25 czerwca 2022, 12:00 - Kielce (Suzuki Arena)
Korona Kielce 0-1 Skra Częstochowa
Kamil Lukoszek 58

Korona Kielce: (I połowa) 1. Konrad Forenc - 7. Jakub Łukowski, 10. Jacek Kiełb, 17. Dawid Błanik, 18. Bartosz Śpiączka, 23. Adrian Danek, 26. Oskar Sewerzyński, 29. Dawid Lisowski, 66. Miłosz Trojak, 90. Kyryło Petrow, 95. Mario Zebić. (II połowa) Marcel Zapytowski - Grzegorz Szymusik, Piotr Malarczyk, Radosław Seweryś, Roberto Corral, Szymon Majewski (74 Janusz Nojszewski), Adam Deja, Dalibor Takáč, Marcin Szpakowski (74 Hubert Szulc), Jacek Podgórski, Jewgienij Szykawka (89 Kacper Bojańczyk).

Skra Częstochowa: (I połowa) Jakub Bursztyn - Szymon Szymański, Adam Mesjasz, Rafał Brusiło, Łukasz Winiarczyk, Bartosz Baranowicz, Dawid Niedbała, Adam Olejnik, Mateusz Malec, Piotr Nocoń, Filip Kozłowski. (II połowa) zawodnik testowany - Beniamin Czajka, Adam Mesjasz, Krzysztof Napora, Jan Flak, Przemysław Sajdak, Kamil Lukoszek, Piotr Pyrdoł, Damian Hilbrycht, Jakub Sangowski, Krzysztof Ropski (70 Bartłomiej Babiarz).

żółte kartki: Śpiączka, Zebić - Sangowski.

W meczu sparingowym Korona Kielce przegrała 0-1 (0-0) ze Skrą Częstochowa.

źródło: własne / Korona Kielce / Skra Częstochowa

Dodano: 25 czerwca 2022, 13:49:37

RRR - 25 czerwca 2022, 13:54:10 - *.92.27.129
No i co ogórki? Tak się podniecaliscie, że wygraliście w sparingi z Radomiakiem a tu was Dkra sprowadziła na ziemię. Następnym razem proponuję wypić maślankę przed komentowaniem

Over - 25 czerwca 2022, 13:54:10 - *.adsl.inetia.pl
Żadna niespodzianka, Korona pierwsza do spadku.

BOT - 25 czerwca 2022, 14:41:17 - *.204.4.109.dsl.dynamic.t-mobile.pl
To oczywiście tylko sparing, więc o niczym nie świadczy, ale i tak cieszy wygrana Skry. Może nie będzie tak źle, jak to wielu przewiduje.

Tomek - 25 czerwca 2022, 14:46:20 - *.dynamic.chello.pl
Śpiączka miał śpiączkę

Hetman - 25 czerwca 2022, 14:50:12 - *.sta.tvknaszapraca.pl
brawo Skra

Kinial - 25 czerwca 2022, 15:04:14 - *.radom.vectranet.pl
Na podstawie sparingów nie zdobywa się punktów ani mistrzostwa Polski zobaczycie prześmiewcy liga pokarze na co kogo stać

Domingos - 25 czerwca 2022, 15:36:29 - *.netcity.pl
Z innej beczki, nie mozna takiego meczu zorganizowac wieczorem gdy temperatura nie osiaga 30 stopni w cieniu?

ck 100% - 25 czerwca 2022, 15:46:07 - *.gdansk.vectranet.pl
RRR klocu ten twój radomiak to są ogóry zapełnicie wasz ośmiotysięcznik jak go wam Chinczyki wybudują? cepie do tego są sparingi aby sprawdzać różne warianty wynik jest sprawą drugorzędną, ale taki ogór jak ty tego nie ogarnia

Kilmin - 25 czerwca 2022, 16:19:58 - *.play-internet.pl
Ci co oceniają i skazują Koronę na spadek po 3 sparingach notabene dwóch wygranych, niech sobie przypomną może co pisali o awansie do ekstraklasy i przed barażami, pseudo znawcy, indolenci....

Skrzat - 25 czerwca 2022, 17:11:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo SKRA..
jak zwykle psujemy krew faworytom

Dżony - 25 czerwca 2022, 17:19:53 - *.adsl.inetia.pl
Do kilmin: przecież Korona wygrała baraże na dużym farcie, wzmocnienia raczej słabe, więc co w tym dziwnego że dużo ekspertów zalicza Koronę jako ekipę nijako skazaną na spadek.

PM - 25 czerwca 2022, 17:33:54 - *.dynamic.chello.pl
Ze Śpiączką do I ligi. Bartek chcemy piątego spadku!

Korupter - 25 czerwca 2022, 17:41:43 - *.dynamic.mm.pl
Korona Spadek

Kinial - 25 czerwca 2022, 18:13:13 - *.radom.vectranet.pl
Boli Was Śpiączka to dobrze ma boleć to znaczy że obawiacie się Korony i niech tak pozostanie.

Bolo - 25 czerwca 2022, 18:49:59 - *.centertel.pl
Korona jak i Widzew do spadku ...Miedź środek tabeli

Chrjuk - 25 czerwca 2022, 22:10:05 - *.dynamic.chello.pl
Czemu nie grał Frączczak, czyżby znowu kontuzja?

Aataksobie - 25 czerwca 2022, 22:22:38 - *.um35.pools.vodafone-ip.de
Ja tylko przypomnę 1 seon ojrzynskiego w koronie także latteliego gdzie korona miała być pierwsza do spadku raz była 5 i 2 raz chyba też albo 6 . Legia w tym roku miała mieć mistrza już po jesieni w Wiśle palny grania w europie ??? Raków miał nic nie osiągnąć no i ta piedna pogoń max środek tabeli . Każdy wie co jak było na koniec. Korona wiadomo ligi nie wygra ale ja się nie zdziwię jak będzie tabele po jesieni zamykać Widzew zagłębie Śląsk Radomiak i legia mimo dobrego trenera to reszta co tym klubem rządzi to dno lepiej oddać klub w ręce kibiców. Napewno by było lepiej

Warchoł - 26 czerwca 2022, 0:27:29 - *.dynamic-4-waw-k-1-3-0.vectranet.pl
@ck100% - to chyba ty czegoś nie ogarniasz. Kolega RRR właśnie wyśmiał podniecenie kibiców Korony (oczywiście nie wszystkich) po wygranym sparingu z Radomiakiem.

Kilmin - 26 czerwca 2022, 10:35:37 - *.dynamic.chello.pl
@Dżony, baraże na farcie ?? Wyraźne 3-0 z Odrą i 3-2 po ładnym meczu z Chrobrym gdzie owszem mecz był wyrównany ale żaden fart bo Chrobry nie nastwarzal niy wiadomo ile setek..

sting - 26 czerwca 2022, 13:12:45 - *.centertel.pl
Radomskie chytre baby po wtopie z Koroną "to tylko sparing"
Radomskie chytre baby po porażce Korony ze Skrą "łahaha, ze skra przegrac, scyzoryki pierwsi do spadku"

Ptr - 26 czerwca 2022, 15:15:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szczere mówiąc nie jestem mocno zdziwiony...niestety ale jeżeli robi się transfery jak na 1 ligę to przegrywa się z zespołem z 1 ligi...zresztą z beniaminków ESY to widzew jest w identycznej sytuacji...

Korona - 26 czerwca 2022, 17:19:54 - *.bb.online.no
Wy to serio myślicie że nasza e-klapa to jest premier league ? Takie potegi graja ze dostajemy w europie baty od ogórków z krajów których dużo ludzi nawet nie wie gdzie to na mapie jest a wy myślicie że jest taka przepaść miedzy ekstraklasa a I liga. Zająć 4 miejsce w 1 lidze raczej jest trudniej niż 15 w eklapie