27 stycznia 2018, 14:00 - Pýrgos (Kinotikó Gípedo Pýrgou Lemessoú)

Górnik Zabrze: 93. Wojciech Pawłowski - 3. Adam Wolniewicz, 15. Dani Suárez, 5. Paweł Bochniewicz, 11. Adrian Gryszkiewicz - 9. Damian Kądzior, 28. Maciej Ambrosiewicz, 27. Szymon Żurkowski, 20. Marcin Urynowicz (89, 25. Łukasz Wolsztyński), 25. Łukasz Wolsztyński (87, 23. Daniel Liszka) - 17. Igor Angulo.

FK Partizan (Belgrad): 61. Marko Jovičić - 4. Miroslav Vulićević (46, 2. Luka Cucin), 73. Nemanja R. Miletić (46, 15. Svetozar Marković), 30. Milan Mitrović (46, 23. Bojan Ostojić), 33. Nemanja Antonov (46, 26. Nemanja G. Miletić) - 7. Zoran Tošić (46, 86. Strahinja Jovanović), 21. Marko Jevtović (46, 13. Jovan Nišić; 82, 22. Saša Ilić), 14. Jurij Wakułko (46, 29. Milan Radin), 18. Đorđe Ivanović (46, 11. Armin Đerlek), 10. Marko Janković (46, 72. Slobodan Urošević) - 3. Léandre Tawamba (46, 99. Đorđe Jovanović).

żółte kartki: Pawłowski, Bochniewicz - Urošević, Marković.

sędziował: Jan Machálek (Czechy).

W rozegranym na Cyprze sparingu Górnik Zabrze zremisował bezbramkowo z mistrzem, zdobywcą Pucharu Serbii i aktualnym wiceliderem serbskiej ekstraklasy - Partizanem.

źródło: własne

Dodano: 27 stycznia 2018, 15:51:49

stasiok - 27 stycznia 2018, 15:54:18 - *.235.127.176
Dobry wyrównany mecz. Obie drużyny miały swoje szanse. Brawo Górnik!

syska - 27 stycznia 2018, 15:54:35 - *.syrion.pl
i dobry wynik z mocnym rywalem

g - 27 stycznia 2018, 15:55:38 - *.215.207.39-internet.zabrze.debacom.pl
Wolsztyński musiał się wysikać, że na 2 zszedł i wszedł?

olin73 - 27 stycznia 2018, 15:58:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wyrównany szpil kożdy mioł swoje lagi szkoda że nikt niy szczeloł tora .

TG99 - 27 stycznia 2018, 16:00:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pawłowski Kot !!

alan11 - 27 stycznia 2018, 16:54:52 - *.sokola.pl
pierwsze 30 minut dominacja Gornik,3 bardzo dobre sytuacje, miedzy 30-45 minuta do glosu doszedl Partizan, ostatnia minuta pierwszej polowy kapitalna obrona Pawlowskiego przy strzale z rzutu wolnego, druga troche slabsza w wykonaniu obu druzyn. Mecz dobry w szybkim tempie, remis jak najbardziej zasluzony.

JohnyKSG - 27 stycznia 2018, 17:09:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bravo Górnicy! Bez podstawopwych graczy! Super wynik i sznase na zwycięstwo byly..Bravo

lucky - 27 stycznia 2018, 18:34:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dobra robota! tym bardziej że po stronie serbskiej biegało kilkanaście/kilkadziesiąt baniek ojro

Berlin - 27 stycznia 2018, 18:34:42 - *.146.65.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bez podstawowych graczy?
B dobry wynik z silnym rywalem z tradycjami.
Walka z Legia i Lechem na całego.

lucky - 27 stycznia 2018, 18:49:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Berlin
Brakuje Koja, Wieteski, Kurzawy i Loski w bramce.
Ale to dobrze rokuje, trzeba poszerzać ławkę i możemy namieszać, o tym pewnie też myśli pan Marcin Brosz. Na cały sezon ostrego jak na nasze warunki tempa - jakie narzucił od początku sezonu Górnik, wąskiej 12osobowej kadrze ciężko będzie utrzymać świeżość.

j noge - 27 stycznia 2018, 19:43:19 - *.play-internet.pl
karol z sosnicy byl na meczu

Legion - 28 stycznia 2018, 1:35:35 - *.146.1.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@lucky
Koj i Wieteska to niekoniecznie są teraz podstawowi.

Picolo - 28 stycznia 2018, 14:54:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sezonowi ciesza sie z remisu dobry wynik z dobrym rywalem buhah kleska partizanu

DawidKSG - 28 stycznia 2018, 16:43:34 - *.214.153.179
Zgadzam się dla mnie Koj, Wieteska i Loska to w tej rundzie będą chyba grali drugie skrzypce. Pawłowski jak popracuje nad wykopami to bramkarz klasę lepszy od Loski.