[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 22 lipca 2017, 17:28:29

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Arka Gdynia  
Przychodzą: Adam Danch (O - Górnik Zabrze), Krzysztof Janus (P - Zagłębie Lubin), Filip Jazvić (N - Universitatea Craiova), Rubén Jurado (P - CD Atlético Baleares), Adrian Klimczak (P - Gryf Wejherowo), Tomáš Košút (O - brak klubu), Siergiej Kriwiec (P - Wisła Płock) , Patryk Kun (P - Stomil Olsztyn), Szymon Nowicki (N - rezerwy), Grzegorz Piesio (P - Górnik Łęczna), Krzysztof Pilarz (B - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Álvaro Rey (P - Panetolikós GFS), Marcel Ritzmaier (P - DVV Go Ahead Eagles), Dawid Tomczak (P - Gryf Wejherowo), Szymon Więckowicz (B - rezerwy), Paweł Wojowski (P - Stomil Olsztyn), Ivica Žunić (P - FK Orenburg) , Michał Żebrakowski (N - Siarka Tarnobrzeg), Andrij Miszczenko (Hapoel Aszkelon), Frederik Helstrup (Helsingborgs IF) , Philip Hellquist (Wolfsberger AC) , Xisco Hernández (CD Atlético Baleares)

Odchodzą: Paweł Abbott (N - Stomil Olsztyn), Josip Barišić (N - Piast Gliwice), Adrian Błąd (P - Zagłębie Lubin), Miroslav Božok (P - MFK Zemplín Michalovce), Dariusz Formella (P - Pogoń Szczecin), Dominik Hofbauer (P - SK Niederösterreich Sankt Pölten ), Konrad Jałocha (B - Legia Warszawa), Adrian Klimczak (P - Olimpia Grudziądz ), Arkadiusz Moczadło (B - GKS Bełchatów), Przemysław Stolc (O - Chrobry Głogów), Mateusz Szwoch (P - Legia Warszawa), Przemysław Trytko (N - Chrobry Głogów)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
Przychodzą: Artur Hebda (P - Unia Tarnów), Ákos Kecskés (O - Újpest FC), Vitālijs Maksimenko (O - SV Mattersburg), Olaf Martynek (P - Motor Lublin), Ján Mucha (B - ŠK Slovan Bratysława), Łukasz Piątek (P - Zagłębie Lubin), Kamil Słaby (O - Sandecja Nowy Sącz), Bartosz Śpiączka (N - Górnik Łęczna), Maciej Tomaszewski (P - Lechia Dzierżoniów), Michael Olczyk (FC Schalke 04 II)

Odchodzą: Bartłomiej Babiarz (P - GS Apóllon Smýrnis), Guilherme (O - Jagiellonia Białystok), Wojciech Kędziora (N - GKS Katowice), Wołodymyr Kowal (N - Olimpia Grudziądz), Dawid Nowak (N - Puszcza Niepołomice), Kornel Osyra (O - Sandecja Nowy Sącz), Krzysztof Pilarz (B - Arka Gdynia), Dalibor Pleva (O - ?), Sebastian Ziajka (O - Ruch Chorzów)

Cracovia  
Przychodzą: Adam Deja (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Szymon Drewniak (P - Górnik Łęczna), Ołeksij Dytiatjew (O - Karpaty Lwów), Petteri Forsell (P - Miedź Legnica), Grzegorz Gawle (N - rezerwy), Wojciech Golla (O - NEC (Nijmegen)), Michał Helik (O - Ruch Chorzów), Szymon Kiebzak (P - Garbarnia Kraków), Sylwester Lusiusz (P - rezerwy), Dominik Ochał (O - rezerwy), Michal Peškovič (B - Korona Kielce), Przemysław Pyrdek (P - powrót po kontuzji), Michal Sipľak (O - MFK Zemplín Michalovce), Łukasz Sosnowski (O - rezerwy), Lennard Sowah (O - Heart of Midlothian FC), Sebastian Strózik (N - rezerwy), Krzysztof Szewczyk (P - Stomil Olsztyn), Marcin Szymczak (P - rezerwy), Kamil Vacek (P - Maccabi Hajfa), Mateusz Wdowiak (N - Sandecja Nowy Sącz), Adam Wilk (B - Legionovia Legionowo), Sergei Zenjov (N - Qəbələ FK)

Odchodzą: Tomasz Brzyski (O - Sandecja Nowy Sącz), Marcin Budziński (P - ?), Mateusz Cetnarski (P - Sandecja Nowy Sącz), Damian Dąbrowski (P - Legia Warszawa), Rafał Dobroliński (B - GKS Tychy), Paweł Jaroszyński (O - AC Chievo Verona), Erik Jendrišek (N - AÓ Xánthi), Róbert Litauszki (O - Újpest FC), Krzysztof Piątek (N - Genoa CFC 1893), Piotr Polczak (O - Astra Giurgiu), Krystian Stępniowski (B - Pogoń Siedlce), Hubert Wołąkiewicz (O - ?)

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Damian Kądzior (P - Wigry Suwałki), Michał Koj (O - Ruch Chorzów), Mateusz Kopia (O - rezerwy), Dominik Lasik (N - rezerwy), Seweryn Michalski (O - Chrobry Głogów), Igor Sapała (P - GKS Katowice), Mateusz Wieteska (O - Chrobry Głogów), Przemysław Wiśniewski (O - rezerwy), Damian Jaworski (junior), Wojciech Hajda (Gwarek Zabrze (j))

Odchodzą: Adam Danch (O - Arka Gdynia), Bartłomiej Gajda (O - Heart of Midlothian FC), Denis Jančo (P - AS Trenčín), Bartosz Kopacz (O - Zagłębie Lubin), Rafał Kosznik (O - Górnik Łęczna), Mateusz Kuchta (B - Odra Opole), Aleksander Kwiek (P - Widzew Łódź), Robert Pieczur (P - Olimpia Grudziądz), Dawid Plizga (P - GKS Katowice), Mateusz Szukała (B - Podhale Nowy Targ), Andrzej Trubeha (N - Stal Stalowa Wola), Rafał Wolsztyński (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Guilherme (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Martin Pospíšil (P - FK Jablonec nad Nisou 1997), Łukasz Sekulski (N - Piast Gliwice), Patryk Tuszyński (N - Çaykur Rizespor Kulübü), Alan Uryga (P - Wisła Kraków), Kamil Vacek (P - Maccabi Hajfa), Luka Gugeszaszwili (brak klubu)

Odchodzą: Fedor Černych (P - FK Rostow, Middlesbrough FC), Przemysław Frankowski (P - SM Caen Calvados Basse-Normandie, AC Chievo Verona), Hubert Gostomski (B - Radomiak Radom), Jacek Góralski (P - Łudogorec Razgrad), Patryk Klimala (N - Wigry Suwałki), Emil Łupiński (O - Wigry Suwałki), Karol Mackiewicz (P - Wigry Suwałki), Paweł Olszewski (O - Wigry Suwałki), Kamil Pajnowski (O - Widzew Łódź), Dawid Polkowski (P - Pogoń Siedlce), Jonatan Straus (O - Sandecja Nowy Sącz), Konstantin Vassiljev (P - Piast Gliwice)

Korona Kielce  
Przychodzą: Zlatan Alomerović (B - brak klubu), Ángelos Argýris (O - ETSV Weiche Flensburg), Shawn Barry (O - FSV Frankfurt 1899), Fabian Burdenski (P - FSV Frankfurt 1899), Michael Gardawski (P - FC Hansa Rostock), Maciej Gostomski (B - Chojniczanka Chojnice), Matthias Hamrol (B - 1.FC Köln II), Ivan Jukić (P - RNK Split), Nika Kaczarawa (N - AS Ethnikós Áchnas), Łukasz Kosakiewicz (P - Chojniczanka Chojnice), Adnan Kovačević (O - FK Sarajevo), Krystian Miś (O - Legionovia Legionowo), Michał Przybyła (N - Chojniczanka Chojnice), Maciej Załęcki (P - MKS Kluczbork), Adan Coronado (brak klubu), Marin Matoš (HNK Gorica)

Odchodzą: Milan Borjan (B - FK Crvena zvezda (Belgrad)), Vladislavs Gabovs (O - Páfos FC), Maciej Górski (N - Zagłębie Sosnowiec), Rafał Grzelak (P - Heart of Midlothian FC), Vanja Marković (P - PAS Giánnina), Ilijan Micanski (N - ?), Mateusz Możdżeń (P - Astra Giurgiu), Leonid Otczenaszenko (B - Motor Lublin), Miguel Palanca (P - AS Anórthossis Ammochóstou), Michal Peškovič (B - Cracovia), Serhij Pyłypczuk (P - ?)

Lech Poznań  
Przychodzą: Nicklas Bärkroth (P - IFK Norrköping), Vernon De Marco (O - ŠK Slovan Bratysława), Emir Dilaver (O - Ferencvárosi TC), Wojciech Golla (O - NEC (Nijmegen)), Robert Gumny (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Christian Gytkjær (N - TSV München von 1860), Rafał Janicki (O - Lechia Gdańsk), Kamil Jóźwiak (P - GKS Katowice), Dawid Kurminowski (N - rezerwy), Grzegorz Kuświk (N - Lechia Gdańsk), Jakub Moder (P - rezerwy), Deniss Rakels (P - Reading FC), Lukas Rotpuller (O - FK Austria Wiedeń), Jakub Serafin (P - Bytovia Bytów), Mario Šitum (P - GNK Dinamo (Zagrzeb)), Nikola Vujadinović (O - CA Osasuna), Tomasz Wełna (O - Áris Lemessoú), Miguel Vieira (FC Paços de Ferreira)

Odchodzą: Jan Bednarek (O - Southampton FC), Dariusz Dudka (P - rezerwy), Víctor Gutiérrez (P - rezerwy), Tomasz Kędziora (O - Dynamo Kijów), Elvis Kokalović (O - Giresunspor Kulübü), Dawid Kownacki (N - UC Sampdoria), Szymon Pawłowski (P - Śląsk Wrocław), Marcin Robak (N - Śląsk Wrocław), Paweł Tomczyk (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Wilusz (O - FK Rostow)

Lechia Gdańsk  
Przychodzą: Adam Chrzanowski (O - ACF Fiorentina (ME)), Milen Gamakow (P - Ruch Chorzów), Aleksandar Kovačević (P - Śląsk Wrocław), Mateusz Lewandowski (O - Śląsk Wrocław), Patryk Lipski (P - Ruch Chorzów), Daniel Łukasik (P - SV Sandhausen), Mateusz Matras (P - Pogoń Szczecin), Daniel Mikołajewski (P - GKS Tychy), Michał Nalepa (O - Ferencvárosi TC), Damian Podleśny (B - Wigry Suwałki), Florian Schikowski (P - VfL Borussia Mönchengladbach 1900 (j))

Odchodzą: Mateusz Bąk (B - koniec kariery), Ariel Borysiuk (P - Queens Park Rangers FC ), Michał Chrapek (P - Śląsk Wrocław), Milen Gamakow (P - Stomil Olsztyn), Rafał Janicki (O - Lech Poznań), Dušan Kuciak (B - PAÓK), Grzegorz Kuświk (N - Śląsk Wrocław, Lech Poznań), Michał Mak (P - Śląsk Wrocław), Tomasz Makowski (P - Górnik Łęczna, Stomil Olsztyn), Vanja Milinković-Savić (B - Torino FC), Bartłomiej Pawłowski (P - Zagłębie Lubin), Denis Perger (O - ?), Simeon Sławczew (P - Birmingham City FC , Sporting Clube de Portugal (Lizbona)), Gino van Kessel (N - FC Zlín), Piotr Wiśniewski (P - koniec kariery), Rafał Wolski (P - Legia Warszawa)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Robert Bartczak (P - Zagłębie Sosnowiec), Niko Datković (O - AC Spezia 1906), Damian Dąbrowski (P - Cracovia), Haris Duljević (P - FK Sarajevo), Wojciech Golla (O - NEC (Nijmegen)), Aron Gunnarsson (P - Cardiff City FC), Hildeberto Pereira (P - Nottingham Forest FC), Konrad Jałocha (B - Arka Gdynia), Olarenwaju Kayode (N - FK Austria Wiedeń), Steeven Langil (P - Waasland-Beveren), Michał Masłowski (P - Piast Gliwice), Krzysztof Mączyński (P - Wisła Kraków), Konrad Michalak (P - Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Moneta (P - Ruch Chorzów), Jarosław Niezgoda (N - Ruch Chorzów), Cristian Pasquato (N - Krylja Sowietow Samara), Tomáš Pekhart (N - AÉK (Ateny)), Armando Sadiku (N - FC Lugano), Miroslav Stoch (N - Fenerbahçe SK), Miłosz Szczepański (P - rezerwy), Jakub Szumski (B - Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Szwoch (P - Arka Gdynia), Rafał Wolski (P - Lechia Gdańsk), Cezary Miszta (junior), Denis Vavro (MŠK Žilina), Jura Mowsisjan (Real Salt Lake), Matteo Ardemagni (US Avellino), Milan Milanović (AC Pisa 1909), Ognjen Mudrinski (FK Spartak (Subotica))

Odchodzą: Maciej Bąbel (B - Sokół Ostróda), Guilherme (P - Dynamo Kijów, Trabzonspor Kulübü, Al-Ain FC), Konrad Handzlik (P - ?), Mateusz Hołownia (O - Ruch Chorzów), Tomasz Jodłowiec (P - Śląsk Wrocław), Waleri Kazaiszwili (P - San Jose Earthquakes), Dominik Kąkolewski (B - ?), Sandro Kulenović (N - Juventus FC (ME) ), Radosław Majecki (B - Stal Mielec), Rafał Makowski (P - Zagłębie Sosnowiec), Adrian Małachowski (P - Pogoń Siedlce ), Tomasz Nawotka (O - Zagłębie Sosnowiec), Tomáš Necid (N - ?), Vadis Odjidja-Ofoe (P - Olympiakós SFP (Pireus)), Michał Pazdan (O - Galatasaray SK, PAÓK), Jakub Rzeźniczak (O - Qarabağ Ağdam), Vamara Sanogo (N - Zagłębie Sosnowiec), Alban Sulejmani (P - ?), Sadam Sulley (N - ?), Bartłomiej Urbański (P - Willem II Tilburg)

Piast Gliwice  
Przychodzą: Karol Angielski (N - Olimpia Grudziądz), Josip Barišić (N - Arka Gdynia), Aleksander Jagiełło (P - Znicz Pruszków), Martin Konczkowski (O - Ruch Chorzów), Joel Valencia (P - FC Koper) , Konstantin Vassiljev (P - Jagiellonia Białystok), Bartosz Waleńcik (O - Siarka Tarnobrzeg), Greg Taylor (Kilmarnock FC)

Odchodzą: Martin Bukata (P - Brøndbyernes IF), Lukáš Čmelík (P - FC DAC 1904 Dunajská Streda), Marcin Flis (P - ?), Jakub Freitag (B - ?), Edvinas Girdvainis (O - Tom Tomsk ), Mateusz Mak (P - ?), Michał Masłowski (P - Legia Warszawa), Tomasz Mokwa (O - GKS Katowice), Patrik Mráz (O - Sandecja Nowy Sącz), Radosław Murawski (P - US Città di Palermo), Tomasz Okraszewski (P - ?), Łukasz Sekulski (N - Jagiellonia Białystok), Aleksander Sopel (P - Gwardia Koszalin), Bartosz Szeliga (P - Sandecja Nowy Sącz), Bartosz Waleńcik (O - ?)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Iñaki Astiz (O - APÓEL (Nikozja)), Adrian Benedyczak (rezerwy), Patryk Brzozowski (B - Energetyk Gryfino), Jakub Bursztyn (B - UKS SMS Łódź), Błażej Chouwer (P - Kotwica Kołobrzeg), Dariusz Formella (P - Arka Gdynia), Michał Górzyński (N - rezerwy), Michał Graczyk (rezerwy), Tomasz Hołota (P - DSC Arminia Bielefeld), Rafał Maćkowski (P - rezerwy), Seweryn Michalski (O - Chrobry Głogów), Damian Pawłowski (P - rezerwy), Bartosz Piotrowski (B - Elana Toruń), Jakub Piotrowski (P - Stomil Olsztyn), Aron Stasiak (N - rezerwy), Marcel Stefaniak (O - rezerwy), Patryk Tuszyński (N - Çaykur Rizespor Kulübü), Sebastian Walukiewicz (O - Legia II Warszawa), Łukasz Załuska (B - Wisła Kraków), Łukasz Zwoliński (N - Śląsk Wrocław)

Odchodzą: Mateusz Bochnak (P - rezerwy), Dawid Kudła (B - Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Matras (P - Lechia Gdańsk), Robert Obst (O - Wigry Suwałki), Jakub Słowik (B - Śląsk Wrocław)

Sandecja Nowy Sącz  
Przychodzą: Tomasz Brzyski (O - Cracovia), Mateusz Cetnarski (P - Cracovia), Alexandru Dedov (N - Milsami Orhei), Bartosz Gęsior (P - Ruch II Chorzów), Aleksandyr Kolew (N - Stal Mielec), Płamen Kraczunow (O - AS Ethnikós Áchnas), Mateusz Małek (O - Polonia Warszawa), Patrik Mráz (O - Piast Gliwice), Płamen Nikołow (O - Czerno More Warna), Kornel Osyra (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Anton Sloboda (P - FC Spartak Trnava), Jonatan Straus (O - Jagiellonia Białystok), Bartosz Szeliga (P - Piast Gliwice), Rudolf Bilas (FK Poprad)

Odchodzą: Adrian Jurkowski (O - Wigry Suwałki), Szymon Kuźma (P - Znicz Pruszków), Hubert Maślanka (P - Znicz Pruszków), Kamil Słaby (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Michał Szeliga (O - Rozwój Katowice), Charlie Trafford (P - Rovaniemen Palloseura), Mateusz Wdowiak (N - Cracovia), Tomasz Zając (P - Stomil Olsztyn )

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Michał Chrapek (P - Lechia Gdańsk), Đorđe Čotra (O - Zagłębie Lubin), Lasza Dwali (O - Irtysz Pawłodar), Tomasz Jodłowiec (P - Legia Warszawa), Kōhei Katō (P - Beroje Stara Zagora), Jakub Kosecki (P - SV Sandhausen), Grzegorz Kuświk (N - Lechia Gdańsk), Michał Mak (P - Lechia Gdańsk), Krisztián Németh (N - Al-Gharafa SC), Maciej Pałaszewski (P - rezerwy), Szymon Pawłowski (P - Lech Poznań), Arkadiusz Piech (N - Apóllon FC), Konrad Poprawa (O - rezerwy), Marcin Robak (N - Lech Poznań), Oktawian Skrzecz (P - FC Schalke 04 II), Jakub Słowik (B - Pogoń Szczecin), Dragoljub Srnić (P - FK Čukarički (Belgrad)), Igors Tarasovs (O - Giresunspor Kulübü), Patryk Tuszyński (N - Çaykur Rizespor Kulübü), Jakub Wrąbel (B - Olimpia Grudziądz), Rafael Lopes (GD Chaves)

Odchodzą: Alvarinho (P - ?), Kamil Biliński (N - Wisła Płock), Kamil Dankowski (O - kontuzja), Mario Engels (P - Roda JC Kerkrade), Peter Grajciar (P - 1.FK Příbram), Ľuboš Kamenár (B - Vasas SC), Aleksandar Kovačević (P - Lechia Gdańsk), Mateusz Lewandowski (O - Lechia Gdańsk), Ryota Morioka (P - Waasland-Beveren), Mariusz Pawełek (B - ?), Joan Román (P - ?), Ostoja Stjepanović (P - ?), Łukasz Wiech (O - Górnik Łęczna, ?), Paweł Zieliński (O - Miedź Legnica), Łukasz Zwoliński (N - Pogoń Szczecin)

Wisła Kraków  
Przychodzą: Zoran Arsenić (O - NK Osijek), Carlitos (N - Villarreal CF B), Kacper Chorążka (B - junior), Julián Cuesta (B - UD Almería), Adrian Grzybek (P - junior), Tibor Halilović (P - NK Lokomotiva (Zagrzeb)), Martin Košťál (P - FC Spartak Trnava), Patryk Plewka (P - junior), Oriol Rosell (P - CF "Os Belenenses"), Błażej Skórski (P - junior), Fran Vélez (O - UD Almería), Kamil Wojtkowski (P - RB Leipzig)

Odchodzą: Petar Brlek (P - BSC Young Boys Berno), Cristián Echavarría (P - Seinäjoen JK), Krzysztof Mączyński (P - Legia Warszawa), Michał Miśkiewicz (B - ?), Przemysław Porębski (P - Znicz Pruszków), Jakub Ptak (O - Garbarnia Kraków, Raków Częstochowa), Bartłomiej Purcha (P - Znicz Pruszków), Wojciech Słomka (P - GKS Katowice), Matija Špičić (O - ?), Semir Štilić (P - ?), Alan Uryga (P - MKE Ankaragücü SK, Jagiellonia Białystok, Wisła Płock), Éver Valencia (P - CD Independiente Medellín), Hugo Vidémont (P - ?), Mateusz Zachara (N - CD Tondela), Łukasz Załuska (B - Pogoń Szczecin)

Wisła Płock  
Przychodzą: Kamil Biliński (N - Śląsk Wrocław), Adam Dźwigała (O - Górnik Łęczna), Bartłomiej Gradecki (B - rezerwy), Mikołaj Lebedyński (N - GKS Katowice), Igor Łasicki (O - Carpi FC 1909), Jakub Łukowski (P - Olimpia Grudziądz), Paul Pârvulescu (P - SK Niederösterreich Sankt Pölten), Damian Rasak (P - Miedź Legnica), Alan Uryga (P - Wisła Kraków), Nico Varela (P - AÉ Lárissas), Aleksandr Wasiutin (FC Lahti), Jakub Lemanowicz (rezerwy)

Odchodzą: Tomislav Božić (O - Miedź Legnica), Emil Drozdowicz (N - Chojniczanka Chojnice), Dimityr Ilijew (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartosz Kaniecki (B - ?), Dawid Kieplin (P - Pogoń Siedlce), Siergiej Kriwiec (P - AS Omónia Lefkossías, Arka Gdynia ), Damian Piotrowski (P - ?), Harmeet Singh (P - ?)

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Adrian Błąd (P - Arka Gdynia), Sebastian Bonecki (P - Chrobry Głogów) , Alan Czerwiński (O - GKS Katowice), Bartosz Kopacz (O - Górnik Zabrze), Piotr Leciejewski (B - SK Brann), Adam Matuszczyk (P - Braunschweiger TSV Eintracht 1895), Dawid Pakulski (P - rezerwy), Bartłomiej Pawłowski (P - Lechia Gdańsk), Bartosz Slisz (P - rezerwy), Serafin Szota (O - rezerwy), Jakub Świerczok (N - GKS Tychy), Maciej Urbańczyk (P - Ruch Chorzów)

Odchodzą: Đorđe Čotra (O - Śląsk Wrocław), Krzysztof Janus (P - Arka Gdynia), Zbigniew Małkowski (B - ?), Patryk Mucha (P - kontuzja), Deimantas Petravičius (P - ?), Łukasz Piątek (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Adrian Rakowski (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Artur Siemaszko (N - Stomil Olsztyn)

 

Napisz do nas