[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 20 października 2019, 19:26:08

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Błękitni Stargard  
Przychodzą: Paweł Bednarski (P - Gwardia Koszalin), Mateusz Bochnak (P - Pogoń Siedlce), Wojciech Fadecki (P - Warta Poznań), Wojciech Kalinowski (P - KS Łomianki), Hubert Krawczun (O - MKS Kluczbork), Paweł Łysiak (N - Bałtyk Koszalin), Krystian Mądrowski (N - rezerwy), Oskar Nowak (P - Lech II Poznań), Patryk Paczuk (P - Legionovia Legionowo), Hubert Sadowski (O - Pogoń Szczecin), Dominik Sasiak (B - Chemik Police), Konrad Skuza (B - MKS Kluczbork), Aleksander Theus (O - Sokół Kleczew), Maciej Kondratowicz (MKP Szczecinek)

Odchodzą: Patryk Baranowski (O - Świt Skolwin (Szczecin)), Wojciech Błyszko (O - Jagiellonia Białystok), Przemysław Brzeziański (N - Świt Skolwin (Szczecin)), Patryk Brzozowski (B - Chemik Police), Kostiantyn Karaman (P - FC Insel Usedom), Adrian Kwiatkowski (N - Bytovia Bytów), Mateusz Kwiatkowski (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Mateusz Ogrodowski (O - KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Grzegorz Rogala (O - GKS Katowice), Marcel Skwirut (B - Biali Sądów), Błażej Starzycki (P - Pogoń Szczecin), Patryk Włóka (P - Sparta Węgorzyno), Bartłomiej Zdunek (P - Biali Sądów)

Bytovia Bytów  
Przychodzą: Adrian Bielawski (O - Warta Gorzów Wielkopolski), Karol Czubak (N - Jantar Ustka), Deleu (O - Chojniczanka II Chojnice), Daniel Feruga (P - Soła Oświęcim), Piotr Giel (N - Ruch Chorzów), Norbert Hołtyn (N - Arka II Gdynia), Jakub Janik (P - Wisła Kraków (j)), Sebastian Jeżewski (P - rezerwy), Maciej Kaczorowski (P - Pelikan Łowicz), Paweł Kapsa (B - Sandecja Nowy Sącz), Kacper Kawula (O - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Daniel Kusztan (B - Pogoń Szczecin), Adrian Kwiatkowski (N - Błękitni Stargard), Przemysław Lech (P - Garbarnia Kraków), Fabian Lengiewicz (O - Arka II Gdynia), Adrian Liberacki (O - Gryf Wejherowo), Michał Rutkowski (O - Soła Oświęcim), Michał Smolarczyk (N - Sokół Sieniawa), Denisław Stanczew (P - Wereja Stara Zagora), Konrad Syldatk (B - Warta Poznań), Mateusz Szela (O - Soła Oświęcim), Adam Szmidke (O - AKS SMS Łódź), Wojciech Zyska (P - KP Starogard Gdański), Bartosz Klockowski (Miedź Legnica (j)), Kajetan Wojciechowski (Sportis Łochowo), Łukasz Pupka-Lipiński (Kaszubia Kościerzyna), Maciej Słupecki (Sportis Łochowo), Nana Ntuli (Sportis Łochowo)

Odchodzą: Diego Bardanca (O - FK Inđija), Filip Burkhardt (P - Radunia Stężyca), Patryk Burzyński (P - Huragan Morąg), Maciej Dampc (O - ŁKS Łódź), Sławomir Duda (P - Motor Lublin), Maksymilian Hebel (P - Gryf Wejherowo), Fabian Hiszpański (P - KKS 1925 Kalisz), Gracjan Jaroch (N - Warta Poznań), Sebastian Kamiński (P - Olimpia Grudziądz), Krzysztof Kropidłowski (P - Lipniczanka Lipnica), Jakub Kuzdra (P - Warta Poznań), Mateusz Kuzimski (N - Chojniczanka Chojnice), Mikołaj Kwietniewski (P - Wisła Płock), Łukasz Moneta (P - GKS Tychy), Arsenij Procyszyn (O - Cuiavia Inowrocław), Tomasz Swędrowski (P - Motor Lublin), Wojciech Wilczyński (P - Radunia Stężyca), Andrzej Witan (B - Chojniczanka Chojnice), Dawid Witkowski (O - Podhale Nowy Targ), Bartosz Wolski (P - Chojniczanka Chojnice), Łukasz Wróbel (O - ?)

Elana Toruń  
Przychodzą: Michał Bierzało (O - Siarka Tarnobrzeg), Mateusz Dunaj (P - Jarota Jarocin), Konrad Jóźwicki (P - rezerwy), Paweł Karbowiński (O - Kujawianka Izbica Kujawska), Hubert Kisiel (P - Miedź Legnica), Błażej Klimek (O - Skra Częstochowa), Jakub Knut (B - KP Starogard Gdański), Krzysztof Kołodziej (N - Lech Poznań), Krzysztof Krakowiak (O - KP Starogard Gdański), Radosław Kruppa (O - Cracovia (j)), Dawid Kuchnicki (B - rezerwy), Bartosz Machaj (P - Chrobry Głogów), Przemysław Mycan (N - Lechia Zielona Góra), Sebastian Rak (N - rezerwy), Dominik Sokół (P - Radomiak Radom), Jakub Świeciński (P - Ursus Warszawa), Dominik Kowalski (rezerwy), Hubert Chojnacki (rezerwy), Marcel Żuławski (rezerwy), Michał Goździński (junior), Piotr Celiński (Mazur Karczew), Szymon Pawłowski (rezerwy)

Odchodzą: Jakub Banach (O - Sokół Kleczew), Maciej Buławski (P - Śląsk II Wrocław), Daniel Ciechański (N - KTS Weszło Warszawa), Kamil Dziwulski (B - Sokół Ostróda), Jon Errasti (P - UD Logroñés), Maciej Felsch (O - LKS Czaniec), Michał Kołodziejski (O - GKS Bełchatów), Artur Lenartowski (P - Siarka Tarnobrzeg), Arkadiusz Maj (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartosz Mrozek (B - GKS Katowice), Patryk Nowicki (P - Orlęta Aleksandrów Kujawski), Mateusz Stąporski (P - ?), Maciej Stefanowicz (P - GKS Katowice), Krzysztof Wołkowicz (P - GKS Bełchatów)

Garbarnia Kraków  
Przychodzą: Bartosz Baran (P - rezerwy), Mateusz Duda (N - Soła Oświęcim), Michał Feliks (N - rezerwy), Dorian Frątczak (B - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Adrian Jurkowski (O - Wigry Suwałki), Jan Klimek (O - Lech II Poznań), Tomasz Kołbon (P - Watra Białka Tatrzańska), Marcin Kołton (N - Wiślanie Jaśkowice), Jakub Kowalski (P - Górnik Łęczna), Kamil Kuczak (P - Soła Oświęcim), Krystian Kujawa (O - ROW 1964 Rybnik), Grzegorz Marszalik (P - Hutnik Kraków), Rafał Surmiak (P - Sokół Sieniawa), Krzysztof Szewczyk (P - Wiślanie Jaśkowice), Szymon Witek (O - Limanovia Limanowa), Adrian Wójcik (N - Soła Oświęcim), Mateusz Wyjadłowski (P - Soła Oświęcim), Damian Matyja (Clepardia Kraków), Paweł Czarniecki (Omega Stary Zamość)

Odchodzą: Marcin Cabaj (B - Wiślanie Jaśkowice), Michał Czekaj (O - Radunia Stężyca), Maciej Firlej (N - Pogoń Siedlce), Arkadiusz Garzeł (O - Hutnik Kraków), Grzegorz Gawle (N - Cracovia II), Krzysztof Kalemba (O - Wieczysta Kraków), Szymon Kiebzak (P - GKS Katowice), Serhij Krykun (P - Resovia), Przemysław Lech (P - Bytovia Bytów), Damian Nieśmiałowski (N - GKS II Tychy), Dawid Nowak (N - ?), Tomasz Ogar (N - Hutnik Kraków), Paweł Pyciak (P - Hutnik Kraków), Patryk Serafin (P - Puszcza Niepołomice), Remigiusz Szywacz (O - Olimpia Grudziądz), Wojciech Wojcieszyński (P - Orzeł Ryczów), Filip Wójcik (P - Stal Stalowa Wola)

GKS Katowice  
Przychodzą: Mateusz Broda (O - Piast II Gliwice), Michał Gałecki (P - Motor Lublin), Grzegorz Janiszewski (O - Stal Stalowa Wola), Szymon Kiebzak (P - Garbarnia Kraków), Mateusz Kompanicki (N - Chełmianka Chełm), Kacper Michalski (O - Górnik Zabrze), Bartosz Mrozek (B - Elana Toruń), Konrad Piskorz (B - FASE Szczecin (j)), Miłosz Poloczek (P - Stadion Śląski Chorzów (j)), Grzegorz Rogala (O - Błękitni Stargard), Dawid Rogalski (N - Gryf Wejherowo), Thomas Skiba (O - junior), Tomasz Spałek (B - junior), Maciej Stefanowicz (P - Elana Toruń), Patryk Szwedzik (N - junior), Marcin Urynowicz (N - Odra Opole), Zbigniew Wojciechowski (O - LKS Goczałkowice Zdrój), Łukasz Wroński (P - Stal Mielec)

Odchodzą: David Añón (N - Coruxo FC), Krzysztof Baran (B - Sandecja Nowy Sącz), Adrian Frańczak (O - Wieczysta Kraków), Mateusz Kamiński (O - Odra Opole), Wojciech Lisowski (O - Stal Mielec), Adrian Łyszczarz (P - Śląsk Wrocław), Mateusz Mączyński (O - KKS 1925 Kalisz), Mariusz Pawełek (B - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Grzegorz Piesio (P - Kotwica Kołobrzeg), Bartłomiej Poczobut (P - Widzew Łódź), Tymoteusz Puchacz (O - Lech Poznań), Rafał Remisz (O - Stomil Olsztyn), Callum Rzonca (P - ?), Bartosz Śpiączka (N - ?), Jakub Wawrzyniak (O - ?)

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Przemysław Banaszak (N - Widzew Łódź), Paweł Baranowski (O - Odra Opole), Michał Goliński (P - UKS SMS Łódź), Jakub Jaroszyński (O - rezerwy), Daniel Kusztan (B - Pogoń Szczecin), Leândro (O - Stal Mielec), Dominik Lewandowski (P - MKS Kluczbork), Karol Mackiewicz (P - Wigry Suwałki), Kamil Pajnowski (O - Motor Lublin), Jakub Piotrowski (B - Pogoń Zduńska Wola), Marcin Stromecki (P - Znicz Pruszków), Rafał Szady (N - BKS Lublin (j)), Adrian Szczerba (P - Radunia Stężyca), Karol Turek (O - Orlęta Radzyń Podlaski), Jakub Zagórski (O - Puszcza Niepołomice), Bartosz Fiedeń (rezerwy), Cezary Zdunek (rezerwy), Mateusz Sowisz (BKS Lublin (j)), Piotr Grober (rezerwy), Rafał Bronowicki (rezerwy), Szczepan Popko (rezerwy), Wiktor Łuczkowski (BKS Lublin (j)), Xavi Toldrà (FC Ascó)

Odchodzą: Ołeh Borodaj (P - Awanhard Kramatorsk), Mateusz Cetnarski (P - Stomil Olsztyn), Mohamed Essam (N - Arab Contractors SC), Kacper Jodłowski (P - AS Othéllos Athiénou), Szymon Klepacki (O - Wigry Suwałki), Jakub Kowalski (P - Garbarnia Kraków), Bartłomiej Kukułowicz (O - Avia Świdnik), Adrian Łuszkiewicz (P - KKS 1925 Kalisz), Bartosz Mroczek (P - Avia Świdnik), Piotr Pacek (P - Włodawianka Włodawa), Marcin Pigiel (O - Wisła Puławy), Robert Pisarczuk (O - Ślęza Wrocław), Damian Podleśny (B - RKS Radomsko), Piotr Rogala (O - Wisła Puławy), Filip Szewczyk (P - Gryf Wejherowo)

Górnik Polkowice  
Przychodzą: Dominik Małkowski (O - Ruch Chorzów), Adam Mazurowski (N - junior), Patryk Mucha (P - Zagłębie Lubin), Eryk Sobków (N - Zagłębie II Lubin), Dawid Szymkowiak (N - Olimpia II Grudziądz), Dominik Chmielewski (?)

Odchodzą: Adrian Kielar (O - Górnik Lubin), Bartosz Kocik (O - Stal Chocianów), Wojciech Konefał (N - Sparta Rudna), Maciej Magdziak (O - Carina Gubin), Dominik Medyński (O - Orkan Szczedrzykowice), Kamil Olszewski (O - Sparta Rudna), Klaudiusz Sobczyk (Odra Chobienia), Krzysztof Staśkiewicz (N - Stal Brzeg), Dawid Świdwa (N - Sparta Rudna), Kacper Zdobylak (B - Odra Chobienia)

Gryf Wejherowo  
Przychodzą: Igor Biedrzycki (O - Huragan Morąg), Marcin Burkhardt (P - Legionovia Legionowo), Mikołaj Gabor (P - Olimpia Grudziądz), Bartosz Gęsior (P - Legia II Warszawa), Maksymilian Hebel (P - Bytovia Bytów), Kamil Kankowski (O - Stolem Gniewino), Tomasz Kolus (P - Unia Skierniewice), Oskar Koprowski (O - ŁKS Łódź), Damian Lisiecki (O - Arka II Gdynia), Mateusz Majewski (N - Motor Lublin), Kacper Małolepszy (P - brak klubu), Szymon Nowicki (N - Chrobry Głogów), Jakub Pek (P - Arka II Gdynia), Jakub Poręba (P - Arka II Gdynia), Maciej Prusinowski (O - Ursus Warszawa), Mariusz Sławek (O - Arka II Gdynia), Filip Szewczyk (P - Górnik Łęczna), Tomasz Wojcinowicz (O - Ursus Warszawa)

Odchodzą: Paweł Brzuzy (O - Sokół Ostróda), Robert Chwastek (P - Sokół Ostróda), Paweł Ewertowski (P - Olimpia Grudziądz), Grzegorz Gulczyński (P - Concordia Elbląg), Fabian Kątny (P - Stolem Gniewino), Piotr Kołc (P - Sokół Ostróda), Maciej Koziara (P - Miedź Legnica), Adrian Liberacki (O - Bytovia Bytów), Adrian Machol (P - Bałtyk Gdynia), Przemysław Macierzyński (N - Miedź II Legnica), Łukasz Pietroń (P - Żuławy Nowy Dwór Gdański), Dawid Rogalski (N - GKS Katowice), Oskar Ryk (P - Olimpia Elbląg), Mateusz Węsierski (N - Bałtyk Gdynia), Krzysztof Wicki (N - Sokół Ostróda), Robert Wika (B - GOSRiT Luzino), Tomasz Wojcinowicz (O - Wisła Sandomierz)

Lech II Poznań  
Przychodzą: Filip Borowski (O - junior), Karol Fietz (P - junior), Patryk Gogół (P - junior), Ołeksandr Jacenko (N - Escola Varsovia Warszawa), Damian Kołtański (N - junior), Igor Ławrynowicz (P - junior), Maksymilian Manikowski (B - junior), Michał Marszałkiewicz (P - junior), Krystian Palacz (O - junior), Łukasz Radliński (B - Polonia Środa Wielkopolska), Adrian Ratajczyk (N - junior), Jędrzej Strózik (O - junior), Łukasz Szramowski (P - junior), Maksymilian Tkocz (O - junior), Jerzy Tomal (O - junior), Kacper Wachowiak (P - junior), Filip Wilak (N - junior), Grzegorz Wojtkowiak (O - Lechia II Gdańsk), Oliver Zaręba (P - junior), Michał Zimmer (O - powrót po kontuzji)

Odchodzą: Łukasz Benedykciński (B - Lubuszanin Trzcianka), Mateusz Bieniek (O - Zagłębie Sosnowiec), Piotr Bukowski (B - KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Dariusz Dudka (P - Lech Poznań (oldboje)), Kacper Giełzak (O - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Jan Klimek (O - Garbarnia Kraków), Marcin Maćkowiak (P - Jarota Jarocin), Franciszek Marzec (P - Chemik Bydgoszcz), Łukasz Norkowski (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Oskar Nowak (P - Błękitni Stargard), Patryk Ostrowski (O - Polonia Środa Wielkopolska), Patryk Ściurkowski (P - Błękitni Wronki), Szymon Zalewski (O - Pniówek Pawłowice Śląskie), Bartosz Zgarda (P - Polonia Środa Wielkopolska)

Legionovia Legionowo  
Przychodzą: Paweł Błesznowski (B - KS Łomianki), Krzysztof Bujak (B - rezerwy), Arkadiusz Gajewski (N - Ruch Wysokie Mazowieckie), Bartosz Gołaszewski (O - Mazur Ełk), Adam Imiela (P - Broń Radom), Jakub Lewtak (O - rezerwy), Mateusz Małek (O - Polonia Warszawa), Piotr Maślanka (O - Polonia Warszawa), Daniel Pietraszkiewicz (P - Pogoń II Szczecin), Piotr Rajchert (O - rezerwy), Patryk Sawicki (P - rezerwy), Maciej Sobota (P - rezerwy), Jonatan Straus (O - Wigry Suwałki), Bartosz Waleńcik (O - Motor Lublin), Stanisław Wawrzynowicz (P - Pogoń Szczecin), Damian Kołtunowicz (Oskar Przysucha)

Odchodzą: Marcin Burkhardt (P - Gryf Wejherowo), Patryk Cynt (P - Nadnarwianka Pułtusk), Kacper Górski (O - KKS 1925 Kalisz), Jakub Kabala (P - Ursus Warszawa), Jakub Karabin (N - Nadnarwianka Pułtusk), Filip Kowalczyk (P - Pelikan Łowicz), Piotr Krawczyk (N - Górnik Zabrze), Patryk Paczuk (P - Błękitni Stargard), Konrad Trzmiel (O - KS Raszyn), Sebastian Weremko (O - kontuzja), Oliwer Wienczatek (B - Ursus Warszawa)

Olimpia Elbląg  
Przychodzą: Michał Bednarski (P - Arka II Gdynia), Przemysław Brychlik (N - ROW 1964 Rybnik), Kamil Dziwulski (B - Sokół Ostróda), Dawid Fojcik (P - Gwarek Tarnowskie Góry), Dawid Jabłoński (P - Radomiak Radom), Kacper Kaczorowski (P - Pelikan Łowicz), Sebastian Milanowski (P - rezerwy), Michał Miller (N - Sokół Aleksandrów Łódzki), Mateusz Młynarczyk (P - Śląsk II Wrocław), Daniel Morys (P - Wisła Kraków), Eryk Niemira (B - Ruch Wysokie Mazowieckie), Oskar Ryk (P - Gryf Wejherowo), Łukasz Sarnowski (O - rezerwy), Bruno Żołądź (P - AS Othéllos Athiénou), Wiktor Perlejewski (rezerwy)

Odchodzą: Jakub Bojas (N - Radunia Stężyca), Michał Fidziukiewicz (N - Stal Stalowa Wola), Wojciech Jurek (O - Fram Larvik), Dawid Kapłon (B - Sokół Ostróda), Anton Kołosow (N - Huragan Morąg), Kacper Korkliniewski (P - Zatoka Braniewo), Bartosz Nowicki (P - Olimpia Grudziądz), Michał Ressel (P - Huragan Morąg), Oskar Rynkowski (N - Sokół Ostróda), Korneliusz Sochań (P - SP Zawisza Bydgoszcz), Mateusz Szmydt (P - Huragan Morąg), Piotr Zaleski (P - Grom Nowy Staw)

Pogoń Siedlce  
Przychodzą: Artur Balicki (N - Wisła Kraków), Dominik Barciak (P - Orlęta Radzyń Podlaski), Sebastian Barej (P - rezerwy), Bartosz Brodziński (O - Legia II Warszawa), Aya Diouf (O - CD Cova da Piedade B), Kacper Falon (P - Widzew Łódź), Maciej Firlej (N - Garbarnia Kraków), Mateusz Kluzek (P - Ślęza Wrocław), Patryk Kostyk (P - Mławianka Mława), Marcin Kozłowski I (O - Widzew Łódź), Marcin Kozłowski II (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Albert Posiadała (B - rezerwy), Oskar Repka (O - Chrobry Głogów), Jakub Romanowicz (P - ŁKS Łódź), Kacper Skibicki (P - Olimpia Grudziądz), Tomasz Wełna (O - Widzew Łódź), Norbert Wojtuszek (P - Cracovia (j))

Odchodzą: Mateusz Bochnak (P - Błękitni Stargard), Dariusz Brągiel (P - Wisła Sandomierz), Józef Burta (B - KKS 1925 Kalisz), Dominik Krupa (O - rezerwy), Igor Łęczycki (P - rezerwy), Paweł Łydkowski (O - KKS 1925 Kalisz), Adam Mesjasz (O - Odra Opole), Adam Pazio (O - Kotwica Kołobrzeg), Sebastian Pociecha (P - Stal Rzeszów), Andrzej Rybski (P - Widzew II Łódź), Kacper Szymankiewicz (P - Jarota Jarocin), Maciej Wichtowski (O - Kotwica Kołobrzeg), Aleksander Woźnica (O - rezerwy), Tomasz Zając (P - Bałtyk Gdynia)

Resovia  
Przychodzą: Patryk Barszcz (B - Stal Chocianów), Adrian Dziubiński (P - Stal Stalowa Wola), Krzysztof Gancarczyk (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Piotr Gnatek (B - Czarni Połaniec), Serhij Krykun (P - Garbarnia Kraków), Dawid Kubowicz (O - Siarka Tarnobrzeg), Jakub Kurek (P - rezerwy), Filip Majchrowicz (B - Cracovia), Jakub Persak (O - rezerwy), Grzegorz Płatek (P - Siarka Tarnobrzeg), Michał Puzon (O - Stal Mielec), Kamil Radulj (P - Siarka Tarnobrzeg), Bartosz Siryk (B - rezerwy), Mikołaj Sypek (P - rezerwy), Daniel Świderski (N - Widzew Łódź), Sebastian Zalepa (O - Wigry Suwałki), Maciej Sowa (rezerwy)

Odchodzą: Eryk Adamski (B - Unia Oświęcim), Kamil Antonik (N - Arka Gdynia), Bartłomiej Banek (B - ?), Bartłomiej Buczek (N - Sokół Sieniawa), Arkadiusz Górka (P - Avia Świdnik), Paweł Hass (P - Sokół Sieniawa), Mirosław Kmiotek (P - Wisła Sandomierz), David Kwiek (P - ?), Dawid Obłoza (P - Igloopol Dębica), Michał Ogrodnik (P - Błękitni Ropczyce), Przemysław Pyrdek (P - Siarka Tarnobrzeg), Jakub Szafar (P - KS Wiązownica), Mateusz Świechowski (P - ?), Sebastian Zalepa (O - Wigry Suwałki)

Skra Częstochowa  
Przychodzą: Konrad Andrzejczak (P - Rozwój Katowice), Mateusz Bondarenko (O - Legia II Warszawa), Maciej Borycka (P - Polonia Bytom), Rafał Brusiło (P - Odra Opole), Sebastian Gerega (P - ?), Aleksander Jelonek (O - MKS Kluczbork), Błażej Klimek (O - Górnik Piaski (Czeladź)), Przemysław Mońka (P - Rozwój Katowice), Damian Niedojad (N - Rozwój Katowice), Danian Pawłas (P - Raków Częstochowa), Dawid Wolny (P - Kotwica Kołobrzeg), Adrian Żabik (junior)

Odchodzą: Alan Jaworski (N - Znicz Kłobuck), Paweł Kaczmarczyk (P - Olimpia Zambrów), Michał Kieca (P - Zagłębie Sosnowiec), Błażej Klimek (O - Elana Toruń), Łukasz Kowalczyk (P - KP Starogard Gdański), Łukasz Krzczuk (B - Spójnia Landek), Dominik Marek (P - Znicz Kłobuck), Piotr Mastalerz (O - MKS Myszków), Damian Nowak (N - Radomiak Radom), Sławomir Ogłaza (P - Znicz Kłobuck), Konrad Poprawa (O - Śląsk Wrocław), Sebastian Siwek (P - Pniówek Pawłowice Śląskie), Bartosz Skowron (O - ?), Karol Tomczyk (O - Znicz Kłobuck)

Stal Rzeszów  
Przychodzą: Gerard Bieszczad (B - MFK Zemplín Michalovce), Aleksander Drobot (P - Siarka Tarnobrzeg), Wiktor Kaczorowski (B - Jagiellonia Białystok), Jakub Kądziołka (P - Sokół Sieniawa), Daniel Kusztan (B - Pogoń Szczecin), Damian Michalik (P - Raków Częstochowa), Artur Pląskowski (N - Podhale Nowy Targ), Patryk Plewka (P - Wisła Kraków), Sebastian Pociecha (P - Pogoń Siedlce), Dominik Sadzawicki (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Radosław Sylwestrzak (O - Widzew Łódź), Błażej Szczepanek (P - Odra Wodzisław Śląski), Nikolas Wróblewski (N - GKS Tychy), Dominik Zakrzewski (N - Warta Gorzów Wielkopolski)

Odchodzą: Peter Bašista (O - Wólczanka Wólka Pełkińska), Piotr Ceglarz (P - Motor Lublin), Aleksander Drobot (P - Igloopol Dębica), Mateusz Gul (O - Wólczanka Wólka Pełkińska), Dominik Kalinowski (B - Sokół Sieniawa), Jakub Kądziołka (P - Wólczanka Wólka Pełkińska), Szymon Kobusiński (O - Lechia Zielona Góra), Damian Nowacki (P - Sokół Aleksandrów Łódzki), Adam Nowak (P - Motor Lublin), Leonid Otczenaszenko (B - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Łukasz Zagdański (N - Mieszko Gniezno)

Stal Stalowa Wola  
Przychodzą: Bartłomiej Ciepiela (P - Legia II Warszawa), Michał Fidziukiewicz (N - Olimpia Elbląg), Krzysztof Kiercz (O - Stal Mielec), Rafał Michalik (P - Czarni Połaniec), Kacper Piotrowski (P - rezerwy), Michał Płonka (P - Rozwój Katowice), Tomasz Wełnicki (O - Siarka Tarnobrzeg), Piotr Witasik (O - Olimpia Grudziądz), Filip Wójcik (P - Garbarnia Kraków), Łukasz Zjawiński (N - Legia II Warszawa), Bartosz Tłuczek (Resovia (j)), Maciej Wojtak (junior)

Odchodzą: Kacper Czajkowski (O - Foto-Higiena Gać), Adrian Dziubiński (P - Resovia), Bartosz Grasza (O - Łada 1945 Biłgoraj), Grzegorz Janiszewski (O - GKS Katowice), Michał Kitliński (P - AC Este), Sebastian Łętocha (N - Smoczanka Mielec), Fryderyk Stasiak (O - Miedź Legnica), Michał Trąbka (P - ŁKS Łódź), Andrzej Trubeha (N - KKS 1925 Kalisz), Maciej Wieprzęć (P - Sokół Nisko)

Widzew Łódź  
Przychodzą: Marcel Gąsior (P - Stal Mielec), Jakub Jasiński (N - rezerwy), Przemysław Kita (N - Olimpia Grudziądz), Kornel Kordas (O - Korona Kielce), Łukasz Kosakiewicz (O - Korona Kielce), Christopher Mandiangu (N - Septemwri Sofia), Jakub Mikołajczak (B - rezerwy), Mateusz Możdżeń (P - Zagłębie Sosnowiec), Wojciech Pawłowski (B - Górnik Zabrze), Bartłomiej Poczobut (P - GKS Katowice), Marcin Robak (N - Śląsk Wrocław), Sebastian Rudol (O - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe), Łukasz Zejdler (P - Chrobry Głogów), Damian Skrzeczkowski (rezerwy), Kamil Piskorski (rezerwy), Krystian Stopa (rezerwy)

Odchodzą: Przemysław Banaszak (N - Górnik Łęczna), Kacper Falon (P - Pogoń Siedlce), Mikołaj Gibas (O - Unia Janikowo), Grzegorz Gibki (B - Unia Skierniewice), Maciej Humerski (B - Pelikan Łowicz), Kōhei Katō (P - ?), Maciej Kazimierowicz (P - Bałtyk Gdynia), Marcin Kozłowski I (O - Pogoń Siedlce), Dario Krišto (P - GKS Tychy), Mateusz Miasopust (P - Andrespolia Wiśniowa Góra), Mateusz Michalski (P - Radomiak Radom), Filip Mihaljević (N - TSV Hartberg), Simonas Paulius (P - ?), Marcin Pieńkowski (P - Unia Skierniewice), Marcel Stefaniak (O - Bałtyk Gdynia), Radosław Sylwestrzak (O - Stal Rzeszów), Daniel Świderski (N - Resovia), Tomasz Wełna (O - Pogoń Siedlce), Marek Zuziak (P - MŠK Považská Bystrica)

Znicz Pruszków  
Przychodzą: Martin Baran (O - Podhale Nowy Targ), Peter Drobňák (O - Podhale Nowy Targ), Mateusz Kociszewski (P - rezerwy), Mateusz Młynarczyk (P - Śląsk II Wrocław), Paweł Moskwik (O - Podbeskidzie II Bielsko-Biała), Karol Noiszewski (P - Raków Częstochowa), Robert Obst (O - Ruch Chorzów), Michał Suchanek (P - Stomil Olsztyn), Krystian Tabara (P - rezerwy), Mateusz Zawal (P - brak klubu), Bartosz Gąska (Korona Ostrołęka), Hubert Handzlik (junior), Jakub Bogucki (junior), Kajetan Jendryczko (Drzewiarz Jasienica), Kamil Banaczek (rezerwy), Mansur Maigari (?), Víctor Rodríguez (CD Mensajero)

Odchodzą: Tomasz Chałas (N - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Mateusz Długołęcki (P - ?), Bartłomiej Gajda (O - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Mateusz Kinast (N - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Przemysław Kocot (O - Karkonosze Jelenia Góra), Patryk Kubicki (P - Sokół Ostróda), Adrian Małachowski (P - GKS Bełchatów), Jakub Pawełczyk (B - Warta Działoszyn), Franciszek Ratajczyk (N - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Kacper Smoleń (P - Sandecja Nowy Sącz), Marcin Smoliński (P - Huragan Wołomin), Marcin Stromecki (P - Górnik Łęczna), Jakub Zagórski (N - Sokół Aleksandrów Łódzki)

 

Napisz do nas