[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - Ekstraklasa - lato 2018
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Arka Gdynia  
18.06

26.06-04.07 Gniewino
  22.06 APÓEL (Nikozja) 2-0
  25.06 Maccabi Tel Awiw 1-1
  02.07 Reprezentacja AFE 2-1
  05.07 Dinamo Bukareszt 0-3

Cracovia  
11.06

25.06-08.07 Radenci
  16.06 Górnik Wieliczka 4-0
  23.06 MFK Karviná 4-2
  27.06 FK Partizan (Belgrad) 0-1
  30.06 NK Maribor 0-4
  04.07 Qəbələ FK 1-0
  07.07 GNK Dinamo (Zagrzeb) 0-1
  14.07 Puszcza Niepołomice 3-0

Górnik Zabrze  
14.06

14.06-22.06 Wodzisław Śląski
  22.06 Fotbal Třinec 0-0
  26.06 MFK Karviná 1-3
  29.06 HNK Hajduk (Split) 0-4
  30.06 Zagłębie Lubin 0-3
  05.07 GKS Katowice 1-3
  05.07 Slezský FC Opawa 2-1
  14.07 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-3

Jagiellonia Białystok  
14.06

20.06-30.06 Kępa (k. Sochocina)
08.07-10.07 Gniewino
  23.06 Wisła Płock 1-3
  27.06 Stomil Olsztyn 4-0
  30.06 Viitorul Constanța 1-2
  04.07 CFR Cluj 0-3
  07.07 Wigry Suwałki 2-2
  10.07 Dinamo Bukareszt 4-1

Korona Kielce  
17.06

24.06-30.06 Grodzisk Wielkopolski
30.06-06.07 Opalenica
  20.06 Spartakus Daleszyce 3-0
  23.06 Raków Częstochowa 2-0
  27.06 Hapoel Beer Szewa 0-1
  30.06 Miedź Legnica 1-3
  05.07 Wisła Płock 0-3
  11.07 Górnik Łęczna 6-2
  14.07 Zagłębie Sosnowiec 1-1

Lech Poznań  
14.06

18.06-30.06 Opalenica
  23.06 Warta Poznań 2-0
  30.06 Hapoel Beer Szewa 2-1
  05.07 FK Železiarne Podbrezová 5-0
  07.07 AÉK (Larnaka) 0-0

Lechia Gdańsk  
12.06

25.06-30.06 Cetniewo
02.07-07.07 Opalenica
  24.06 APÓEL (Nikozja) 1-2
  29.06 Bytovia Bytów 1-0
  30.06 Chojniczanka Chojnice 5-1
  06.07 Pogoń Szczecin 2-1
  07.07 FK Železiarne Podbrezová 3-0
  13.07 AGS Astéras Trípolis 0-1
  14.07 Gryf Słupsk 1-2

Legia Warszawa  
11.06

18.06-01.07 Warka
  17.06 Mazur Karczew 5-1
  24.06 Stal Mielec 3-2
  30.06 Górnik Łęczna 3-3
  04.07 Viitorul Constanța 5-2
  06.07 Radomiak Radom 0-0

Miedź Legnica  
20.06

25.06-01.07 Opalenica
  30.06 Warta Poznań 0-0
  30.06 Korona Kielce 3-1
  07.07 AÉK (Ateny) 1-0
  13.07 Raków Częstochowa 1-1

Piast Gliwice  
14.06

18.06-26.06 Wronki
  23.06 GKS Bełchatów 0-2
  30.06 Śląsk Wrocław 0-1
  04.07 1.FC Slovácko Uherské Hradiště 1-1
  07.07 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-1
  13.07 SK Sigma Ołomuniec 0-3

Pogoń Szczecin  
14.06

27.06-07.07 Wronki
  20.06 Świt Skolwin (Szczecin) 1-1
  23.06 Chojniczanka Chojnice 1-0
  30.06 Chrobry Głogów 1-0
  03.07 Hapoel Beer Szewa 1-1
  06.07 Lechia Gdańsk 1-2
  14.07 Błękitni Stargard 5-2

Śląsk Wrocław  
18.06

27.06-07.07 Trzebnica
  22.06 Zagłębie Lubin 2-0
  30.06 Piast Gliwice 1-0
  07.07 Slezský FC Opawa 1-2
  14.07 Elana Toruń 0-0
  15.07 FC Slovan Liberec 1-1

Wisła Kraków  
09.06
  23.06 Babia Góra Sucha Beskidzka 9-0
  27.06 Raków Częstochowa 3-1
  30.06 MFK Karviná 2-3
  04.07 Puszcza Niepołomice 1-0
  07.07 AS Monaco FC 1-1
  14.07 MŠK Žilina 1-2

Wisła Płock  
13.06

02.07-11.07 Grodzisk Wielkopolski
  23.06 Jagiellonia Białystok 3-1
  27.06 ŁKS Łódź 1-3
  30.06 Pogoń Siedlce 4-2
  05.07 Korona Kielce 3-0
  10.07 AÉK (Larnaka) 0-1
  13.07 Stomil Olsztyn 2-0

Zagłębie Lubin  
14.06

24.06-27.06 Prusim
05.07-08.07 Gniewino
  22.06 Śląsk Wrocław 0-2
  30.06 Górnik Zabrze 3-0
  08.07 Olimpia Elbląg 0-1
  08.07 Dinamo Bukareszt 1-1
  13.07 Chrobry Głogów 3-2
  14.07 AC Sparta Praga 2-1

Zagłębie Sosnowiec  
20.06

02.07-07.07 Wodzisław Śląski
  27.06 Viitorul Constanța 4-0
  30.06 Czuwaj Przemyśl 3-0
  04.07 MFK Karviná 2-2
  08.07 Karpaty Lwów 2-3
  14.07 Korona Kielce 1-1
  16.07 Ślęza Wrocław 2-1

 

Napisz do nas