30 stycznia 2018, 11:00 - Larnaka (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Zínon)
Wisła Płock 2-1 FC Nitra
Kamil Biliński 46 (k), Oskar Zawada 54 - Márius Charizopulos 45

Wisła Płock: 30. Thomas Dähne - 20. Cezary Stefańczyk (46, 95. Patryk Stępiński), 17. Damian Byrtek (46, 26. Igor Łasicki), 18. Alan Uryga (65, 14. Adam Dźwigała), 11. Paul Pârvulescu (65, 9. Arkadiusz Reca) - 69. Damian Piotrowski (46, 77. Konrad Michalak), 21. Maksymilian Rogalski (65, 8. Dominik Furman), 6. Damian Rasak (72, 15. Krystian Ogrodowski), 7. Nico Varela (46, 16. Oskar Zawada), 96. Jakub Łukowski (65, 10. Giorgi Merebaszwili) - 19. Kamil Biliński (65, 29. José Kanté).

FC Nitra: 31. Lukáš Hroššo - 22. Matúš Kuník, 3. Macdonald Ngwa Niba, 17. Jaroslav Machovec (46, 2. Lukáš Fabiš), 5. Richard Križan (46, 23. Ondřej Vencl), 14. Miloš Šimončič, 10. Andrej Fábry (46, 21. Wahagn Militosjan), 66. Márius Charizopulos (46, 24. Tomáš Vestenický), 29. Christián Steinhübel (21, 7. Aurélien Ngeyitala), 9. Róbert Valenta (46, 25. Patrik Abrahám), 13. René Kotrík.

Przebywająca na zgrupowaniu na Cyprze Wisła Płock w meczu sparingowym wygrała 2-1 (0-1) z siódmą drużyną słowackiej ekstraklasy - FC Nitra.

W słowackim zespole wystąpili byli zawodnicy polskich klubów - Jaroslav Machovec (Odra Wodzisław Śląski i GKS Tychy) i Tomáš Vestenický (Cracovia).

źródło: własne / Wisła Płock / FC Nitra

Dodano: 30 stycznia 2018, 12:46:00

Jan - 30 stycznia 2018, 12:54:34 - *.146.229.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oskar już strzela, bedziemy mieli lidera ;)

fansport - 30 stycznia 2018, 13:18:51 - *.dynamic.chello.pl
wreszcie odnieśli jakiś sukces, brawo.

pytający - 30 stycznia 2018, 14:00:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gratuluje składaka

MAx - 30 stycznia 2018, 14:58:15 - *.dynamic.chello.pl
Ciężko było do przerwy dwie bramki strzelić piłkarzyki biegać to możecie po lesie sparing jest po to żeby bramki strzelać piłkarzyki z PL zrozumcie to....

Krystek - 30 stycznia 2018, 15:02:32 - *.opera-mini.net (*.134.37.38)
MAx, wyrażają się z szacunkiem dzbanie. Wygrali to nie szukaj problemów kibicu z PL.

Krystek - 30 stycznia 2018, 15:03:44 - *.opera-mini.net (*.134.37.38)
wyrażaj*

2. - 30 stycznia 2018, 16:43:05 - *.005.c86.petrotel.pl
Bardzo dobry mecz Michalaka. Momentami nieuchwytny dla drużyny ze Słowacji. Zachowanie Rogalskiego przy straconej bramce niedopuszczalne. Biegnie za gościem do 16 metra po czym mu odpuszcza, zawodnik dostaje podanie i zupełnie niekryty zdobywa gola. Parvulescu też dał się wyprzedzić zbyt łatwo przy dośrodkowaniu. Jak na taki skład, to wynik dobry, bo wiadomo, że pierwsza 11 na Górnika będzie wyglądała zupełnie inaczej z Szymańskim, Furmanem, Kante, czy Merebą od pierwszej minuty. ;)

robnioploc - 30 stycznia 2018, 20:55:57 - *.class97.petrotel.pl
Rogalski i Parvulescu to lepiej niech nie grają dla wisły,bo przez nich będziemy tracić bramki.Rogalski dużo traci piłek w środku pola,a Parvulescu jest bardzo powolny i przez niego z Lechią straciliśmy gola.

Losi - 31 stycznia 2018, 8:45:31 - *.itsa.net.pl
Roglaski i Parvulescu nie nadaja sie na ekstrakalase. Wisła ma za mocny zeby znaleźli sie nawet na ławce.
Zbyt dużo meczów Wisła straciła przez indywidualne błędy w zeszłej rundzie.