6 kwietnia 2019, 18:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)

Olimpia: 31. Mikołaj Brylewski - 25. Damian Ciechanowski, 28. Ivan Očenáš, 6. Ariel Wawszczyk, 13. Patryk Fryc (46, 12. Bartosz Sulkowski) - 70. Konrad Handzlik (80, 96. Marcin Poręba), 21. Maciej Kona, 11. Robert Ziętarski, 23. Germán Ruiz (55, 17. Mateusz Marzec), 7. Tiago Alves (67, 10. Aghwan Papikjan) - 27. Przemysław Kita.

Rozwój: 12. Bartosz Golik - 14. Sebastian Olszewski, 2. Damian Lepiarz, 13. Przemysław Gałecki (49, 9. Patryk Gembicki), 7. Kamil Łączek - 20. Konrad Andrzejczak, 16. Kamil Kurowski, 10. Michał Płonka, 17. Olivier Lazar (46, 21. Bartosz Baranowicz), 18. Marcin Kowalski - 24. Sławomir Musiolik (67, 8. Damian Niedojad).

żółte kartki: Golik, Baranowicz.

sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
widzów: 1204.

W 88. minucie Kamil Łączek (Rozwój) nie wykorzystał rzutu karnego (Mikołaj Brylewski obronił).

ac3 - 6 kwietnia 2019, 20:03:51 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Olimpia! Piękna wiosna.

Hgw - 6 kwietnia 2019, 20:03:54 - *.dynamic.chello.pl
Najważniejsze że polityka K.S. "Rozwój" pozostaje bez zmian. Zamienił stryjek siekierkę na kijek albo z deszczu pod rynnę. Czyżby Ćwierek=Bosy.

Grubiorz - 6 kwietnia 2019, 20:05:39 - *.146.56.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wizjonerzy Wróbel Koniarek gdzie jest najlepszy strzelec Wrzesien ? Gdzie Negebauer w bramce? Gdzie zdrowy podobno Paszek?

xyz - 6 kwietnia 2019, 20:13:00 - *.dynamic.chello.pl
Zabraknie pewnie Rozwojowi 1 punktu do utrzymania. Tego, który jesienią stracili grając mecz z ruchem na wyjeździe zamiast u siebie. I to pewnie ich kosztem ruch się utrzyma

Trener - 6 kwietnia 2019, 20:14:34 - *.dynamic.chello.pl
Nadzieja matka głupich ,wydawało się że Wróbel będzie chciał pokazać charakter;A tu dupa w dalszym ciągu układanki !!! PANIE Trenerze niech Pan nie idzie ta droga trzeba mieć to coś

BBTS BIELS - 6 kwietnia 2019, 20:44:51 - *.play-internet.pl
Brawo Olimpia wasze miejsce jest w 1 lidze pozdrowienia z Bielska Białej

koliber - 6 kwietnia 2019, 20:51:05 - *.adsl.inetia.pl
rozwój- bez motoryki,brak techniki podania na 20 metrów,przyjęcia piłki nawet bez presji przeciwnika,nie widać chęci walki o każdą piłkę ,zmierza to niestety prosto do 3-ligi bardzo mi z tego powodu smutno i czuję żal

Piotr - 6 kwietnia 2019, 22:53:49 - *.smgr.pl
I super wyprzedzamy łudzki szrot!

PM - 7 kwietnia 2019, 0:32:28 - *.play-internet.pl
Olimpia Grudziądz awans z 1 miejsca, 100% legit 0% scam

luki - 7 kwietnia 2019, 9:48:36 - *.30.17.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W imieniu czterech kibiców Rozwoju jacy wczoraj na żywo oglądali mecz w Grudziądzu dziękujemy osobom związanym z Olimpią za bardzo dobre załatwienie sprawy obejrzenia meczu zgodnie z naszymi przedmeczowymi ustaleniami. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w kolejnych meczach, pozwalającego Wam na powrót na zaplecze ekstraklasy. A co do meczu. Po obejrzeniu powtórki mamy niestety coraz większe wątpliwości co do karnego dla Olimpii. Potem dwie głupie bramki i pozamiatane. Jeśli będzie gra z taką agresją jak ostatnie 20 minut to jest szansa na osiągnięcie czegoś w dwóch najbliższych domowych meczach. Ale jeśli będzie to tak wyglądać jak pierwsze 25 minut po przerwie to autostrada, która prowadzi na stadiony Tarnowskich Gór,Żmigrodu i Radzionkowa jest otwarta. Oby miał miejsce ten pierwrszy wariant. Powodzenia.

Katowiczan - 7 kwietnia 2019, 10:47:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I tak oto klub z i frastrykturą i zdrowym finansowaniem ( 10% tego co dostaje jakiś gks bez sukcesów i szopki piłkarskiej ) Katowice oraz lokalnymi katowiczaninami spada do III ligi

koliber - 7 kwietnia 2019, 13:28:32 - *.adsl.inetia.pl
luki co chcesz powiedzieć przez dwie głupie bramki i wątpliwości do karnego ,ja też jestem kibicem rozwoju ,ale to niestety brak koncentracji oraz umiejętności piłkarzy,golik najgorszy mecz w karierze.

luki - 7 kwietnia 2019, 14:32:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Koliber czy wiedziałeś mecz Rozwoju 2 lata temu z ROW w Rybniku albo byłeś na meczu z Radomiakiem w Radomiu w poprzednim sezonie Napisanie, że był to najgorszy mecz Bartka w karierze jest wielką niesprawiedliwością Wczoraj jego interwencje uchronily zespół od utraty kolejnych bramek Pozdrawiam

Brynów - 7 kwietnia 2019, 14:49:58 - *.dynamic.chello.pl
Katowiczan---przez te niby zdrowe finansowanie to Rozwój jest właśnie dziś w takim miejscu . Przypomnę ci że po awansie do 1 ligi poszła para w gwizdek i Rozwój zaczął szastać kasą a efekt widzimy jaki jest dziś pusto w kasie i nie ma na trenera normalnego i kilku piłkarzy , muszą juniorzy grać którzy niestety nie utrzymają klubu w 2 lidze . Musi nastąpić cud żeby Rozwój się utrzymał . Kiepski terminarz został do końca.

Xyz - 7 kwietnia 2019, 15:00:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brynow po co Ty sie idioto wypowiadasz jak Ty o niczym pojecia nie masz.

Brynów - 7 kwietnia 2019, 16:02:46 - *.dynamic.chello.pl
Xyz ---idioty sobie przy stole rodzinnym poszukaj a sam gów...wiesz , nie wiesz jak było ile kasy poszło na pewnych piłkarzy w 1 lidze , Rozwój nigdy nie będzie klubem ponad 2 ligę a jego zadanie to szkolić młodzież bo to potrafi najlepiej ino musza się skończyć układy i załatwianie spraw po "koleżeńsku" lub za przysługę. Mało wiesz człowieczku

Xyz - 7 kwietnia 2019, 17:39:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chłopczyku co Ty mozesz o tym wiedziec.pajaca to sobie w rodzinie poszukaj a jak masz jakis problem to zapraszam jutro o 14 pod koalnie wujek to sobie pogadamy. Miernoto bez podstawowki

Xyz - 7 kwietnia 2019, 17:41:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zapraszam jutro o 14 pod kopalnie wujek aby porozmawiać. Wez ze soba te rodzinne miernoty bez podstawowk.

Xyz - 7 kwietnia 2019, 17:45:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brynow. Zapraszam jutro na 14 pod kopalnie wujek aby porozmawiac. Wez ze soba te rodzinne miernoty

Kalost - 7 kwietnia 2019, 18:13:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Było to 333 spotkanie ligowe Olimpii na Szczeblu centralnym i 500 pkt zdobytych punktów a co ciekawe 222 spotkanie też Olimpia grała z Rozwojem ale w Katowicach i wygrała wtedy 2:0

1234aro - 7 kwietnia 2019, 21:18:36 - *.dynamic.mm.pl
Haha Gkm przegrał w Lublinie, Tylko Olimpia rządzi w Grudziądzu!!!!

Thadee - 7 kwietnia 2019, 21:27:46 - *.43.61.17.ipv4.supernova.orange.pl
Pozdrawiam wszystkich kibiców rozwoju,uważam że kluczem do utrzymania jest powrót do jedenastki września i paszkaza panie trenerze co Pan na to : golik-olszewski,lepiarz,łączek,Mońka,-Paszek,Kuliń
ski,Płonka,Kurowski,Kowalski, -wrzesień to gwarancja sukcesu z olimpiada Elbląg

BeeSKa - 7 kwietnia 2019, 21:41:15 - *.adsl.inetia.pl
Sądzę, że Olimpia Grudziądz będzie na podium. Meczu oczywiście nie oglądałem, piszę to na podstawie statystyk. I tak w miarę dobry grafik, do 33 kolejki (Elana odpadnie z walki do tego czasu) no i ostatni mecz, który ewentualnie pozmienia miejsca między ekipami z awansem. Na tą chwilę bym postawił :
1.Widzew;2.Olimpia;3 Radomiak. (Co do Radomiaka spokojnie mogli by wygrać ligę,ale zaliczają zbyt dużo wpadek)

Thadee - 7 kwietnia 2019, 21:53:14 - *.43.61.17.ipv4.supernova.orange.pl
W ubiegłym sezonie bramki dla nas strzelal Adam żak który na początku sezonu siedział na ławce,mateusz wrzesień też rozpoczął na ławce to są napastnicy którzy mają strzał jak to się godo po śląsku na tor, to są nasze chopy pozdrawiam Łukasza szacun za te wyjazdy