[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - Ekstraklasa - lato 2019
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Arka Gdynia  
18.06

04.07-12.07 Gniewino
  22.06 Elana Toruń
  30.06 Pogoń Szczecin
  03.07 Chojniczanka Chojnice
  06.07 Chemnitzer FC
  09.07 Olimpia Elbląg
  12.07 Larne FC
  15.07 Beitar Jerozolima

Cracovia  
17.06

20.06-03.07 Radenci
  22.06 NK Maribor
  27.06 GNK Dinamo (Zagrzeb)
  29.06 FK Orenburg
  02.07 Pjunik Erewan
  07.07 Puszcza Niepołomice

Górnik Zabrze  
17.06

17.06-22.06 Wodzisław Śląski
30.06-07.07 Poznań
  22.06 GKS Katowice
  26.06 MFK Karviná
  01.07 AÉK (Larnaka)
  02.07 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  05.07 Reprezentacja AFE
  07.07 AÉK (Ateny)
  13.07 nieznany

Jagiellonia Białystok  
17.06

19.06-29.06 Kępa
  22.06 Pogoń Siedlce
  29.06 Wigry Suwałki

Korona Kielce  
19.06

29.06-08.07 Opalenica
  21.06 Puszcza Niepołomice
  26.06 Stal Mielec
  01.07 VFL Wolfsburg II
  02.07 Reprezentacja AFE
  06.07 SBV Vitesse
  07.07 GKS Tychy
  13.07 ŁKS Łódź

Lech Poznań  
13.06

17.06-27.06 Opalenica
08.07-12.07 Opalenica
  22.06 Widzew Łódź
  26.06 Brøndbyernes IF
  27.06 AÉK (Larnaka)
  06.07 FC Midtjylland
  09.07 SBV Vitesse
  12.07 nieznany

Lechia Gdańsk  
13.06

24.06-29.06 Władysławowo-Cetniewo
01.07-06.07 Władysławowo-Cetniewo
  22.06 Chojniczanka Chojnice
  26.06 Hapoel Beer Szewa
  28.06 Bytovia Bytów
  29.06 AÉK (Larnaka)
  03.07 Olympiakós SFP (Pireus)

Legia Warszawa  
15.06

17.06-22.06 Warka
25.06-03.07 Leogang
  22.06 nieznany
  ??? CA Bragantino (Bragança Paulista)
  ??? Universitatea Craiova
  27.06 1.FK Příbram
  ??? FC Viktoria Plzeň
  06.07 Pogoń Siedlce
  14.07 Radomiak Radom

ŁKS Łódź  
10.06

01.07-09.07 Grodzisk Wielkopolski
  22.06 Wisła Płock
  29.06 Radomiak Radom
  03.07 Warta Poznań
  06.07 GKS Tychy
  06.07 Kotwica Kołobrzeg
  13.07 Korona Kielce

Piast Gliwice  
12.06

17.06-26.06 Telki
  22.06 ŠKF Sereď
  25.06 nieznany
  29.06 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  05.07 Miedź Legnica

Pogoń Szczecin  
15.06

25.06-05.07 Gniewino
  19.06 Chemik Police
  21.06 Warta Poznań
  28.06 Olympiakós SFP (Pireus)
  30.06 nieznany
  30.06 Arka Gdynia
  03.07 Hapoel Beer Szewa
  12.07 SBV Vitesse

Raków Częstochowa  
10.06

17.06-22.06 Wola Chorzelowska
01.07-06.07 Warka
  19.06 nieznany
  22.06 Stal Mielec
  26.06 nieznany
  29.06 Slezský FC Opawa
  03.07 Znicz Pruszków
  06.07 Wisła Płock
  12.07 Zagłębie Sosnowiec
  12.07 Skra Częstochowa

Śląsk Wrocław  
17.06

30.06-10.07 Rogla
  22.06 nieznany
  22.06 Odra Opole
  03.07 nieznany
  06.07 nieznany
  09.07 nieznany
  14.07 Warta Poznań

Wisła Kraków  
17.06

22.06-29.06 Warka
  22.06 Garbarz Zembrzyce
  26.06 Radomiak Radom
  29.06 GKS Bełchatów
  03.07 Sandecja Nowy Sącz
  06.07 Podbeskidzie Bielsko-Biała
  13.07 MFK Karviná
  13.07 Puszcza Niepołomice

Wisła Płock  
14.06

22.06-30.06 Grodzisk Wielkopolski
10.07-13.07 Szamotuły
  22.06 ŁKS Łódź
  25.06 AÉK (Larnaka)
  29.06 Brøndbyernes IF
  05.07 Olimpia Grudziądz
  06.07 Raków Częstochowa
  12.07 GKS Tychy
  13.07 Odra Opole

Zagłębie Lubin  
17.06

30.06-07.07 Venray
  25.06 Widzew Łódź
  28.06 FK Ústí nad Labem
  29.06 Warta Poznań
  05.07 Sparta Rotterdam
  06.07 vbv De Graafschap
  12.07 Górnik Polkowice
  13.07 Miedź Legnica

 

Napisz do nas