22 czerwca 2022, 17:00 - Gniewino (Stadion Gminny)
Chojniczanka Chojnice 1-1 Wisła Płock
Łukasz Wolsztyński 37 - Dawid Kocyła 88 (k)

Chojniczanka Chojnice: (I połowa) Maciej Kikolski - Marcin Grolik, Wojciech Błyszko, Kacper Kasperowicz - Adam Ryczkowski, Paweł Czajkowski, Łukasz Wolsztyński, Bartłomiej Kalinkowski, Kamil Mazek - Tomasz Mikołajczak, Szymon Skrzypczak. (II połowa) Miłosz Garstkiewicz - Sebastian Golak, Mateusz Bartosiak, Maciej Białczyk - Michał Mikołajczyk (82 Szymon Zimnicki), Mateusz Cegiełka, Kacper Sztuka (73 Medard Dahms), Filip Karbowy, Szymon Stróżyński - Robert Janicki, Antoni Prałat.

Wisła Płock: (I połowa) 99. Bartłomiej Gradecki - 33. Damian Zbozień, 2. Damian Michalski, 98. Steve Kapuadi, 21. Igor Drapiński - 13. Milan Kvocera, 13. Michał Mokrzycki, 92. Dominik Furman, 16. Bartosz Zynek, 11. Davo - 95. Damian Warchoł. (II połowa) 99. Bartłomiej Gradecki - 17. Martin Šulek, 4. Adam Chrzanowski, 5. Anton Krywociuk - 14. Dawid Kocyła, 32. Fryderyk Gerbowski, 23. Filip Lesniak, 6. Damian Rasak, 7. Radosław Cielemęcki, 89. Aleksander Pawlak - 91. Aleksa Maraš.

Przebywająca na zgrupowaniu w Gniewinie Wisła Płock zremisowała 1-1 (0-1) w meczu sparingowym z Chojniczanką Chojnice.

W Chojniczance wystąpili m.in. Medard Dahms (Zawisza Bydgoszcz), Antoni Prałat (Jarota Jarocin) i Szymon Stróżyński (Miedź Legnica).

źródło: własne / Chojniczanka Chojnice / Wisła Płock

Dodano: 22 czerwca 2022, 18:45:38

Td - 22 czerwca 2022, 18:55:07 - *.petrus.pl
W Chojniczance nie ma kto strzelać.

zks - 22 czerwca 2022, 18:57:21 - *.247.c83.petrotel.pl
Fajna relacja live Chojniczanki, skład, opis meczu. Marketing Wisły niech się dalej szczyci wyświetleniami filmików z GTA.

Płock - 22 czerwca 2022, 19:01:01 - *.006.c88.petrotel.pl
@zks, chyba miałeś informacje, że będzie opisana relacja, ale po meczu i video bramek. Ogarniaj trochę... A co do meczu, to wiadomo wynik taki sobie, ale treningi u Stano robią swoje. Chłopaki muszą być gotowi na ligę. ;)

henio - 22 czerwca 2022, 20:01:19 - *.petrus.pl
Zgodze sie z Td, Chojniczanka potrzebuje dobrego snajpera! Sam Skrzypczak to za malo.

Ptr - 22 czerwca 2022, 20:28:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szymon Stróżyński zagrał w 2 połowie, super, niech się chłopak ogrywa ! Powodzenia

varadi - 23 czerwca 2022, 9:33:48 - *.play-internet.pl
Będziecie mieli dużo dobrego z gry Stróżyńskiego. Chłopak ma papiery na grę . Pokazał już w Miedzi , ze potrafi szarpnąć i odważnie zagrać do przodu