26 czerwca 2019, 17:00 - Częstochowa (Miejski Stadion Piłkarski Raków)
Raków Częstochowa 3-3 Fotbal Třinec
Sebastian Musiolik 35, Maciej Domański 45 (k), Bryan Nouvier 82 - Filip Kubala 49, 77, Lukáš Hapal 80

Raków Częstochowa: (I połowa) Michał Gliwa - Arkadiusz Kasperkiewicz, Tomáš Petrášek, Kamil Piątkowski (25 Dawid Szymonowicz), Piotr Malinowski, Petr Schwarz (30 Patryk Kun), Igor Sapała, Jakub Apolinarski (30 Rusłan Babenko), Maciej Domański, Andrija Luković, Sebastian Musiolik. (II połowa) Michał Gliwa (60 Jakub Górski) - Tomáš Petrášek (75 Arkadiusz Kasperkiewicz), Dawid Szymonowicz, Kamil Piątkowski, Patryk Kun, Rusłan Babenko, Igor Sapała (60 Jakub Apolinarski), Piotr Malinowski (60 Petr Schwarz), Danian Pawłas, Bryan Nouvier, Szymon Lewicki.

Fotbal Třinec: Jiří Adamuška - Tomáš Omasta, Ondřej Kušnír, Imrich Bedecs, Jiří Janoščín, Luis Arroyo, Richard Vaněk, David Machalík, Filip Kubala, Martin Janošík, Matěj Schwendt. Grali także: Martin Samiec, Stanislav Potůček, Lukáš Cienciala, Lukáš Hapal, Denis Nieslanik.

W meczu sparingowym rozegranym w Częstochowie Raków zremisował 3-3 (2-0) z 10. drużyną czeskiej drugiej ligi - Fotbalem Třinec.

źródło: własne / Raków Częstochowa / Fotbal Třinec

Dodano: 26 czerwca 2019, 18:51:08

kamot - 26 czerwca 2019, 18:58:01 - *.dynamic.mm.pl
z takimi ogorami remis beznadziejny ten Rakow.tak sie podniecili sparingiem z Mielcem ze juz sa najlepsi a tu dno kupa mulu wodorosty

Szym - 26 czerwca 2019, 19:04:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Foksu - i tak nie będzie wiedział o który Olsztyn chodzi ;)

cvg - 26 czerwca 2019, 19:08:57 - *.dynamic.mm.pl
raków dno, obrona nie istnieje, parę kopaniny w poprzek ale w drugiej połowie pojechani jak dzieci

kamot - 26 czerwca 2019, 19:12:08 - *.dynamic.mm.pl
co mnie dzieci Mielec jak ja nie z Mielca.stwierdzam slabizne Rakowa.spadek pewny macie

Dupcia - 26 czerwca 2019, 19:15:01 - *.play-internet.pl
cvg naucz się pisać a później zajrzyj na 90 min nikogo nie obchodzą komentarze a analfabety.

WiecznyFan - 26 czerwca 2019, 19:16:58 - *.dynamic.mm.pl
Jak zwykle sami znawcy futbolu. Po to jest sparing by sprawdzić wszystkich zawodników i różną taktykę jak coś nie pyka zmieniamy to i selekcjonujemy zawodników. Tu nie chodzi o to by każdy mecz wygrywać... Można wygrać wszystkie sparingi a w lidze zbierać baty. Liga zweryfikuje.

emet - 26 czerwca 2019, 19:18:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
#kamot nie ośmieszaj się po takich meczach chcesz coś stwierdzać ubawiłeś mnie ;) jak bez napastnika jeszcze drugi raz 3 bramki z przodu ;)

Foksu - 26 czerwca 2019, 19:23:36 - *.play-internet.pl
cvg parę kopaniny w poprzek co to za zdanie? Zamiast zajmować nie obrażanie zajrzyj do słownika.

dd - 26 czerwca 2019, 19:50:34 - *.dynamic.mm.pl
Nie ma co hejtować. Temperatura nie pomagała w grze. No ale faktycznie Raków nie wyróżniał się na tle rywala.

aqq - 26 czerwca 2019, 22:31:30 - *.dynamic.mm.pl