31 stycznia 2018, 14:00 - Belek (Sueno Hotels)

Cracovia: 40. Michal Peškovič - 87. Diego Ferraresso (46, 97. Daniel Pik), 39. Michał Helik (46, 95. Radosław Kruppa; 70, 9. Michał Rakoczy), 34. Ołeksij Dytiatjew (46, 21. Adam Deja), 3. Michal Sipľak (46, 33. Kamil Pestka) - 92. Deniss Rakels (8, 13. Radosław Kanach), 8. Milan Dimun (46, 6. Sylwester Lusiusz), 25. Szymon Drewniak (46, 5. Miroslav Čovilo), 10. Sergei Zenjov (46, 77. Sebastian Strózik, 23. Jaroslav Mihalík (46, 11. Mateusz Wdowiak) - 99. Krzysztof Piątek (46, 44. Nicolai Brock-Madsen).

FK Mladost (Lučani): Dragan Rosić - Petar Jovanović, Ivan Milošević, Miloš Šatara, Ivan Pešić, Aleksandar Pejović, Janko Tumbasević, Vladimir Radivojević, Đorđe Lazić, Badara Badji, Stefan Golubović. Grali także: Miloš Trifunović, Predrag Pavlović, Bogdan Milošević, Obiora Odita, Uroš Sinđić, Slavko Marić, Stefan Mihajlović, Slavko Marić.

sędziował: Ardim (Kirgistan).
widzów: 100.

Przebywająca na zgrupowaniu w Turcji Cracovia w meczu sparingowym zremisowała 1-1 (0-0) z dziewiątą drużyną serbskiej ekstraklasy FK Mladost (Lučani).

źródło: własne / FK Mladost

Dodano: 31 stycznia 2018, 15:44:44

lajkonik - 31 stycznia 2018, 15:57:19 - *.dynamic.chello.pl
Serbska drużyna ichniejszej ekstraklasy (środek tabeli) zagrała fajny futbol. Cracovia nie radziła sobie, zwłaszcza w 1 połowie. Druga połowa (liczne zmiany) mecz wyrównany. Bramkę strzelił junior i bramke zawalił junior. Nauka nie powinna iść w las.

mh - 31 stycznia 2018, 16:11:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Rakels uraz? ;(

lajkonik - 31 stycznia 2018, 16:32:17 - *.dynamic.chello.pl
Rakels kontuzja na samym początku meczu

Fantom - 31 stycznia 2018, 17:14:10 - *.icpnet.pl
@lajkonik= w drugiej polowie nie byly liczne zmiany , tylko wyszla zupelnie inna jedenastka. Poza tym ta jedenastka w drugiej polowie grala przeciwko jedenastu zupelnie innym pilkarzom niz w 1 polowie. Ogladalem caly mecz u w 1 polowie zawodnicy druzyny przeciwnej stosowali ogromny pressing a i tak kilka sytuacji zawodnicy Cracovii stworzyli sobie. Druga polowa wygladala zupelnie inaczej , nasi mieli wiecej miejsca do rozegrania pilki , stąd wzięła się bramka dla nas. Pamietaj , że każdy trener na 1 polowe wystawia silniejszy sklad i tak tez bylo dzisiaj zarówno w przypadku Cracovii jak i rywali Cracovii. A zmeczenie juz też na pewno daje się we znaki każdemu.

gość - 31 stycznia 2018, 18:36:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wielkie "gwiazdy" odwaliły pańszczyznę. Szkoda tylko kontuzji Rakelsa. Młodzi lepiej: Strózik gol, Pik piękne prostopadłe w asyście, Lusjusz bardzo dobrze i tylko Kruppa (do spółki z cyrkowcem Peskovicem) zawalił bramkę.
A tego duńczyka to chyba na szrocie w Kopenhadze wynaleźli. Jaśnie pan Hamlet stoi i czeka aż mu piłka do nogi przyjdzie ;)
Cracovia ma 4 kiepskich bramkarzy, kupuje piątego - równie słabego, a i tak broni najsłabszy z nich - synuś Probierza
Wuefista Stawowy robił drużynę z 10 pomocników + bramkarz, Ogrodbnik Probierz chyba chce zrobić z 10 bramkarzy + Piątek

Jebiediasz - 31 stycznia 2018, 19:25:31 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Ogólnie Cracovia coś słabo kadrowo wygląda...Probierz nie może nikogo wartościowego przyciągnąć...Kiepsko to widzę

KCH - 31 stycznia 2018, 20:50:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lajkonik
Nie od dzisiaj wiadomo że drużyny z Bałkanów są dużo lepsze technicznie od naszych ligowych gwiazd i lepiej operują piłką.
Nawet mająca 650tys. mieszkańców Czarnogóra lepiej to robiła, długimi fragmentami w październikowym meczu eliminacji MŚ. U nas szkoli się zawodników fizycznie, taktycznie, ale kompletnie nie uczy się ich gry piłką, dlatego potem to tak wygląda.

Rodowity08 - 31 stycznia 2018, 21:00:41 - *.43.139.197.ipv4.supernova.orange.pl
ale narzekanie hehe przeciez to rowniez przecietny klub z ligi rownie przecietnej jak nasza to co wy byscie chcieli zeby byl pogrom w wykonaniu cracovii jak by to np jakis Villareal gral z tym partizanem? :D

Rodowity08 - 31 stycznia 2018, 21:06:00 - *.43.139.197.ipv4.supernova.orange.pl