7 grudnia 2019, 17:25:12 - bartekwr9
Gol Jakuba Świerczoka

Jakub Świerczok strzelił gola dla Łudogorca Razgrad w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu 19. kolejki bułgarskiej ekstraklasy z Czerno More Warna. Była to jego czwarta ligowa bramka w tym sezonie.

7 grudnia 2019, 15:30 - Razgrad (Łudogorec Arena)
Łudogorec Razgrad 1-1 Czerno More Warna
Jakub Świerczok 84 - Fahd Aktaou 43

żółte kartki: Mehdi Boukassi, Dimítris Chantákias, Wiktor Popow, Danijeł Dimow (Czerno More).
czerwona kartka: Cicinho (90. minuta, Łudogorec).

sędziował: Georgi Kabakow.
widzów: 1432.

Świerczok wszedł na boisko w 62. minucie w miejsce Aniceta Andrianantenainy. Poza kadrą meczową Łudogorca znalazł się Jacek Góralski. Poza kadrą meczową gości znalazł się Wasił Panajotow (w przeszłości Zawisza Bydgoszcz, Stal Mielec).

Łudogorec ma na koncie 47 punktów i jest liderem.

Socjologia - 7 grudnia 2019, 17:59:59 - *.dynamic.chello.pl
Brawo

ryba - 7 grudnia 2019, 18:03:41 - *.adsl.inetia.pl
Brawo

mietek - 7 grudnia 2019, 18:06:12 - *.internetia.net.pl
Facet jest zmiennikiem dla gościa z Madagaskaru. To chyba sygnał, że coś jest nie tak i może pora na zmianę otoczenia.

M. - 7 grudnia 2019, 18:09:21 - *.dynamic.chello.pl
Mietek, co Ty masz do ludzi z Madagaskaru?

S1939M - 7 grudnia 2019, 18:28:23 - *.dynamic.mm.pl