[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - Ekstraklasa - zima 2018
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Arka Gdynia  
08.01

08.01-14.01 Jarocin
19.01-31.01 Lara
  13.01 Miedź Legnica 2-1
  17.01 Bytovia Bytów 3-2
  22.01 FC Botoșani 2-0
  24.01 Worskła Połtawa 1-2
  28.01 FK Sileks (Kratovo) 1-1
  28.01 Zoria Ługańsk 2-2
  02.02 Chrobry Głogów 2-1
  03.02 Wisła Płock 2-2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
08.01

18.01-28.01 Pafos
  13.01 Zagłębie Sosnowiec 1-2
  20.01 Astra Giurgiu 0-0
  24.01 Dinamo Bukareszt 0-1
  27.01 Łokomotiw Moskwa (ME) 10-0
  03.02 Wisła Kraków 0-2

Cracovia  
08.01

22.01-04.02 Belek
  13.01 Puszcza Niepołomice 2-0
  17.01 Zagłębie Sosnowiec 2-2
  20.01 Stal Mielec 3-1
  20.01 Siarka Tarnobrzeg 1-2
  24.01 FK Akademija Pandev (Strumica) 4-1
  27.01 Krylja Sowietow Samara 2-0
  31.01 FK Mladost (Lučani) 1-1
  03.02 FK Spartak (Subotica) 3-2
  21.02 GKS Katowice 2-2

Górnik Zabrze  
08.01

08.01-13.01 Kravaře
17.01-31.01 Agía Nápa
  13.01 MFK Karviná 2-2
  20.01 Spartak Moskwa (ME) 6-2
  20.01 FK Austria Wiedeń 1-1
  24.01 Kazanka Moskwa 4-2
  27.01 FK Partizan (Belgrad) 0-0
  28.01 FK Teplice 0-3
  03.02 MFK Zemplín Michalovce 5-0
  20.02 Puszcza Niepołomice 3-1

Jagiellonia Białystok  
08.01

14.01-02.02 Belek
  20.01 Worskła Połtawa 1-2
  25.01 Viitorul Constanța 0-2
  28.01 Kəpəz Gəncə 8-1
  31.01 FK Mariupol 1-1
  01.02 Karpaty Lwów 2-1

Korona Kielce  
08.01

13.01-27.01 Side
  16.01 Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 0-0
  19.01 Politehnica Iași 3-2
  21.01 Olimpik Donieck 0-0
  24.01 Amkar Perm 0-3
  03.02 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0
  22.02 Spartakus Daleszyce 2-1

Lech Poznań  
08.01

15.01-27.01 Belek
  14.01 Polonia Środa Wielkopolska 4-3
  19.01 Zoria Ługańsk 3-1
  23.01 Etyr Wielkie Tyrnowo 4-3
  26.01 HNK Hajduk (Split) 0-1
  04.02 GKS Tychy 2-0
  07.02 Znicz Pruszków 3-0

Lechia Gdańsk  
08.01

14.01-22.01 Belek
  20.01 Gryf Wejherowo 2-2
  20.01 Qarabağ Ağdam 1-1
  21.01 Universitatea Craiova 0-1
  27.01 GKS Kolbudy 4-0
  28.01 Pogoń Siedlce 4-1
  03.02 Chojniczanka Chojnice 1-0
  13.02 Olimpia Grudziądz 0-1
  24.02 Stomil Olsztyn 0-0

Legia Warszawa  
08.01

10.01-14.01 Boca Raton
14.01-21.01 Championsgate
23.01-03.02 Benidorm
  13.01 Barcelona SC (Guayaquil) 2-3
  21.01 CD Club Atlético Nacional (Medellín) 0-2
  27.01 Silkeborg IF 2-0
  01.02 FC Viktoria Plzeň 1-5
  02.02 Shanghai Shenxin 1-1

Piast Gliwice  
08.01

11.01-17.01 Rybnik-Kamień
24.01-05.02 L'Alfàs del Pi
  13.01 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0
  20.01 MFK Karviná 1-1
  26.01 FC Sfîntul Gheorghe Suruceni 6-1
  29.01 CSKA Moskwa 0-0
  02.02 Changchun Yatai 2-2
  04.02 Changchun Yatai 2-1
  19.02 Polonia Bytom 4-0

Pogoń Szczecin  
06.01

17.01-28.01 Belek
  10.01 Błękitni Stargard 3-0
  13.01 Chojniczanka Chojnice 1-1
  20.01 Flamurtari Vlorë 2-1
  20.01 FC Voluntari 3-2
  23.01 SC Rheindorf Altach 1-0
  25.01 FK Aktobie 4-1

Sandecja Nowy Sącz  
08.01

20.01-31.01 Side
  13.01 Poprad Rytro 3-0
  19.01 MFK Zemplín Michalovce 1-1
  23.01 Politehnica Iași 0-0
  26.01 FK Mariupol 1-1
  29.01 Dinamo Tbilisi 1-2
  03.02 Garbarnia Kraków 6-0
  17.02 Puszcza Niepołomice 2-2

Śląsk Wrocław  
11.01

15.01-20.01 Trzebnica
23.01-03.02 Agía Nápa
  20.01 Miedź Legnica 1-2
  28.01 FK Mladá Boleslav 0-1
  30.01 MFK Karviná 2-1
  02.02 FC Nitra 3-2

Wisła Kraków  
08.01

14.01-18.01 Vila-real
19.01-28.01 Oropesa del Mar
  17.01 Villarreal CF B 1-2
  23.01 Videoton FC Fehérvár 1-0
  27.01 Shanghai Shenxin 0-0
  03.02 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-0

Wisła Płock  
08.01

13.01-19.01 Władysławowo-Cetniewo
21.01-01.02 Agía Nápa
  18.01 Gryf Wejherowo 4-4
  25.01 FK Ufa 0-1
  28.01 Urał Swierdłowskaja obłast 1-2
  30.01 FC Nitra 2-1
  03.02 Arka Gdynia 2-2
  10.02 Znicz Pruszków 1-2

Zagłębie Lubin  
08.01

19.01-02.02 Belek
  17.01 Odra Opole 3-0
  21.01 Beroje Stara Zagora 2-1
  22.01 Anży Machaczkała 0-3
  23.01 Grasshopper-Club Zurych 0-0
  25.01 Universitatea Craiova 0-2
  29.01 Hobro IK 0-0
  31.01 FK Vardar (Skopje) 0-3
  01.02 FK Voždovac (Belgrad) 1-1
  10.02 Chrobry Głogów 1-2

 

Napisz do nas