[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 

 
   

Przygotowania - Ekstraklasa - zima 2018
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Arka Gdynia  
08.01

08.01-15.01 Jarocin
19.01-31.01 miejsce nieznane
  13.01 Miedź Legnica
  17.01 Bytovia Bytów
  19.01 nieznany
  19.01 nieznany
  19.01 nieznany
  19.01 nieznany
  03.02 Chrobry Głogów
  04.02 Wisła Płock
  10.02 Chojniczanka Chojnice

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
  13.01 Zagłębie Sosnowiec

Cracovia  
08.01

22.01-05.02 Belek
  13.01 Puszcza Niepołomice
  17.01 Zagłębie Sosnowiec
  20.01 Stal Mielec
  11.02 GKS Tychy

Górnik Zabrze  
  13.01 MFK Karviná
  03.02 ROW 1964 Rybnik

Jagiellonia Białystok  
08.01

14.01-02.02 Belek
  20.01 nieznany
  24.01 nieznany
  27.01 nieznany
  01.02 nieznany
  01.02 nieznany

Korona Kielce  
  03.02 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Lech Poznań  
08.01

15.01-27.01 Belek
  13.01 nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  03.02 nieznany

Lechia Gdańsk  
06.01

14.01-22.01 Belek
25.01-29.01 Kolonia
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  03.02 Chojniczanka Chojnice

Legia Warszawa  
07.01

10.01-21.01 miejsce nieznane
23.01-03.02 Benidorm
  13.01 Barcelona SC (Guayaquil)
  21.01 CD Club Atlético Nacional (Medellín)
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  ??? nieznany

Piast Gliwice  
  13.01 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  20.01 MFK Karviná

Pogoń Szczecin  
06.01

17.01-28.01 Belek
  13.01 Chojniczanka Chojnice
  17.01 nieznany
  17.01 nieznany
  17.01 nieznany

Sandecja Nowy Sącz  

21.01-31.01 Side
  03.02 Garbarnia Kraków

Śląsk Wrocław  
  20.01 Miedź Legnica

Wisła Kraków  
08.01

14.01-18.01 Vila-real
19.01-28.01 Oropesa del Mar

Wisła Płock  
  04.02 Arka Gdynia
  21.02 Widzew Łódź

Zagłębie Lubin  
  17.01 Odra Opole
  11.02 Chrobry Głogów

 

Napisz do nas