17 czerwca 2018, 18:30 - Warszawa (boczne boisko Stadionu Wojska Polskiego)
Legia Warszawa 5-1 Mazur Karczew
Mateusz Hołownia 6, Sandro Kulenović 8, 28, Michał Kucharczyk 49, Eduardo 56 - Kamil Gałązka 2

Legia Warszawa: (I połowa) Radosław Cierzniak - Hildeberto Pereira, Chris Philipps, Mateusz Wieteska, Adam Hloušek - Miroslav Radović, Michał Kopczyński, Kasper Hämäläinen, Eldin Omerović, Mateusz Hołownia - Sandro Kulenović. (II połowa) Radosław Majecki - Mateusz Żyro, Iñaki Astiz, William Rémy, Brian Iloski - Konrad Michalak, Cafú, Cristian Pasquato, Eldin Omerović, Michał Kucharczyk - Eduardo.

Mazur Karczew: Krzysztof Głasek - Jakub Pasik, Patryk Dąbkowski, Szymon Maruszewski, Maciej Bakuła - Michał Trzaskowski, Radosław Filipczak, Jakub Piekut, Kamil Gałązka (41 Dominik Staluszka), Mateusz Pielak (41 Szymon Dąbrowski) - Marcin Raszka.

żółta kartka: Hildeberto Pereira.

Grano 2x30 minut.

W meczu sparingowym Legia Warszawa wygrała 5-1 (3-1) z czwartoligowym Mazurem Karczew.

fansport - 17 czerwca 2018, 20:39:03 - *.dynamic.chello.pl
to jest bardzo dobry wynik, przygotowania do ligi mistrzów idą pełną parą, jestem optymistą, będzie dobrze.

aqq - 17 czerwca 2018, 21:04:18 - *.dynamic.mm.pl
A Kulenovic nie miał odejść do Juve? do drużyny Primavery

Kneste - 17 czerwca 2018, 21:06:51 - *.dynamic.chello.pl
Jak poszło Omeroviciowi?

paparaci - 17 czerwca 2018, 21:13:56 - *.vs.webtropia-customer.com
Jak to się stało, że Legii wpakowali w 2 minucie bramke na 0:1 ? xD Gwiazdy myslały, że Karczewianie na początku meczu będą autografy zbierać ? xD

Neymar - 17 czerwca 2018, 21:18:34 - *.centertel.pl
W końcu Eduardo odpalił !!!!!! ;)

kubuś - 17 czerwca 2018, 21:22:47 - *.146.43.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Edwardo strzelił z około 1m do pustej bramki.

wtgwtg - 17 czerwca 2018, 21:26:06 - *.dynamic.chello.pl
kulenvic wrocil z wypozyczenia, juve nie zdecydowal sie na wykup.

jedrzej201 - 17 czerwca 2018, 22:12:03 - *.adsl.inetia.pl
A to co to? Piłka ręczna?

fansport - 17 czerwca 2018, 22:21:00 - *.dynamic.chello.pl
liga mistrzów jest nasza.

aruabarena - 17 czerwca 2018, 22:39:46 - *.219.38.84.otvk.pl
Brawo, z tą paką rezerwy wrócą do III ligi, a może nawet się utrzymają!

fansport - 17 czerwca 2018, 22:45:02 - *.dynamic.chello.pl
rezerwami nie będziemy zdobywać mistrzostwa, 4 liga to nie problem, bo liczy się pierwszy zespół i kolejne mistrzostwa, 15, 16, 17, 18, 19, 20.

John - 17 czerwca 2018, 23:27:38 - *.146.162.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Respekt dla Trzaskowskiego, że w środku kampanii wyborczej znalazł czas na rozegranie sparingu.

Olfen omni - 18 czerwca 2018, 5:23:24 - *.146.162.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Emeryt zdobyl gola.Niemożliwe.Najgorszy niewypal transferowy w koncu cos ugral hehe.Tak to jest jak sie nie stawia na polskie perelki a placi nol nejmom.Kulenovic tez typowe zero.Szkoda Legii,ze nadal kupuje taki szrot.

Olfen omni - 18 czerwca 2018, 5:25:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W lidze nogi szeroko i znow 11 porazek prowincjonalnego klubiku.Testowany zawodnik powala hehe.Astana i Sheriff juz drza ze strachu

PM - 18 czerwca 2018, 9:24:29 - *.dynamic.chello.pl
To Karczew prowadził? xD
Jak to możliwe że czwartoligowiec grał z Mistrzem Polski? Zrozumiałbym, gdyby grały rezerwy, ale takie mecze to po prostu żenada. To samo Cracovia z Wieliczką...

fansport - 18 czerwca 2018, 9:33:30 - *.dynamic.chello.pl
takie mecze są potrzebne, a kluby z mazowieckiej 4 ligi są niezłe i warto z nimi grać sparingi.

paprykarz - 18 czerwca 2018, 10:12:21 - *.213.114.167.rdns.lunanode.com
nie wiem o co chodziło, ale najciekawsze z tego wszystkiego to bramka 'mazurów' w 2 minucie

fansport - 18 czerwca 2018, 10:30:42 - *.dynamic.chello.pl
mazur karczew trzyma sztamę z polonią warszawa, to nic dziwnego że z legią zagrał bardzo ambitnie.

skyd - 18 czerwca 2018, 13:25:14 - *.146.101.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
to ten Raszka co kiedyś grał w Rokoli Otwock Wielki?

Neutral60 - 19 czerwca 2018, 9:31:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zlekceważyli rywali i bramka w drugiej minucie.Gdyby ten mecz sędziował pan z płocka ze swoją kompanią to wynik by był 11-0.

Do skyd - 19 czerwca 2018, 12:51:18 - *.centertel.pl
To ten co stal pod Rokola :-)

jasnyh - 19 czerwca 2018, 13:25:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ktos moze wyajsnic dlaczego na portalu pilkarskim jest zero informacji odnosnie meczow na MS???

ghyjghgd - 19 czerwca 2018, 13:45:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia w tym meczu przegrywała ale zdołała się podnieść, to jest duch walki i charakter drużyny.LM Nasza !