu i aktualnym liderem azerskiej ekstraklasy.

W Qarabağu zagrał m.in. Marko Vešović (kiedyś Legia Warszawa).

źródło: własne

Dodano: 18 stycznia 2023, 17:26:21

mot - 18 stycznia 2023, 17:32:01 - *.48.68.44
W sparingach kluby azerskie na luzaku, natomiast w pucharach... właśnie. O co chodzi?

mati - 18 stycznia 2023, 17:34:04 - *.stormycloud.org
Podobna sytuacja jak z sparingami ze słowackimi klubami. Nasze kluby w większości wygrywają sparingi a słowackie euroeliminacje. Z Karabachem jest podobnie wygrywają w sparingach a w eliminacjach Karabach ograł wszystkie Polskie kluby jakie spotkał. Wole przegraną tutaj jakby miały za to wygrywać mecze oficjalne.

zy0mal - 18 stycznia 2023, 17:45:18 - *.dynamic.mm.pl
@Mati, oglądałeś ten sparing? Ja bym nie powiedział że Karabach odpuścił ten mecz, momentami bardzo mocno cisnęli Pogoń. Bardziej bym stawiał na słabą dyspozycję Lecha na początku sezonu. Wydaje mi się że polskie zespoły na początku sezonu ogólnie słabo zaczynają i rozkręcają się dopiero w połowie.

Pytajnik - 18 stycznia 2023, 18:24:46 - *.net.internetunion.pl
Trzy home w ostatnich dwóch minutach meczu.
Musa Qurbanlı nie strzelił gola.

Masakra - 18 stycznia 2023, 21:09:37 - *.centertel.pl
Koutris w 2 "luzackich" sparingach 2 żółte i 1 czerwona, to co będzie w meczach o stawkę?

Colorado - 18 stycznia 2023, 22:26:43 - *.tingfiber.com
Ogladajac mecz Pogoni jak I Rakowa widac jak graja te druzyny z takimi rywalami. Generalnie oddaja pilke raczej przeszkadzaja w grze niz ja kreuja bazuja na kontrach stalych fragmentary. Wiedza ze za malo maja Graczy ktorzy potrafia zdominowac przeciwnika. Wyniki w sparingach bardzo dobre ale nie ma co sie oszukiwac ze w walce w Europie odpala na lige to wystarczy. Mimo wszystko zycze powodzenia

Colorado - 18 stycznia 2023, 22:27:58 - *.tingfiber.com

HTR - 19 stycznia 2023, 5:50:25 - *.dynamic.chello.pl
Pogoń mecz pod kontrolą. Dominacja przez większość meczu. Jakość piłkarska na wyższym poziomie. Piękne bramki po nieprzypadkowych akcjach.