14 lipca 2018, 20:00 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-1 Górnik Zabrze
Chopi 63, Valērijs Šabala 66, 71 - Dariusz Kamiński 23

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Rafał Leszczyński - Paweł Moskwik (46 Filip Modelski), Dominik Jończy, Mavroudís Bougaḯdis (60 Aleksander Komor), Bartosz Jaroch (46 Paweł Oleksy) - Łukasz Sierpina (60 Miłosz Kozak, 85 Przemysław Płacheta), Adrian Rakowski (60 Michał Rzuchowski), Kamil Wiktorski (46 Guga Palawandiszwili), Jakub Bąk (46 Przemysław Mystkowski) - Kacper Kostorz (46 Chopi), Grzegorz Goncerz (46 Valērijs Šabala).

Górnik Zabrze: Daniel Bielica - Kacper Michalski, Kamil Surowiec, Michał Koj, Karol Jaksik, Daniel Liszka, Wiktor Biedrzycki, Krzysztof Kubica, Dariusz Kamiński, Daniel Smuga, Rafał Wolsztyński. Grali także: Wojciech Pawłowski - Konrad Nowak, Mateusz Kulanek, Dariusz Pawłowski, Mateusz Kopia.

W meczu sparingowym Górnik Zabrze przegrał 1-3 (1-0) z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

W Górniku zagrali m.in. dwaj zawodnicy rezerw - Mateusz Kulanek i Mateusz Kopia.

źródło: własne / Podbeskidzie Bielsko-Biała / Górnik Zabrze

Dodano: 14 lipca 2018, 21:50:11

hjkl - 14 lipca 2018, 21:55:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
brawo bielsko chodz skład górnika tez daleki od pierwszej jedenastki dobra zmiany przyniosły efekt, saballa w końcu cos strzelil

Henryk - 14 lipca 2018, 22:00:12 - *.165.48.9
GÓRNIK szczerze TO pierwszy spadkowicz w nowym sezonie Ekstraklasy z taką grą co pokazali w pucharze i te wyniki które teraz robią TO JEST PO PROSTU SZOK !!!! Panie Brosz ja nie wiem co Pan z zawodnikami ćwiczy ale TO JEST OBRAZ ROZPACZY!!!!Wzmocnienia potrzebne od zaraz bo będzie klęska 👎👎👎👎👎€

LuckyKSG - 14 lipca 2018, 22:05:13 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Jak na 3 ligowe rezerwy to całkiem nieźle ! Bravo Górnik.

hjkl - 14 lipca 2018, 22:06:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
w bielsku mieli kozaka i sabale i wygrali wezli na pare minut i pogazali wole walki i skuteczność 2 polowka zdecydowanie do bielska.

Slayer - 14 lipca 2018, 22:10:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik zagrał drugim składem, szansę dostali piłkarze, którzy nie zagrali (lub zagrali w niewielkim wymiarze czasowym) w meczu pucharowym z Zarią. Więc bez podniety różne PiastyGKS i im podobne gimbusy... ;-).

Sopel - 14 lipca 2018, 22:21:32 - *.159.171.33
Jakieś roszady w obronie że właściwie po 60 minucie w przeciągu 10 minut wpadły 3 bramki?

Znafca - 14 lipca 2018, 22:38:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prawda jest taka, ze w pierwszej połowie to rezerwy KSG prezentowały się lepiej. Zero zagrożenia ze strony TSP. W drugiej inny skład ale tez bardziej ofensywne ustawienie. Jak tam dalej nie wiem o co Bielsko będzie walczyło. Czy o utrzymanie czy o awans

Byłem - 14 lipca 2018, 22:39:54 - *.adsl.inetia.pl
@Sopel- akurat w tych minutach nie było zmian w Górniku, TSP na II połowę mocno zmienionym składem i chłopakom bardziej się chciało, przyspieszyli grę i to wystarczyło. Górnik strzelił na 2:3, ale sędzia dopatrzył się spalonego (nie było VARa). Ogólnie TSP lepsze, ale wiadomo, że Górnik w drugim garniturze.

Hutnik - 14 lipca 2018, 23:46:11 - *.centertel.pl
Oszustwo Bielsko-Biała. Ukradziony zawodnik Arkadiusz Leszczyński.
Kiedy za niego zapłacicie?

13sektor - 14 lipca 2018, 23:50:44 - *.proxnet.pl
Cieszy mnie bardzo, że w sparingu trener Górnika dał pograć chłopakom, którzy ocierają się o pierwszy skład. W ten sposób piłkarze rezerw mogli zaprezentować swoje umiejętności. Drużyna Podbeskidzia to bardzo dobry sparingpartner dla nich.

moczymorda - 15 lipca 2018, 0:01:01 - *.opera-mini.net (*.65.96.73)
liczę na szybki powrót Podbeskidzia do ekstraklasy.

hehe - 15 lipca 2018, 9:09:20 - *.dynamic.mm.pl
buahaha z czym do ludzi. górnik spadek w tym sezonie, pocałunek śmierci dostali od pucharów i do widzenia

tom - 15 lipca 2018, 9:14:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W Górniku oprócz Koja i Wolsztyńskiego grali zawodnicy z przedziału wiekowego 18-20 lat więc zwycięstwo Podbeskidzia mnie nie zachwyca zwłaszcza że do 60 minuty przegrywało z tą młodzieżą.A tak na marginesie to wiekszość chłopców z Zabrza to ostatni sezon grało w Centralnej Lidze Juniora.Podbeskidzie też grało na tym poziomie rozgrywkowym.Różnica tylko taka że Zabrze daje szanse młodym a Bielsko woli funkcjonować na wypożyczeniach.Działacze Podbeskidzia może czas zmienić myślenie.

LuksTSP - 15 lipca 2018, 10:23:28 - *.adsl.inetia.pl
Górnik 2 3 składem więc Górnik Zabrze II to byloby w miarę Ok, ale kto nie zna skladow to się może powyżywać. W polowie młodzież Ksg mądrze się broniła oddała jeden celny strzał i po rykoszecie wpadło. 2 polowa to juz inna bajka. Weszly nowe nabytki Tsp młodzi chętni do gry i co najwazniejsze z umiejetnosciami. LIGA zweryfikuje oby wreszcie sie udalo.

eeeeee - 15 lipca 2018, 11:57:14 - *.215.198.4-internet.zabrze.debacom.pl
Rezerwy Górnika wzmocnione wracającymi po kontuzji Wolsztyńskim i Kojem zagrały w Bielsku sparing.Wysyp "znawców " futbolu z klubu o bliżej nieznanej mi mazwie "Piast" jest niezwykły ,jest ich więcej na tej stronie niż na meczu swojej drużyny.....rozumiem,....nazwa Górnik przyciąga ale .nikt tu nie czeka na wasze uwagi........

Zdzichu K. - 15 lipca 2018, 13:11:29 - *.multinet.gliwice.pl
Bankrut Zabrze Ole! Bankrut Zabrze Ole!

west - 15 lipca 2018, 13:55:30 - *.adsl.inetia.pl
Rezerwy Górnika w pierwszej połowie grały całkiem przyzwoicie. Nowe transfery w Podbeskidziu jak na możliwości finansowe nie wyglądają najgorzej Oczywiście liga wszystko zweryfikuje.Zauważyłem jedno Sierpina nie powinien wykonywać stałych fragmentów gry w pierwszej połowie nie było z nich żadnego zagrożenia. W drugiej połowie dwie bramki wpadły po ładnych wrzutkach.

west - 15 lipca 2018, 13:57:39 - *.adsl.inetia.pl
NO i duża zagadką jest Goncerz to znaczy czy jeszcze się odbuduje bo w sparingu słabo no ale zobaczymy.

MantiBB - 15 lipca 2018, 16:06:13 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Myślę, że Górnik sobie poradzi. Przy takich ubytkach kadrowych trzeba trochę czasu. Będzie brakować Kurzawy z jego asystami. Może się ktoś z młodych wykreuje. Życzę Górnikowi powodzenia

oxymoron - 15 lipca 2018, 18:14:03 - *.play-internet.pl
Nawet Chopin im strzelił facet który od dwóch wieków nie żyje brawo WY!

Timi - 15 lipca 2018, 18:37:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To już koniec górnika

KR - 16 lipca 2018, 11:49:57 - *.play-internet.pl
Tak trzymać, sparingi w plecy, w Mołdawii też napewno w plecy. A potem miasto się za was weźmie bo zainwestowało ciężkie miliony a wyników brak. Przyjdzie czas rozliczeń.

KR - 16 lipca 2018, 11:54:25 - *.play-internet.pl
Górnik do 4 ligi za długi które miasto ma z powodu tej drużyny.

Damian - 16 lipca 2018, 14:41:38 - *.58.49.89
Witam, ma ktoś może wejściówkę z tego meczu i mógłby mi ją przesłać? Chętnie pokryje koszt listu poleconego.