11 maja 2023, 20:53:10 - dwieladek
Drużyna Jakuba Piotrowskiego w finale Pucharu Bułgarii

Łudogorec Razgrad, którego zawodnikiem jest Jakub Piotrowski, przegrał u siebie 1-2 (0-0, 1-2, 1-2) po dogrywce z Czernym Morem Warna w rewanżowym meczu półfinałowym Pucharu Bułgarii i dzięki zwycięstwu 4-1 w serii rzutów karnych awansował do finału. Pierwsze spotkanie klub Polaka wygrał 2-1 (2-1). 25-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie.

11 maja 2023, 18:00 - Razgrad (Huvepharma Arena)
Łudogorec Razgrad 1-2 pd. k. 4-1 Czerno More Warna
Spas Delew 58 - Wasił Panajotow 55, Matheus Machado 90

karne: 1-0 Olivier Verdon, (1-0 Atanas Ilijew - nad bramką), 2-0 Bernard Tekpetey, 2-1 Alex Fernandes, 3-1 Todor Nedelew, (3-1 Edgar Pacheco - obroniony), 4-1 Caio Vidal

żółte kartki: Olivier Verdon, Spas Delew, Kirił Despodow - Mazire Soula, Włatko Drobarow, Żiwko Atanasow, Atanas Ilijew, Iwan Diułgerow, Wiktor Popow.

sędziował: Radosław Gidżenow (Płowdiw)

W drużynie gospodarzy Spas Delew (w przeszłości Pogoń Szczecin) grał do 62. minuty, gdy zmienił go Caio Vidal, a w zespole gości Wasił Panajotow (kiedyś Zawisza Bydgoszcz, Stal Mielec) rozegrał całe spotkanie. Trenerem Łudogorca jest były szkoleniowiec Jagiellonii Białystok Iwajło Petew.

Finał zostanie rozegrany 24 maja w Sofii, a rywalem Łudogorca Razgrad będzie CSKA 1948 Sofia.

cool - 11 maja 2023, 20:57:29 - *.adsl.inetia.pl
To co Jakub wyprawia na bułgarskich stadionach jest niewiarygodne !!!

Haeq - 11 maja 2023, 21:18:52 - *.play-internet.pl
@cool "niewyprawia" nic szczególnego zważywszy, że gra w najmocniejszym zespole to do rywalizacji zostaje tylko Cska Sofia która w Polsce i tak by nic nie ugrała a reszta ligi? Szkoda gadać, większość poziom 1 ligi.

mati - 11 maja 2023, 21:25:16 - *.220.103.115
Bez przesady z tym Ludogorec. Oni mają taki budżet że mogą wciagnąć reszte ligi nosem, po za tym odpadli wcześniej niż Lech z LK i męczą się w lidze. Wcale bym się nie zdziwil jakby Lech by ich wyeliminował jeżeli byna nich trafił jak było ze Szwedami czy Norwegami, ten sam poziom.

Ypsylon - 11 maja 2023, 22:19:03 - *.35.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Pomimo wszystko to solidny rozgrywający.Taki pomocnik co to nogi nie odstawi.

Grucha - 11 maja 2023, 22:22:57 - *.centertel.pl
Nie dziwię się Kubie. Życie tańsze niż w Polsce, owoce w sezonie za grosze, fermentowany nabiał np. jogurt naturalny można kroić nożem. Kobiety ładne i nie tak agresywne jak te z Polski. Korzysta z życia.

CZKuglarz - 12 maja 2023, 0:41:09 - *.dynamic.chello.pl
Drużyna Piotra Jakubowskiego w finale Bucharu Pułgarii.

ZIENIU - 12 maja 2023, 10:15:16 - *.10.208.107