1 lipca 2022, 18:30 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado)
Puszcza Niepołomice 0-1 Widzew Łódź
Bartosz Guzdek 90

Puszcza Niepołomice: 12. Kewin Komar (46, 13. Krzysztof Wróblewski) - 8. Piotr Mroziński (65, 2. Monsuru Adisa), 4. Tomasz Wojcinowicz (46, 24. Gabriel Silva), 3. Łukasz Sołowiej (46, 5. Michał Koj), 23. Marcel Pięczek (70, 17. Jakub Bartosz) - 10. Hubert Tomalski (70 zawodnik testowany), 25. Wojciech Hajda (46, 21. Adam Kramarz), 14. Jakub Serafin (70, 27. Szymon Jopek), 16. Kacper Cichoń (46, 7. Grzegorz Aftyka), 20. Artur Siemaszko (70, 25. Wojciech Hajda) - 11. Émile Thiakane (46, 19. Stipe Jurić).

Widzew Łódź: 24. Wasyl Łytwynenko (84, 1. Kacper Kwiatkowski) - 23. Paweł Zieliński, 5. Serafin Szota, 33. Martin Kreuzriegler, 68. Hubert Lenart - 13. Ernest Terpiłowski, 6. Juljan Shehu, 20. Patryk Lipski, 77. Kristoffer Hansen - 43. Mattia Montini, 17. Bartosz Guzdek.

W swoim drugim dzisiejszym sparingu Widzew Łódź wygrał 1-0 (0-0) z Puszczą Niepołomice.

W Puszczy zagrał m.in. Stipe Jurić (ŁKS Łódź).

źródło: własne / Widzew Łódź / Widzew to my

Dodano: 1 lipca 2022, 20:17:45

... - 1 lipca 2022, 20:53:01 - *.centertel.pl
Monsuru Adisa podpisze kontrakt z Puszczą.

Byczyna - 1 lipca 2022, 21:00:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Puszcza ledwo co się utrzymała w 1 lidze

ivo - 1 lipca 2022, 21:04:43 - *.dynamic-4-waw-k-3-3-0.vectranet.pl
skład widzewa lekko 1ligowy. czuje ze to bedzie heroiczna walka o utrzymanie

gniewko - 1 lipca 2022, 21:16:44 - *.dynamic.mm.pl
Ivo, przecież Widzew dzisiaj grał dwa sparingi dwoma składami.

Ptr - 1 lipca 2022, 21:24:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@gniewko, 1 przegrał 0-3 z 1 logową sanecją a 2 ledwo wygrał strzelając gola w 90 minucie z Puszczą - która, jak wspomniał Byczyna, ledwo się utrzymała...

Sopel - 1 lipca 2022, 21:28:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tia...a legia przegrała z motorem. Czy to znaczy, że motor idzie na mistrza??? Ogarnijcie się

Kibic - 1 lipca 2022, 22:13:38 - *.centertel.pl
Puszcza ledwo sie utrzymala 👍🙂 ale nie pamietacie juz na jakim Fuksie Widzew wygral z Puszcz u Siebie 🙏🏼😁Gdzie Puszcza byla lepszym zespolem od Widzewa 💪ale powodzenia Widzewowi Kibicuje od Dziecka ⚽❤️🖐️

mario - 1 lipca 2022, 23:11:55 - *.22.186.96.ipv4.supernova.orange.pl
Sparingi to przede wszystkim "cwiczenia" a nie mecze o mistrzostwo, wiec tutaj trenerzy jeszcze maja czas cos sprawdzac, liga dopiero pokaze na co kogo stac

Xyz - 1 lipca 2022, 23:26:09 - *.160.186.91
Idą na mistrza nie ma co.... Haha

Ptr - 2 lipca 2022, 0:00:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@mario, pamiętaj że Puszcza też ćwiczy ;)

Xyz - 2 lipca 2022, 9:18:50 - *.dynamic-4-waw-k-4-3-0.vectranet.pl
A ja powiem tak jak człowiek który 20 lat grał w piłkę... Sparing to sparing tu liczy się ustawienie zespoły, zagranie danego ustawienie, kombinacje z przejściem w czasie meczu z 1 ustawienia na drugie..i jak to mówili trenerzy nie ważne czy przegramy 1:0 czy 6:0 dla.jego liczy się w Spark gu żebyśmy grali i rozumieli założenia taktyczne

odpad lask - 2 lipca 2022, 10:02:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W przeciwienstwie do kalesa Puszcza przynajmniej placi i nie ma dlugow.

jacek071 - 2 lipca 2022, 20:40:35 - *.dynamic.mm.pl
Xyz Ja też trochę ,,pokopywałem,,ten zespół nie ma pomysłu na mecz,nie dostrzegasz tego?Zero taktyki.Moim zdaniem to Niedźwiedź typowy amator,daję mu 10 meczy w ex.Zerowy warsztat,jak ktoś nie umie trenować,to powinien być dobrym motywatorem jak np.Smuda