[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 10 września 2013, 17:04:01

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Arka Gdynia  
Przychodzą: Sebastian Bartlewski (N - rezerwy), Michał Gałecki (P - rezerwy), Rafał Grzelak (P - brak klubu), Michał Jankowski (P - rezerwy), Dawid Kędra (B - rezerwy), Dawid Kubowicz (O - Górnik Wałbrzych), Michał Marcjanik (O - rezerwy), Jakub Miszczuk (B - Lech Poznań), Piotr Pietkiewicz (P - Lechia Dzierżoniów), Robert Sulewski (O - rezerwy), Paweł Wojowski (O - rezerwy), Łukasz Zwoliński (N - Pogoń Szczecin)

Odchodzą: Paweł Czoska (P - Warta Poznań), Dariusz Formella (N - Lech Poznań), Maciej Górski (N - Sandecja Nowy Sącz), Patryk Jędrzejowski (P - MKS Oława), Jakub Miszczuk (B - Lech Poznań), Charles Nwaogu (N - Flota Świnoujście), Piotr Robakowski (O - rezerwy), Julien Tadrowski (O - Pogoń Szczecin), Krystian Żołnierewicz (O - rezerwy)

Bogdanka Łęczna  
Przychodzą: Hubert Kotowicz (P - rezerwy), Tomasz Nowak (P - FK Homel), Cezary Stefańczyk (O - Zawisza Bydgoszcz), Patryk Stopa (P - rezerwy), Michał Walaszek (P - rezerwy), Bartosz Wiązowski (P - rezerwy)

Odchodzą: Maciej Ropiejko (N - kontuzja), Mateusz Żukowski (O - kontuzja)

Cracovia  
Przychodzą: Bartosz Kapustka (P - junior), Przemysław Kita (N - Łódzki KS), Mate Lacić (O - GKS Bełchatów), Saïdi Ntibazonkiza (P - powrót po kontuzji), Matko Perdijić (B - Ruch Chorzów), Władisław Romanow (P - Botew Wraca), Michał Zieliński (N - Korona Kielce)

Odchodzą: Miloš Budaković (B - FK Novi Pazar), Damian Drzewiecki (B - rezerwy), Daniel Duszyk (P - rezerwy), Dawid Dynarek (P - Przebój Wolbrom), Szymon Gąsiński (B - Zawisza Rzgów), Dawid Rupa (P - Janina Libiąż), Alexandru Suvorov (P - Academia Chișinău)

Dolcan Ząbki  
Przychodzą: Mateusz Cichocki (O - Legia Warszawa), Marcin Mańko (N - rezerwy), Kacper Piekarz (O - rezerwy), Paweł Sasin (P - Łódzki KS), Bartosz Wiśniewski (P - Sandecja Nowy Sącz), Damian Szczepaniak (rezerwy), Olaf Pielaciński (rezerwy)

Odchodzą: Robert Chwastek (P - Ruch Chorzów), Tomasz Ciesielski (O - Siarka Tarnobrzeg), Damian Jaroń (P - Polonia Bytom), Marcin Stańczyk (N - GKP Targówek (Warszawa)), Emil Wrażeń (N - GKP Targówek (Warszawa))

Flota Świnoujście  
Przychodzą: Arkadiusz Aleksander (N - Sandecja Nowy Sącz), Konrad Gilewicz (P - FC ŠTK 1914 Šamorín), Łukasz Kupczanko (B - Energetyk Gryfino), Maciej Mysiak (O - Warta Poznań), Charles Nwaogu (N - Arka Gdynia), Michał Stasiak (O - brak klubu), Mateusz Szałek (O - Pogoń Szczecin)

Odchodzą: Paweł Bielecki (O - Drawa Drawsko Pomorskie), Daniel Chyła (P - Okocimski KS Brzesko), Solomon Mawo (N - LKS Czaniec), Michał Protasewicz (O - Etyr 1924 Wielkie Tyrnowo), Koba Szalamberidze (P - Guria Lanczchuti), Paweł Waśków (B - Kotwica Kołobrzeg)

GKS Katowice  
Przychodzą: Łukasz Budziłek (B - GKS Bełchatów), Sławomir Duda (P - Przebój Wolbrom), Janusz Gancarczyk (P - brak klubu), Adrian Jurkowski (O - Łódzki KS), Jacek Kowalczyk (O - powrót po dyskwalifikacji), Jewhen Radionow (N - Ursus Warszawa), Jarosław Ratajczak (O - Lech Poznań), Dominik Sadzawicki (O - Gwarek Zabrze), Paweł Szołtys (N - junior)

Odchodzą: Robert Hauffe (B - ?), Damian Kaciczak (O - ?), Bartłomiej Kędzierski (N - rezerwy), Dominik Kruczek (P - ?), Rafał Kujawa (N - Pelikan Łowicz), Marcin Pietroń (P - Fram Larvik), Tomasz Steleblak (N - rezerwy), Gustaw Tomkowicz (P - rezerwy), Adam Toszek (N - rezerwy), Dariusz Zapotoczny (P - rezerwy)

GKS Tychy  
Przychodzą: Adam Imiela (P - Granat Skarżysko-Kamienna), Paweł Król (O - powrót po kontuzji), Tomasz Loska (B - rezerwy), Damian Szczęsny (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marcin Ściański (N - Ruch Zdzieszowice)

Odchodzą: Dawid Jarka (N - Polonia Bytom), Kamil Łączek (O - Ruch Zdzieszowice), Daniel Sobas (N - Rozwój Katowice), Łukasz Tumicz (N - Zagłębie Sosnowiec)

Kolejarz Stróże  
Przychodzą: Marcin Adamek (P - Morcinek Kaczyce), Szymon Gruca (P - Grybovia Grybów), Kamil Kurowski (P - Legia Warszawa (ME))

Odchodzą: Krzysztof Gajtkowski (N - Bytovia Bytów), Damian Michalik (P - Polonia Bytom)

Łódzki KS  
Przychodzą: Bartosz Biel (P - Tur Turek), Artur Bogusz (O - Tur Turek), Dawid Borys (P - Tur Turek), Dariusz Dolewka (P - Tur Turek), Karol Domżał (B - Concordia Piotrków Trybunalski), Karol Drągowski (P - ŁKS 1926 Łomża), Piotr Gląba (N - Tur Turek), Jakub Kiełb (O - Tur Turek), Michał Kołba (B - Tur Turek), Marcel Kotwica (P - Tur Turek), Cezary Książek (P - Tur Turek), Adrian Łucki (O - Tur Turek), Michał Mikołajczyk (O - Tur Turek), Mariusz Ragaman (O - Lech Rypin), Łukasz Staroń (N - Tur Turek), Piotr Wieczorek (O - Tur Turek)

Odchodzą: Bartosz Biel (P - Tur Turek), Artur Bogusz (O - Tur Turek), Nikołaj Borsukow (O - Wiedricz Rieczica), Dawid Borys (P - Tur Turek), Daniel Brud (P - Wisła Kraków), Daniel Cyzio (O - Halniak Maków Podhalański), Dariusz Dolewka (P - Tur Turek), Karol Domżał (B - Concordia Piotrków Trybunalski), Karol Drągowski (P - Wigry Suwałki), Artur Gieraga (O - Korona Kielce, Polonia Warszawa), Piotr Gląba (N - Tur Turek), Artur Golański (N - Pelikan Łowicz), Adrian Jurkowski (O - GKS Katowice), Konrad Kaczmarek (P - Chrobry Głogów), Paweł Kaczmarek (P - Stomil Olsztyn), Jakub Kiełb (O - Tur Turek), Przemysław Kita (N - Cracovia), Michał Kołba (B - Tur Turek), Marcel Kotwica (P - Tur Turek), Cezary Książek (P - Tur Turek), Patryk Kubicki (N - Znicz Pruszków), Jacek Kuklis (P - Zawisza Rzgów), Adrian Łucki (O - Tur Turek), Michał Mikołajczyk (O - Tur Turek), Adrian Olszewski (B - Bałtyk Koszalin), Michał Osiński (O - Zawisza Rzgów), Aghwan Papikjan (P - Spartak Moskwa (ME)), Wolodja Papikjan (P - ?), Damian Pawlak (P - Sokół Aleksandrów Łódzki), Kamil Poźniak (P - GKS Bełchatów), Mariusz Ragaman (O - Tur Turek), Szymon Salski (O - Bzura Chodaków (Sochaczew)), Dawid Sarafiński (P - Zawisza Rzgów), Paweł Sasin (P - Dolcan Ząbki), Łukasz Staroń (N - Tur Turek), Mateusz Stąporski (P - Korona Kielce), Jarosław Szyc (P - Zawisza Rzgów), Piotr Wieczorek (O - Tur Turek), Jakub Więzik (N - Śląsk Wrocław), Bogusław Wyparło (B - Stal Mielec), Michał Żółtowski (O - FSV Budissa Bautzen)

Miedź Legnica  
Przychodzą: Grzegorz Bartczak (O - Warta Poznań), Paweł Kulikowski (O - rezerwy), Artur Marciniak (P - Warta Poznań), Patryk Murawski (N - rezerwy), Patryk Oleksa (O - Wisła Kraków (ME)), Dawid Retlewski (N - Chojniczanka Chojnice), Robert Winogrodzki (B - LKS Chlebnia), Paweł Wójcik (B - rezerwy), Mateusz Zatwarnicki (P - rezerwy), Kamil Zieliński (P - Calisia Kalisz)

Odchodzą: Kamil Bachusz (B - Wisła Kraków (ME)), Kamil Hempel (O - Stomil Olsztyn), Bartosz Jachowicz-Wróblewski (O - Józefovia Józefów), Maciej Kazimierowicz (P - Błękitni Stargard Szczeciński), Patryk Kiełpiński (O - Wda Świecie), Wojciech Łobodziński (P - dyskwalifikacja), Patryk Nowaczewski (N - Ilanka Rzepin), Ben Starosta (O - Global FC (Manila)), Daniel Szczepankiewicz (B - Wisła Płock), Mateusz Zieliński (N - Wybrzeże Biesiekierz)

Okocimski KS Brzesko  
Przychodzą: Damian Byrtek (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Daniel Chyła (P - Flota Świnoujście), Bartosz Flis (N - Ruch Chorzów), Maciej Gurgul (O - Unia Tarnów (juniorzy)), Piotr Koman (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Kowalski (P - Widzew Łódź), Dawid Kucharski (O - brak klubu), Mateusz Niechciał (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dariusz Sosnowski (N - Górnik Wieliczka (juniorzy)), Maciej Termanowski (P - Wisła Kraków (juniorzy)), Ján Vajda (O - OTJ Moravany nad Váhom), Paweł Zając (O - Beskid Andrychów)

Odchodzą: Tomasz Baliga (P - ?), Przemysław Bella (O - Ruch Zdzieszowice), Idrissa Cissé (N - LZS Piotrówka), Michał Oświęcimka (P - Górnik Wałbrzych), Mateusz Pawłowicz (O - Stal Rzeszów), Marcin Szałęga (P - ?), Robert Trznadel (O - Polonia Bytom), Mateusz Urbański (O - Pogoń Siedlce), Ján Vajda (O - OTJ Moravany nad Váhom), Łukasz Zaniewski (N - Resovia)

Olimpia Grudziądz  
Przychodzą: Adam Banasiak (O - Widzew Łódź), Bartosz Fafiński (P - rezerwy), Mateusz Górka (P - Lechia II Gdańsk), Jan Pawłowski (N - Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Jędrzej Woźniak (B - rezerwy)

Odchodzą: Dawid Abramowicz (O - Chojniczanka Chojnice), Tomasz Adamczyk (P - Start Warlubie), Jakub Cieciura (P - Radomiak Radom), Grzegorz Gebauer (O - Start Warlubie), Paul Grischok (P - Etyr 1924 Wielkie Tyrnowo)

Polonia Bytom  
Przychodzą: Dawid Jarka (N - GKS Tychy), Damian Jaroń (P - Dolcan Ząbki), Adrian Laskowski (O - Warta Poznań), Damian Michalik (P - Kolejarz Stróże), Bartosz Nowak (P - Gwarek Zabrze), Paweł Odrzywolski (O - Chrobry Głogów), Norbert Radkiewicz (O - rezerwy), Mariusz Sacha (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartłomiej Setlak (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Robert Trznadel (O - Okocimski KS Brzesko), Robert Wojsyk (N - powrót po kontuzji)

Odchodzą: Paweł Alancewicz (P - Stal Rzeszów), Juraj Baláž (B - FO ŽP Šport Podbrezová), Martin Baran (O - Polonia Warszawa), Dawid Cempa (N - Czarni 1910 Jasło), Paweł Gamla (O - Ruch Zdzieszowice), Arkadiusz Gędłek (N - kontuzja), Tomasz Górkiewicz (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Tomasz Kaczor (P - Dalin Myślenice), Piotr Kulpaka (O - Mysen IF), Krzysztof Michalak (O - GKS Bełchatów), James Sinclair (O - Ljungskile SK)

Sandecja Nowy Sącz  
Przychodzą: Maciej Bębenek (P - Górnik Zabrze), Daniel Bomba (B - Poprad Muszyna), Petar Borovićanin (O - Kastrioti Krujë), Jozef Čertík (P - MŠK Rimavská Sobota), Arkadiusz Czarnecki (O - Elana Toruń), Sebastian Duda (O - Widzew Łódź), Piotr Giel (N - Warta Poznań), Maciej Górski (N - Arka Gdynia), Kristof Kurczynski (N - FC Sankt Pauli II), Adam Mójta (O - Warta Poznań), Jakub Nowak (P - rezerwy), Paweł Nowak (P - Lechia Gdańsk), Sebastian Spiewak (O - SC Vier- und Marschlande), Przemysław Szarek (O - junior), Patryk Tuszyński (N - Lechia Gdańsk)

Odchodzą: Arkadiusz Aleksander (N - Flota Świnoujście), Filip Burkhardt (P - Wisła Płock), Sebastian Kosiorowski (B - ?), Mateusz Kowalski (O - rezerwy), Mateusz Młynarczyk (P - Poprad Muszyna), Peter Petrán (O - ?), Rubén Sánchez (P - CF Torre Levante Orriols), Bartosz Szeliga (P - Piast Gliwice), Kamil Szymura (O - ?), Adrian Świątek (N - rezerwy), Wojciech Wilczyński (O - Warta Poznań), Bartosz Wiśniewski (P - Dolcan Ząbki), Tomasz Zawiślan (P - Lubań Maniowy), Yuriy Zinyak (O - rezerwy)

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Kamil Hempel (O - Miedź Legnica), Paweł Kaczmarek (P - Łódzki KS), Grzegorz Lech (P - Korona Kielce), Paweł Piceluk (N - Motor Lublin)

Odchodzą: Krzysztof Filipek (N - Huragan Morąg), Mindaugas Kalonas (P - Rəvan Baku), Arkadiusz Koprucki (O - kontuzja), Tomasz Ptak (B - Motor Lublin), Radosław Stefanowicz (P - Huragan Morąg), Michał Świderski (P - Znicz Biała Piska), Robert Tunkiewicz (P - Resovia), Piotr Wypniewski (P - rezerwy)

Termalica Bruk-Bet Nieciecza  
Przychodzą: Jakub Wróbel (N - Unia Tarnów)

Odchodzą: Jan Pawłowski (N - Olimpia Grudziądz), Dawid Surman (N - juniorzy)

Warta Poznań  
Przychodzą: Paweł Czoska (P - Arka Gdynia), Michał Dumieński (B - junior), Fei Yu (P - Shanghai Shenhua), Adam Gajda (O - Lech Poznań (ME)), Paweł Giel (P - GKS Bełchatów), Igor Jurga (N - MKS Kluczbork), Przemysław Kanarek (O - Motor Lublin), Marcin Klatt (N - brak klubu), Michał Kołodziejski (O - Ruch Chorzów), Gracjan Konieczny (P - rezerwy), Hubert Kotus (P - Ruch Chorzów), Cezary Michalak (O - Legia Warszawa (ME)), Leszek Nowosielski (P - GKS Bełchatów), Wojciech Onsorge (O - rezerwy), Michał Trenkler (N - rezerwy), Wojciech Wilczyński (O - Sandecja Nowy Sącz), Dariusz Wróblewski (O - rezerwy), Robert Ziętarski (P - Arka II Gdynia)

Odchodzą: Grzegorz Bartczak (O - Miedź Legnica), Paweł Beser (B - Polonia Środa Wielkopolska), Daniel Ciach (O - Radomiak Radom), Mariusz Gabrych (P - ?), Piotr Giel (N - Sandecja Nowy Sącz), Łukasz Grzeszczyk (P - GKS Bełchatów), Rafał Kosznik (O - GKS Bełchatów), Adrian Laskowski (O - Polonia Bytom), Artur Marciniak (P - Miedź Legnica), Adam Mójta (O - Sandecja Nowy Sącz), Maciej Mysiak (O - Flota Świnoujście), Bartłomiej Pawłowski (P - Widzew Łódź), Gerard Pińczuk (P - juniorzy), Michał Płotka (O - Widzew Łódź), Wojciech Trochim (P - Zagłębie Lubin)

Zawisza Bydgoszcz  
Przychodzą: Jakub Łukowski (P - rezerwy), Marcin Marcinkowski (B - UKS Łady), Matej Náther (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Nawotczyński (O - brak klubu), Michał Płonka (P - Górnik Zabrze), Korneliusz Sochań (P - rezerwy), Tomasz Stachewicz (N - rezerwy), Sebastian Ziajka (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Paweł Zieliński (O - brak klubu), Korneliusz Sochań (junior)

Odchodzą: Adrian Błąd (P - Zagłębie Lubin), Tomasz Chałas (N - Pogoń Szczecin), Krzysztof Hrymowicz (O - Etyr 1924 Wielkie Tyrnowo), Błażej Jankowski (O - Chojniczanka Chojnice), Damian Januszewski (O - rezerwy), Bartosz Kopacz (O - Górnik Zabrze), Rafał Lipiński (O - rezerwy), Mateusz Mąka (P - Chojniczanka Chojnice), Wojciech Mielcarek (P - rezerwy), Przemysław Norko (B - ?), Mateusz Skowroński (B - Wda Świecie), Cezary Stefańczyk (O - Bogdanka Łęczna), Paweł Zawistowski (P - Korona Kielce)

 

Napisz do nas