22 czerwca 2019, 11:25 - Zembrzyce (stadion Garbarza)
Reprezentacja Powiatu Suskiego 0-2 Wisła Kraków
Rafał Boguski 13, Emmanuel Kumah 74

Reprezentacja Powiatu Suskiego: Bartłomiej Bruzda - Paweł Marek, Paweł Mentel, Krzysztof Bryła, Jakub Talaga - Kamil Kwaśniewski (5 Bartłomiej Pająk), Dawid Sobański, Szymon Bobek, Łukasz Kryjak - Szymon Szydłowski (29 Piotr Pacyga), Monsuru Adisa. Grali także: Kołata, Szymon Żaczek, Adrian Elżbieciak, Maciej Furman, Mariusz Kania, Kacper Durda, Paweł Paczka, Patryk Wróbel, Jakub Franik.

Wisła Kraków: (I połowa) 22. Michał Buchalik (30, 74. Kacper Chorążka) - 19. David Niepsuj, 20. Rafał Janicki, 45. Daniel Hoyo-Kowalski, 2. Rafał Pietrzak - 29. Szymon Stasik, 43. Dawid Szot, 9. Rafał Boguski, 7. Michał Mak, 26. Kamil Wojtkowski - 71. Denys Bałaniuk. (II połowa) 74. Kacper Chorążka (61, 48. Kamil Broda) - 42. Daniel Morys, 27. Marcin Wasilewski, 5. Lukas Klemenz, 8. Łukasz Burliga - 77. Emmanuel Kumah, 10. Vullnet Basha, 80. Patryk Plewka, 11. Krzysztof Drzazga (70, 14. Artur Balicki), 21. Marcin Grabowski - 23. Paweł Brożek (70, 44. Aleksander Buksa).

W 79. minucie Aleksander Buksa (Wisła) nie wykorzystał rzutu karnego (Bartłomiej Bruzda obronił).

sędziował: Mariusz Adamczyk (Wadowice).
widzów: 500.

W meczu towarzyskim rozegranym w Zembrzycach krakowska Wisła wygrała 2-0 (1-0) z reprezentacją Powiatu Suskiego.

źródło: własne / Wisła Kraków / Gazeta Krakowska / sucha24.pl

Dodano: 22 czerwca 2019, 13:14:33

ar2r - 22 czerwca 2019, 13:31:34 - *.dynamic.chello.pl
Adekwatny przeciwnik dla wisełki

varadi - 22 czerwca 2019, 13:37:58 - *.ssp.dialog.net.pl
To Suski / ten od carycy Katarzyny/ ma już swój powiat ?

fansport - 22 czerwca 2019, 13:41:59 - *.dynamic.chello.pl
zasłużył, to ma.

Nymburk - 22 czerwca 2019, 13:50:14 - *.dynamic.chello.pl
Suski - od Suchej Beskidzkiej
Monsuru Adisa - co za gracz?

Cinunia - 22 czerwca 2019, 14:39:24 - *.252.45.21
Adisa Nigeryjczyk gracz Garbarza Zembrzyce.Były super snajper Skawinki Skawina.ADI Skawinka cię pamięta!

kibic - 22 czerwca 2019, 15:00:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W powiecie Suskim tylko PASY!!!

Susza - 22 czerwca 2019, 15:03:53 - *.home.otenet.gr
Ooo wynik niespodzianka. Obstawiałem, że gospodarze wygrają a jednak Wisła dała radę.

Marcinho - 22 czerwca 2019, 20:37:08 - *.play-internet.pl