[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2024/2025 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


26 maja 2025, 23:00:40 - euzi
Zmiany kadrowe w Stali Rzeszów

Ze Stali Rzeszów odchodzi kolejnych sześciu zawodników, z którymi pierwszoligowiec nie przedłuży wygasających latem kontraktów.

W przyszłym sezonie w Stali nie zagrają Haris Duljević, Kamil Kościelny, César Peña, Milan Šimčák, Bartosz Wierzchowski oraz wypożyczony z Lecha Poznań Krzysztof Bąkowski.

Z klubu odchodzi również wypożyczony ostatnio do Sandecji Nowy Sącz Kacper Paśko.


źródło: Stal Rzeszów

LoL - 27 maja 2025, 0:05:00 - *.play-internet.pl
Szkoda bramkarza i Bały
Na miejsce innych stety lub nie stety będą gracze z akademi

Lada - 27 maja 2025, 6:25:03 - *.play-internet.pl
Szkoda Zuba. Pozdro dla Biłgoraja.

1944 - 27 maja 2025, 8:49:00 - *.centertel.pl
Ale za to Naczelny Mag i strateg, twórca potężnej serii Zostaje.. W Stali Rzeszów jest Dobrze lecz nie Beznadziejnie 😅

. - 27 maja 2025, 8:55:50 - *.icpnet.pl
@LoL
Jak oceniasz Bąkowskiego?
W przypadku sprzedaży przez Lech Poznań Mrozka jest w stanie go zastąpić?

Rysiek - 27 maja 2025, 10:00:56 - *.centertel.pl
Odchodzą wszyscy, którzy powinni odejść i bardzo dobrze. Ci zawodnicy poziomem to już 2 liga, Stali potrzebne nowe doświadczenie i kolejny sezon będzie górna połowa tabeli.

jarock - 27 maja 2025, 21:06:13 - *.icpnet.pl
Jak kibice Stali Rz. oceniacie Bąkowskiego ?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas