9 września 2023, 16:00 - Bielsk Podlaski (Stadion Miejski)
Tur Bielsk Podlaski 0-11 Jagiellonia Białystok
Jesús Imaz 1, 27, José Naranjo 31, Afimico Pululu 41, Bojan Nastić 45, Damian Wojdakowski 51, 78, Wojciech Łaski 57, Vinícius Matheus 66, Alan Rybak 71, Michal Sáček 90

Tur Bielsk Podlaski: (I połowa) Damian Plisiuk (32 Marcin Drozdowski) - Krystian Kulikowski, Jacek Dzienis, Damian Onacik, Rafał Kulikowski - Mateusz Jambrzycki, Paweł Łochnicki, Andrzej Kosiński, Marcin Bazylewski, Patryk Niemczynowicz - Daniel Siemieniuk (II połowa) Marcin Drozdowski (63 Paweł Selwesiuk) - Krystian Kulikowski (79 Dawid Nowakowski), Jacek Dzienis, Damian Onacik, Maksymilian Tchórzewski (60 Bartosz Gulewicz) - Łukasz Popiołek, Paweł Łochnicki (79 Paweł Popik), Dawid Koc, Mateusz Jambrzycki (63 Olaf Wysocki), Patryk Niemczynowicz (63 Jakub Troc) - Daniel Siemieniuk (69 Daniel Daniłowski).

Jagiellonia Białystok: (I połowa) Zlatan Alomerović (31 Sławomir Abramowicz) - Taras Romanczuk (31 Jarosław Kubicki), Paweł Olszewski, Dušan Stojinović, Adrián Diéguez (31 Michał Ozga), Bojan Nastić, Tomasz Kupisz, Nené (31 Krzysztof Toporkiewicz), José Naranjo, Afimico Pululu, Jesús Imaz (31 Wojciech Łaski). (II połowa) Sławomir Abramowicz (61 Bartłomiej Żynel) - Michal Sáček, Michał Ozga, Bojan Nastić (61 Jakub Burkowski), Bartłomiej Wdowik, Wojciech Łaski (76 Dawid Zabielski), Krzysztof Toporkiewicz (76 Patryk Drygiel), Jarosław Kubicki (76 Eryk Kozłowski), Damian Wojdakowski, Alan Rybak, Vinícius Matheus.

sędziował: Daniel Niemyjski.
widzów 900.

Jagiellonia Białystok wygrała 11-0 (5-0) z Turem Bielsk Podlaski w meczu towarzyskim rozegranym z okazji stulecia czwartoligowego klubu.

W Jagiellonii zagrali m.in. Patryk Drygiel, Eryk Kozłowski i Dawid Zabielski z juniorów.

źródło: własne / Jagiellonia Białystok / Tur Bielsk Podlaski / Białystok Online / Bielsk.eu

Dodano: 10 września 2023, 17:18:33

turek - 10 września 2023, 17:19:49 - *.dynamic.inetia.pl
Mecz wyrównany.Wynik nie odzwierciedla przebiegu gry

Jaga - 10 września 2023, 17:33:08 - *.6.72.53.ipv4.supernova.orange.pl
🤣🤣🤣🤣🤣
315; turek, jak ty mnie zaimponowałeś w tym momencie.

Jano - 10 września 2023, 18:10:49 - *.centertel.pl
Niesmaczne.Nie rozumiem czemu ma służyć taki sparring.

Jano - 10 września 2023, 18:12:23 - *.centertel.pl
Panieturek prawie remis.Komu potrzebny taki mecz.Niesmaczne.

Edek - 10 września 2023, 18:36:55 - *.play-internet.pl
To był jubileusz stulecia Tura. Jagiellonia została dużo wcześniej zaproszona.

Edek - 10 września 2023, 18:44:24 - *.play-internet.pl
hared

Baba J. - 10 września 2023, 18:46:57 - *.dynamic.inetia.pl
Do utraty pierwszej bramki Tur wyglądał nieźle.Pachniało remisem

Gugu - 10 września 2023, 20:24:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nierozumiem gadania dlaczego na stulecie taki rywal xd heee a co mieli zagrac z zespołem z B klasy ? To super historia dla takiego klubu zagrac z zespołem z ekstraklasy ktory teraz jest w super formie

qwe - 10 września 2023, 20:27:35 - *.dynamic.chello.pl
@turek - no rzeczywiście mecz wyrównany, przy odrobinie szczęścia były remis... 11-11

Neron - 10 września 2023, 20:38:40 - *.6.74.57.ipv4.supernova.orange.pl
Pojedynek gołej dupy z batem

Taki sobie - 11 września 2023, 9:32:00 - *.146.116.48.mobile.internet.t-mobile.pl
Brak mi jest słów to czytam przegrali to przegali, ale dziwię się dla tych pseudo kibiców jak jagiellonia grała i jeździła do Bielska itp... zapomnieli a teraz parę meczów do przodu i kibice brak słow

Byczyna - 11 września 2023, 9:40:02 - *.dynamic.mm.pl