[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - I liga - lato 2022
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Arka Gdynia  
09.06

28.06-08.07 Gniewino
  18.06 Radunia Stężyca 0-0
  25.06 Olimpia Elbląg 1-3
  28.06 Wisła Płock 0-2
  03.07 Radomiak Radom
  08.07 Chojniczanka Chojnice

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
13.06

22.06-02.07 Wodzisław Śląski
  18.06 Korona Kielce 1-1
  25.06 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1-2
  29.06 MFK Karviná
  02.07 FC Baník Ostrawa
  08.07 Sandecja Nowy Sącz

Chojniczanka Chojnice  
13.06

24.06-29.06 Jarocin
  19.06 Legia Warszawa 1-3
  22.06 Wisła Płock 1-1
  26.06 Raków Częstochowa 1-5
  29.06 KKS 1925 Kalisz
  02.07 Jagiellonia Białystok
  06.07 Warta Poznań
  08.07 Arka Gdynia

Chrobry Głogów  
20.06
  25.06 KKS 1925 Kalisz 0-0
  02.07 Górnik Polkowice
  09.07 Zagłębie Lubin

GKS Katowice  
13.06

30.06-02.07 miejsce nieznane
  18.06 Skra Częstochowa 0-0
  22.06 Zagłębie Sosnowiec 2-3
  25.06 Górnik Polkowice 1-0
  30.06 MFK Ružomberok
  02.07 FK Dukla Bańska Bystrzyca
  09.07 GKS Tychy

GKS Tychy  
13.06
  18.06 Śląsk Wrocław 1-3
  25.06 Widzew Łódź 1-1
  29.06 Garbarnia Kraków
  02.07 Skra Częstochowa
  09.07 GKS Katowice

Górnik Łęczna  
13.06

28.06-02.07 Kielce
  18.06 Radomiak Radom 1-0
  25.06 Pogoń Siedlce 3-2
  29.06 Puszcza Niepołomice
  02.07 FC Voluntari
  09.07 Motor Lublin

ŁKS Łódź  
13.06

20.06-29.06 Wola Chorzelowska
  22.06 Resovia 1-0
  25.06 Stal Rzeszów 0-1
  28.06 Stal Mielec 1-1
  09.07 Znicz Pruszków

Odra Opole  
13.06
  18.06 Ślęza Wrocław 2-0
  25.06 Ruch Chorzów 0-3
  02.07 Zagłębie Sosnowiec
  08.07 Polonia Bytom
  09.07 Slezský FC Opawa

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
13.06

20.06-25.06 Bielsko-Biała
  25.06 Zagłębie Sosnowiec 1-0
  02.07 Ruch Chorzów
  06.07 Pniówek Pawłowice
  09.07 Wisła Kraków

Puszcza Niepołomice  
13.06

20.06-23.06 Wola Chorzelowska
  18.06 Stal Mielec 3-2
  24.06 Górnik Zabrze 1-2
  25.06 Garbarz Zembrzyce 4-1
  29.06 Górnik Łęczna
  01.07 Widzew Łódź
  08.07 Siarka Tarnobrzeg
  09.07 Ruch Chorzów

Resovia  
13.06

24.06-01.07 Sanok
  18.06 Wisła Puławy 1-2
  22.06 ŁKS Łódź 0-1
  25.06 MFK Zemplín Michalovce 1-2
  28.06 Piast Gliwice 0-2
  01.07 FC Košice
  08.07 Stal Mielec

Ruch Chorzów  
13.06

26.06-02.07 Rybnik-Kamień
  18.06 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 10-0
  25.06 Odra Opole 3-0
  29.06 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  02.07 Podbeskidzie Bielsko-Biała
  09.07 Puszcza Niepołomice

Sandecja Nowy Sącz  
13.06

15.06-24.06 Sanok
  22.06 Motor Lublin 4-2
  24.06 Piast Gliwice 1-1
  01.07 Widzew Łódź
  08.07 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Skra Częstochowa  
13.06

20.06-25.06 Busko Zdrój
  18.06 GKS Katowice 0-0
  25.06 Korona Kielce 1-0
  29.06 Znicz Pruszków
  02.07 GKS Tychy
  09.07 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Stal Rzeszów  
13.06

13.06-18.06 Wola Chorzelowska
  18.06 Cracovia 2-3
  25.06 ŁKS Łódź 1-0
  25.06 Garbarnia Kraków 1-4
  02.07 Piast Gliwice
  08.07 Widzew Łódź

Wisła Kraków  
13.06
  18.06 Garbarnia Kraków 3-1
  25.06 Stal Mielec 2-0
  02.07 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  06.07 Hapoel Beer Szewa
  09.07 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Zagłębie Sosnowiec  
13.06
  22.06 GKS Katowice 3-2
  25.06 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1
  02.07 Odra Opole
  09.07 Fotbal Třinec

 

Napisz do nas