2 lipca 2019, 10:30 - Radenci (Športno rekreativni center Slatina)
Cracovia 0-1 Partizani Tirana
Lucas Cardoso 74

Cracovia: Michal Peškovič - Cornel Râpă, Niko Datković, Ołeksij Dytiatjew, Michal Sipľak - Sergiu Hanca, Janusz Gol, Milan Dimun, Pelle van Amersfoort, Bojan Čečarić - Rafael Lopes. W II połowie grali także: Lukáš Hroššo, Michał Helik, David Jablonský, Kamil Pestka, Sylwester Lusiusz, Marcin Budziński, Daniel Pik, Rubio.

Partizani Tirana: Alban Hoxha (68 Livio Malaj) - Labinot Ibrahimi, Egzon Belica, Eneo Bitri, Esin Hakaj - Jasir Asani (68 Lucas Cardoso), Ardit Hila (Rron Broja), Bruno Telushi, Kristi Kote (Eneid Kodra), William Cordeiro - Eraldo Çinari (68 Emmanuel Mensah).

Przebywająca na zgrupowaniu w Słowenii Cracovia przegrała 0-1 (0-0) w swoim pierwszym dzisiejszym meczu sparingowym z mistrzem Albanii Partizani Tirana.

źródło: własne / Partizani Tirana / Przegląd Sportowy

Dodano: 2 lipca 2019, 13:36:35

fansport - 2 lipca 2019, 13:44:20 - *.dynamic.chello.pl
brawo forma rośnie

Kibic - 2 lipca 2019, 13:45:13 - *.centertel.pl
Dno totalne. Czwarty zespół Ekstraklapy. Słowacy ograją ich bez pierdnięcia.

zibi - 2 lipca 2019, 14:11:52 - *.162.pxs.pl
Ceacovia musi trafic na jakas druzyne z Kosowa albo Gibraltaru..nabuzowani pajace.armia szrotów..

eŁKSiak 19 - 2 lipca 2019, 14:15:25 - *.30.5.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@zibi uważaj

Mahu - 2 lipca 2019, 14:23:02 - *.30.24.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie wiem co wy gadacie grają dobre sparingi te wyniki wszystkie są po 1 do 0 do przodu bądź w plecy według mnie bardzo dobrze grają i mają szansę w tym sezonie zrobić lepszy wynik niż w tamtym roku

rr - 2 lipca 2019, 14:32:47 - *.dynamic.chello.pl
ale szok z tymi sparingami jak ktoś przegra masakra każdy klub ma w nogach treningi 2 razy dziennie i mają wygrywać po 6-0

Ziggi - 2 lipca 2019, 14:32:53 - *.248.55.104
Już lepszych pastuchów, żeby zafundować sobie oklep nie mogli wybrać. Znowu będą mieć problem przez pół sezonu, jak tu zmieścić piłkę między bramkarzem, a słupkami, a w pucharach zanosi się na króciutki epizodzik.

Anka - 2 lipca 2019, 14:34:21 - *.146.230.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dokladnie. Super sparrigpartnerzy a nie jakas kopanina z nizszymi ligami regionalnymi i tryumfy po 8:0.

Jondek - 2 lipca 2019, 14:37:41 - *.na5.pl
Drużyny ekstraklasiny mogą powalczyć z klubami z Gibraltaru,San Marino nic więcej.Słaba liga dla słabych kibiców!

Anka - 2 lipca 2019, 15:01:04 - *.play-internet.pl
A także, tak jak Cracovia wygrać w sparingach z Mistrzem Słowenii Mariborem i Chorwacji - Dinemem.

Janusz - 2 lipca 2019, 15:39:57 - *.play-internet.pl
Karuzela śmiechu…

bool - 2 lipca 2019, 16:39:02 - *.253.206.30
x

D... - 2 lipca 2019, 16:42:37 - *.ssp.dialog.net.pl
Nie ma składu CRAXY, a z treści wynika, że to pierwszy (z dwóch?) dzisiejszych sparingów. Tak czy inaczej - wynik nie jest powodem do szczęścia, bo nawet drugi skład takich rywali powinien ogrywać.

D... - 2 lipca 2019, 16:58:33 - *.ssp.dialog.net.pl
No i faktycznie - o 18.00 CRAXA gra drugi sparing dzisiaj, z Piunik Erywań. Zobaczymy, jak tym razem im pójdzie, mają co poprawiać

@sloik - 2 lipca 2019, 17:13:58 - *.dynamic.chello.pl
Przegrać z mistrzem Albanii to nie byle co.sloiki że stolicy baty dostają od drugiej ligi boliwijskiej,a podobnież celują w wygrana w LE,bo udało im się pokonać Wiktorię Pilzno.

Anka - 2 lipca 2019, 17:15:14 - *.146.230.122.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Taak, "ogrywac". Masz male pojecie o pilce bałkańskiej. Wole sparringowe w plecy 0:1 mistrzem Albanii, niz 3:0 z Gwarkiem Zabrze.

znawca - 2 lipca 2019, 17:44:21 - *.centertel.pl
Najbardziej mnie bawią Janusze co bredzą o dwóch treningach dziennie,nie wiedzieć czemu myślą że inni nic nie trenują a ciężko trenują niby tylko nasze zespoły.

do D - 2 lipca 2019, 18:14:36 - *.147.107.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
z relacji na oficjalce wynika, ze tej kompromitacji dopuścił się PIERWSZY skład Cracovii. Nie wiadomo kto bronił, ale w polu grali: – Siplak, Helik, Jabłoński (słupek), Lusjusz, Hanca, Dimun, Gol, Cecaric, Rubio (sfaulowany w polu karnym, sędzia "nie widział"). Z opisu wygląda też, że przewaga Cracovii była duża, ale nie ma kto strzelać. Źle to wróży przez meczem z węgierskimi słowakami

Kura - 2 lipca 2019, 18:16:50 - *.30.27.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl