16 lipca 2018, 17:30 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Ślęza Wrocław
Szymon Lewicki 55, Vamara Sanogo 63 - Maciej Matusik 44

Zagłębie Sosnowiec: 23. Matko Perdijić - 97. zawodnik testowany (46, 27. Vamara Sanogo; 79, 97. zawodnik testowany), 56. Jakub Pawlik, 16. Mateusz Cichocki, 70. Nuno Malheiro - 89. zawodnik testowany, 10. Callum Rzonca, 24. Bartłomiej Babiarz, 13. Mello, 66. Adam Banasiak - 20. Szymon Lewicki.

Ślęza Wrocław: 31. Łukasz Palmowski (46, 12. Tomasz Malisz) - 17. Dawid Molski (46, 7. Kamil Mańkowski), 22. Hubert Muszyński, 19. Marcin Wdowiak, 18. Kajetan Łątka (65, 21. Adrian Niewiadomski; 69, 11. Kornel Traczyk) - 10. Maciej Matusik (46, 5. Mateusz Stempin), 25. zawodnik testowany (46, 6. Adrian Repski), 21. Adrian Niewiadomski (46, 8. Jakub Bohdanowicz), 11. Kornel Traczyk (46, 16. Jakub Berkowicz) - 15. zawodnik testowany (46, 24. zawodnik testowany), 14. Jakub Jakóbczyk (46, 4. zawodnik testowany).

żółte kartki: Muszyński, Niewiadomski.
czerwona kartka: Adrian Niewiadomski (66. minuta, Ślęza, za drugą żółtą).

W 23. minucie Adam Banasiak (Zagłębie) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Palmowski obronił).

Zagłębie Sosnowiec wygrało w sparingu 2-1 (0-1) z trzecioligową Ślęzą Wrocław.

Jednym z testowanych przez Zagłębie zawodników był 26-letni niemiecki obrońca Michael Heinloth, który ostatnio grał w holenderskim, drugoligowym NEC Nijmegen.

źródło: własne / 100% Zagłębie Sosnowiec

Dodano: 16 lipca 2018, 19:18:25

Zagloba - 16 lipca 2018, 19:37:38 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Grali rezerwowi i testowani ale szału nie ma

hehe - 16 lipca 2018, 19:49:44 - *.dynamic.mm.pl
@zagloba - a w Ślęzie to niby kto grał ? szybko poleci to zagłębie z ekstraklapy

esox37 - 16 lipca 2018, 19:51:40 - *.10.74.51
Jak dla mnie zagrały z sobą dwie równorzędne drużyny na średnim drugoligowym poziomie,lekkie ożywienie po wejściu na boisko Sanogo i to jedyny plus!Rzonca widoczny Banasiak słabo Lewicki słabizna pozostali tak jak pisałem druga liga MAX!!!

zl - 16 lipca 2018, 20:21:11 - *.dynamic.chello.pl
Co za rywal!
Co za wynik!

asda - 16 lipca 2018, 20:40:34 - *.16-1.cable.virginm.net
wszedl po przerwie zawodnik z pierwszego skladu ,zrobil wynik i zszedl.tyle jesli chodzi o ten mecz

Szw - 16 lipca 2018, 20:44:28 - *.centertel.pl
Czyli testowani tez grali piach?

. - 16 lipca 2018, 20:45:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tym samym kluby Ekstraklasy zakończyły przygotowania. Był to ich ostatni sparing.

KONRAD - 16 lipca 2018, 20:49:19 - *.centertel.pl
Bardzo dobra postawa Ślęzy Wrocław,która przez część meczu nawiązała równorzędną walkę z Zagłębiem Sosnowiec mimo,że gra bardzo młodym składem(zawodnicy mają po 18-21 lat).Ponadto Ślęza grała bez swojego najlepszego napastnika Macieja Firleja,króla strzelców całej III ligi(24 bramki w sezonie 2017/18),który odszedł do Korony Kielce.

Tnh - 16 lipca 2018, 20:55:49 - *.centertel.pl
@KONRAD to może powinni ściągnać tego Firleja na ten ostatni mecz jak myślisz?

Adek - 16 lipca 2018, 21:21:14 - *.dynamic.chello.pl
Myślicie, ze drużyna w otwartym sparing tydzień przed liga nagle zagra jak o mistrzostwo? Właśnie widać wasze wiedzę, trole

KONRAD - 16 lipca 2018, 21:56:36 - *.centertel.pl
@Tnh:Myślę,że Ty na pewno mógłbyś to załatwić.

buttplug - 16 lipca 2018, 22:17:11 - *.146.159.36
czy ktos wie co z Lewickim, mial odchodzic ale wkoncy potrafi strzelac a teraz juz drugi mecz gra wiec zostaje ?

Zs - 16 lipca 2018, 22:31:18 - *.146.160.186.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Buttplug.....nie interesuj się bo dostaniesz kociej mordy. ..

BedzinZS - 16 lipca 2018, 22:36:21 - *.play-internet.pl
Pierwszy sklad wskoczyl i szybie dwie bramki i zszedl

buttplug - 16 lipca 2018, 23:07:15 - *.146.159.36
zs , akurat ciebie nikt o zdanie nie pytal, obieraj ziemniaki

Alex74 - 17 lipca 2018, 8:44:36 - *.146.164.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pierwszy skład ...a reszta która grała to kto chłopcy zebrani z ulicy piętnaście minut przed meczem ? Przecież to szeroka kadra zespołu ekstraklasowego i powinni spokojnie poradzić sobie z trzecioligowcem który zaprezentował się bardzo solidnie i momentami nie zauważyłem różnicy trzech poziomów a przy odrobinie szczęścia w drugiej połowie przy grającym „ pierwszym składzie” ligowca młodzi testowani chłopcy aspirujący do gry w III lidze mogli wyrównać ...

ZS Olkusz - 17 lipca 2018, 9:26:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ostatni spar i czekamy teraz na piastunki.Do poniedzkalku widzimy sie na Ludowym

paRcha - 17 lipca 2018, 13:30:49 - *.play-internet.pl
Wszyscy będziecie obierać ziemniaki bo na ludowym ponoć poradzili hehe 😁

supercell - 17 lipca 2018, 18:03:44 - *.dynamic.mm.pl
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

supercell - 17 lipca 2018, 18:06:07 - *.dynamic.mm.pl
słabo zagłębie buuuuuu!!!!!

ama - 17 lipca 2018, 18:11:07 - *.dynamic.mm.pl
stal dobra bu bu bu bu bu hi hi hi

KONRAD - 18 lipca 2018, 16:59:25 - *.centertel.pl
Podczas I połowy trudno było odnieść wrażenia, że obie drużyny dzieli różnica aż trzech klas rozgrywkowych.Pierwszą doskonała okazję do zdobycia gola Ślęza miała w 21 min. Po efektownym zagraniu „piętką” przez Jakuba Jakubczyka, strzelał Maciej Matusik, a kunsztem w bramce wykazał się Matko Perdijić. Chwilę potem po przeciwnej stronie boiska arbiter dopatrzył się przewinienia w polu karnym i podyktował jedenastkę dla Zagłębia. Sosnowieccy kibice gola jednak nie zobaczyli bo stojący w bramce Ślęzy, 19-letni Łukasz Palmowski (nie debiutował jeszcze w oficjalnym meczu seniorów) wyczuł intencję Adama Banasiaka i popisał się znakomitą interwencją. Optyczna przewaga Zagłębia nie przekładała się na sytuacje bramkowe. Poza kilkoma niecelnymi uderzeniami z dystansu praktycznie nie zagrażali oni bramce Ślęzy. Tymczasem uważnie grający w defensywie wrocławianie wyczekiwali na swoje okazje. Z dystansu nad poprzeczką uderzył Matusik, ale tuż przed przerwą ten sam piłkarz już się nie pomylił. Po doskonałym prostopadłym podaniu jednego z testowanych zawodników,znalazł się on w sytuacji sam na sam i po minięciu Perdijica wpakował piłkę do pustej bramki. Do przerwy niespodziewanie prowadził trzecioligowiec z Wrocławia.Po zmianie stron i dużych roszadach w obu zespołach, Zagłębie mocniej przycisnęło i w krótkim czasie zdobyło 2. gole po strzałach Vamara Sanogo i Lewickiego. Im bliżej końca meczu tym Ślęza grała coraz odważniej. W 78 min. po strzale kolejnego z testowanych piłkarzy, bramkarz Zagłębia sparował piłkę na rzut rożny, a minute później piłki meczowej nie wykorzystał Hubert Muszyński, który dostał podanie od Jakuba Bohdanowicza, z kilku metrów posłał piłkę nad poprzeczką. W 85 min. okazję miał jeszcze Kamil Mańkowski, lecz i z jego strzałem poradził sobie Perdijić.

hol - 18 lipca 2018, 17:19:28 - *.range109-156.btcentralplus.com
zagłębie po co wam exstra klapa jak wy i tak spadniecie pozatym jesteśćie pachołki Legiuni nikt was nie lubi cały dolny sląsk z was się smieje ...