24 czerwca 2019, 18:00 - Gornja Radgona (Turistično športni center Trate)
NK Maribor 1-2 Cracovia
Andrej Kotnik 29 - David Jablonský 68, Bojan Čečarić 76

NK Maribor: Kenan Pirić (46 Jasmin Handanović) - Martin Milec (46 Zan Kolmanič), Saša Ivković (67 Alexandru Creţu), Špiro Peričić (67 Aleksander Rajčević), Mitja Viler (67 Martin Kramarič), Blaž Vrhovec (67 Amir Dervišević), Aleks Pihler (67 Nino Žugelj), Andrej Kotnik (67 Sandi Ogrinec), Dino Hotić (67 Gregor Bajde), Rok Kronaveter (67 Nardin Mulahusejnović), Jasmin Mešanović (67 Marcos Tavares).

Cracovia: 40. Michal Peškovič (46, 31. Lukáš Hroššo) - 2. Cornel Râpă (46, 87. Diego Ferraresso), 39. Michał Helik (46, 34. Ołeksij Dytiatjew), 20. Niko Datković (46, 85. David Jablonský), 3. Michal Sipľak (46, 97. Daniel Pik) - 10. Pelle van Amersfoort (46, 29. Bojan Čečarić), 14. Damian Dąbrowski (46, 6. Sylwester Lusiusz), 5. Janusz Gol (46, 8. Milan Dimun), 27. Marcin Budziński (46, 67. Matheus Santos; 71, 77. Sebastian Strózik), 4. Sergiu Hanca (46, 9. Rubio) - 21. Rafael Lopes (46, 26. Filip Piszczek).

sędziował: Tilen Kocbek.

Przebywająca na zgrupowaniu w Słowenii Cracovia wygrała 2-1 (0-1) w meczu sparingowym z mistrzem Słowenii i finalistą Pucharu Słowenii NK Maribor.

zxc - 24 czerwca 2019, 19:55:36 - *.internetia.net.pl
Zaczęli strzelać dopiero jak Maribor wymienił dziewięciu w tej samej chwili.

Kneste - 24 czerwca 2019, 19:57:20 - *.dynamic.chello.pl
@Mahu, Słoweńcom*, Ziomek.

gość - 24 czerwca 2019, 19:57:47 - *.96.175.79.ipv4.supernova.orange.pl
ulibieńcy Probierza - Maribor 0:1
rezerwowi Probieraz - Maribor 1:0
rezerwowi Probierza - Maribor II (bo były zmiany) 1:0
a Jablonsky to kawał grajka jest, w porzeciwienstwie so podrabuianego Pel(l)ego, ktory dopuścuił do centry na 0:1 i stanął zamiast [probować naprawić swój błąd

Wynik b dobry ale. ....
Cracovia strzelała , gdy w Olipii grali rezerwowi.
Nie sądzę aby Slowacy byli silniejsi od mistrza Słowenii, chociaż po przegranej Legii i strasznym laniu Górnika tam na Slowacji myślą, że łatwo wygrają.

Egon1986 - 24 czerwca 2019, 20:29:28 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Kazdy to powie cracovia rzadzi w krk!!!

zxc - 24 czerwca 2019, 20:30:58 - *.internetia.net.pl
To dobrze, że ma na transfery. Powinna z nich skorzystać, bo 22 gości nie jest w stanie strzelić jednej bramki wyjściowej jedenastce Słoweńców (45 minut skład wyjściowy i niecałe 25 minut kolejna jedenastka po przerwie na mających w nogach jedną połowę rywali. ;)

Maribor - 24 czerwca 2019, 20:42:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A rezerwowi Cracovii mając już 20 min grania że sobą strzelili rezerwą Mariboru 2 gole którzy weszli w 70 min.. takie bzdury piszecie ja też tam mogę pisac

To tylko s - 24 czerwca 2019, 20:43:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
To tylko sparing poziom 2 drużyn oceniając podobny....

jarpen - 24 czerwca 2019, 20:44:20 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
@kneste
Rozumem,to ty też nie grzeszysz.

Zabol - 24 czerwca 2019, 21:13:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale mnie te MASONY zaimponowły...

probierz - 24 czerwca 2019, 21:57:49 - *.dynamic.chello.pl
a kto powiedzial ze w pierwszej polowie gral pierwszy sklad ? xD nowy sezon ,nowe rozdanie ... przyklad Helika chyba jasno o tym swiadczy , grac beda najlepsi , ale to jeszcze daleka droga...tu nie ma ulubiencow ,nigdy nie bylo i nie bedzie

Gosc - 24 czerwca 2019, 22:01:31 - *.197.c90.petrotel.pl
Dużo Polaków w tej Cracovii, razem z Jagiellonia mogą sobie piątkę przybić

Lojalny - 24 czerwca 2019, 22:02:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A czy Pestka wróci do Cracovii z Chrobrego ,kto wie odp ?

maniek - 24 czerwca 2019, 22:05:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Cracovii nie mają na nic. Zawodnicy przychodzą i odchodzą za darmo. Muszą liczyć na dotacje i ulgi od miasta. Bieda. Lepiej niech oddadzą dwumecz w LE walkowerem, bo inaczej dostaną w nim w sumie do tyłu przynajmniej 0:7, bo nie mają poziomu i stylu. Jeśli w ogóle strzelą 1 bramkę to będzie cud.

fansport - 24 czerwca 2019, 22:10:42 - *.dynamic.chello.pl
z rezerwami mariboru wygrali, też mi wielka rzecz.

Tabaluga - 24 czerwca 2019, 22:17:13 - *.17-2.cable.virginm.net
maniek zrobcie jakas zbiorke po Lzs-ach moze sie cos dorzuca reszte na miescie z kapeluszem dozbieracie moze uda sie zaplacic miastu za wynajem stadionu na pierwszy mecz transmisja w tvp ma byc zeby wstydu nie bylo

Jansen - 24 czerwca 2019, 22:21:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry wynik. Zwłaszcza jak na 1-szy sparing i co ważne,cieszy,że nowi już zaznaczają swoją obecność. Oby forma przyszła na eliminacje. Ci Słowacy i Grecy są w zasięgu Cracovii. Myślę,że Probierz też wyciągnął wnioski z poprzednich potyczek z czasów gdy z Jagą grał przeciwko Arisowi Saloniki,czy Shendijja Tetovo.

wawel - 24 czerwca 2019, 23:26:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warto dodać że dla Mariboru to już trzecia gra kontrolna w tym okienku..

fansport - 25 czerwca 2019, 9:04:33 - *.68.142.55
W Krakowie tylko Wiselka !

Q1906 - 25 czerwca 2019, 9:19:41 - *.196.10.233.res.pl
Jansen, ze Tetoven to grała Cracovia, a nie Jaga, i to w czasach Zielińskiego.

A - 25 czerwca 2019, 12:25:23 - *.play-internet.pl
Co za kmioty w komentarzach. Nie slowacy tylko to byli slowency i nie olimpia tylko maribor... piles? Nie pisz.

Kedar1985 - 25 czerwca 2019, 13:00:48 - *.25.139.59.ipv4.supernova.orange.pl
Kto oglądał ten mecz ten wie, że nie ma się czym zachwycać. Akcje Cracovii przez większość meczu: podanie między obrońcami i długa dzida do napastnika. Słoweńscy piłkarze też nie gorsi ale bardziej skuteczniejsi. Potem w 70 minucie zmiana większości składu Mariboru i Cracovia to wykorzystała. I tyle...

@kedar1985 - 25 czerwca 2019, 13:10:08 - *.39.107.191
idze idze bajoku z czarnej wsi

Widzew - 25 czerwca 2019, 13:56:28 - *.adsl.inetia.pl
W Krakowie tylko Pasy!

LUKS - 25 czerwca 2019, 16:02:12 - *.219.117.249-c3.net.pl
Cracovia mistrzem w nadchodzącym sezonie, zjedzą tą ligę.

wododo - 25 czerwca 2019, 21:29:17 - *.teoc.pl
O tempora... Trzęsiemy gaciami przed dwumeczem z ekipami z europejskiego piłkarskiego 2. i 3. świata, gdzie grają głównie autochtoni za słabi, żeby przenieść się gdzieś na Zachód, świętujemy tryumfy, gdy wygramy w eME mecz z kelnerami z kraju, który nawet w Europie nie leży XD

LEON - 25 czerwca 2019, 22:13:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest ok

lolson - 26 czerwca 2019, 12:13:10 - *.90.160.140
Może i "polskiemu Guardioli" nie wyszło, jak zapowiadał, budowanie zespołu z młodzieży ale należy mu się przyklask za szybkie się ogarnięcie , stwierdzenie że z pustego to i Salomon nie naleje i zmianę koncepcji na zagraniczniaków, którzy nie tylko uratowali przed spadkiem ale wręcz ugrali puchary hehe