25 czerwca 2019, 18:00 - Wronki (Stadion Leśny)
Wisła Płock 1-0 AEK (Larnaka)
Karol Angielski 34

Wisła Płock: (I połowa) 33. Jakub Wrąbel - 95. Patryk Stępiński, 18. Alan Uryga, 3. Michał Marcjanik, 7. Piotr Tomasik - 17. Hubert Adamczyk (24, 19. Karol Angielski), 8. Dominik Furman, 6. Damian Rasak, 21. Ricardinho, 27. Alen Stevanović - 16. Oskar Zawada (35, 88. Olaf Nowak). (II połowa) 31. Bartłomiej Żynel - 20. Cezary Stefańczyk, 2. Damian Michalski, 23. Jarosław Fojut, 15. Titas Milašius - 88. Olaf Nowak (80 Patryk Leszczyński), 5. Bartłomiej Sielewski, 77. Maciej Spychała, 9. Mateusz Szwoch, 10. Giorgi Merebaszwili - 19. Karol Angielski (63 Grzegorz Kuświk).

AEK (Larnaka): 1. Andréas Christodoúlou - 5. Daniel Mojsov, 24. Rafél Anastassíou, 19. Thomás Ioánnou, 22. Lluís Sastre, 7. Giórgos Thomá, 27. Chrístos Trýfonos, 20. Kóstas Anastassíou, 31. Kóstas Konstantínou, 26. Dimítris Ráspas, 23. Florian Taulemesse. Grali także: Ioakím Toúbas, Joan Truyols, Ivan Tričkovski, Hector Hevel, Giórgos Pelekános, Nacho Cases, Mikel González, Apóstolos Giánnou.

żółte kartki: Spychała - Anastassíou.

Wisła Płock wygrała 1-0 (1-0) w meczu sparingowym z AÉK-iem (Larnaka) - wicemistrzem Cypru.

W drużynie AÉK-u wystąpił były zawodnik Legii Warszawa Ivan Tričkovski.

źródło: własne / AÉK (Larnaka) / Wisła Płock

Dodano: 25 czerwca 2019, 19:41:49

pebe - 25 czerwca 2019, 20:11:56 - *.dynamic.mm.pl
coś nie widać szczekaczy???

pebe - 25 czerwca 2019, 20:14:20 - *.dynamic.mm.pl

nafciarzzz - 25 czerwca 2019, 20:21:17 - *.146.50.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Po meczu z ŁKSem tylu szczekarzy, a dziś nic, sparingi to tylko przygotowanie do sezonu, najważniejsze żeby w trakcie sezonu dobrze grać, pozdrawiam normalnych

czechu - 25 czerwca 2019, 22:11:02 - *.icpnet.pl
Byłem na meczu, Wisła ciekawy skład, nieźle zgrała w tym upale. AEK dość cienki był, niestety...

jarock - 25 czerwca 2019, 22:13:34 - *.free.aero2.net.pl
A gdzie Rzeznik ? Wybrał swoją pasję ?

LEON - 25 czerwca 2019, 22:34:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakiś sukces jest

Hultaj - 25 czerwca 2019, 23:11:23 - *.play-internet.pl
Chłopaki na plus,bardzo cieszy wygrana.Psy szczekają,a karawana jedzie dalej.ZKS

sharpeek - 26 czerwca 2019, 6:44:18 - *.212.223.35 (*.2.80.241)
Rzeźniczak dlaczego nie grał? Wczasy jeszcze?

amaral - 26 czerwca 2019, 8:16:26 - *.dynamic.chello.pl
Marcjanik w Płocku? a nie ma nic o tym w "transferach"

rookie - 26 czerwca 2019, 16:33:13 - *.stimo.net
Zieniu 2-0 Cracovia wygrała przecież z Mariborem.

Adu - 27 czerwca 2019, 8:17:12 - *.dynamic-ww-01.vectranet.pl
Nie podniecajcie się bo Sandecja rok temu grała sparing z apoelem nikozja nawet wygrywała 2:0 skończyło się remisem a jak każdy wie na koniec sezonu spadli....

@Adu - 2 lipca 2019, 12:40:22 - *.163.c64.petrotel.pl
@Adu - urzekła mnie twoja historia. Tylko co nas interesuje twój klubik?