26 czerwca 2022, 12:30 - Kępa (BoniFaCio Spa & Sport Resort)
Raków Częstochowa 5-1 Chojniczanka Chojnice
Władysław Koczerhin 13, Wiktor Długosz 45, Mateusz Wdowiak 52, Vladislavs Gutkovskis 63 (k), 90 - Tomasz Mikołajczak 67 (k)

Raków Częstochowa: (I połowa) Vladan Kovačević - Bogdan Racovițan, Zoran Arsenić, Milan Rundić (30 Sebastian Musiolik), Deian Sorescu, Walerian Gwilia, Igor Sapała, Wiktor Długosz, Ivi López, Władysław Koczerhin, Fabian Piasecki (37 Strátos Svárnas). (II połowa) Kacper Trelowski - Fran Tudor, Oskar Krzyżak, Strátos Svárnas, Ben Lederman, Giánnis Papanikoláou, Fábio Sturgeon, Mateusz Wdowiak, Szymon Czyż, Patryk Kun, Sebastian Musiolik (60 Vladislavs Gutkovskis).

Chojniczanka Chojnice: (I połowa) Maciej Kikolski - Wojciech Błyszko, Mateusz Bartosiak, Kacper Kasperowicz - Kamil Mazek, Paweł Czajkowski, Bartłomiej Kalinkowski, Łukasz Wolsztyński, Adam Ryczkowski - Robert Janicki, Szymon Skrzypczak. (II połowa) Maciej Kikolski (70 Sebastian Sobolewski) - Marcin Grolik, Wojciech Błyszko, Maciej Białczyk - Szymon Stróżyński, Mateusz Cegiełka, Sam van Huffel, Filip Karbowy, Michał Mikołajczyk - Konrad Formela (75 Kacper Sztuka), Tomasz Mikołajczak.

Mecz bez udziału publiczności.

W meczu sparingowym rozegranym w Kępie Raków Częstochowa wygrał 5-1 (2-0) z Chojniczanką Chojnice.

źródło: własne / Raków Częstochowa / Chojniczanka Chojnice

Dodano: 26 czerwca 2022, 14:18:22

kzet69 - 26 czerwca 2022, 14:35:35 - *.centertel.pl
No i nieźle jest.

sK - 26 czerwca 2022, 14:47:58 - *.25.6.39.ipv4.supernova.orange.pl
Łubu dubu, łubu dubu ... Panowie szefowie Chojniczanki - bramkarz, bramkarz i jeszcze raz bramkarz! Może by tak Szanowny Pan Frąckowiak ruszył się i zaczął poszukiwania w miarę solidnego bramkarza. Do pierwszego ligowego meczu zostały tylko 3 tygodnie.

Killer - 26 czerwca 2022, 14:57:28 - *.petrus.pl
W tym meczu nie pomógł by nawet Wojtek Szczęsny. Raków za mocny ,a my skupmy się na zgrywaniu zespołu.Bedzie walka o utrzymanie a Raków obecnie najlepsza ekipa w Polsce . Życzę im zdobycia mistrza Polski , a my musimy się na razie cieszyć z 1 ligi. Pozdrawiam wszystkich normalnych.

Kamilson - 26 czerwca 2022, 15:01:11 - *.telpol.net.pl
Raków w tym sezonie może wyglądać naprawdę bardzo dobrze. Zespół z budowany od zera praktycznie ma w Ekstraklasie Najlepszego trenera,bramkarza a nawet dwóch, Gwiazdę ligi , i ciekawych zagranicznych piłkarzy z potencjałem Tudor,Sorescu, Papanikolau czy Gutkovis który moim zdaniem będzie miał sezon przełomowy jeśli chodzi o liczbę goli. Szkoda że Raków nie ma stadionu bo w tym sezonie mają drużyna która będzie faworytem już do MP.

sK - 26 czerwca 2022, 15:04:55 - *.25.6.39.ipv4.supernova.orange.pl
Nigdy nie biorę pod uwagę jednego meczu - tym bardziej sparingu - i występu w nim zawodników.Nie mniej uważam iż na takim poziomie rozgrywek zespół powinien dysponować doświadczonym bramkarzem ( chyba że udało się zdobyć jakąś "perełkę" - na takiego jednak testowany bramkarz nie wygląda ).

Xyz - 26 czerwca 2022, 15:16:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co z Rudndicem i Piaseckim kontuzje w 1 połowie?

Kalafior - 26 czerwca 2022, 16:03:29 - *.128.38.71
Takie wyniki beda w 1 lidze. Chojniczanka jeden z głównych kandydatów do spadku. Generalnie to jest pomyłka systemu, error, żeby klubik we wsi i bez kibiców grał w 1 lidze.

Racovia - 26 czerwca 2022, 16:05:38 - *.128.38.71
Wygrana z takimi nie jest żadnym wyznacznikiem.

Racovia - 26 czerwca 2022, 16:16:37 - *.as13285.net
*.128.38.71 Nie podszywaj sie pode mnie, znajdz sobie inny nick ok?

Figo - 26 czerwca 2022, 16:32:46 - *.static.ip.netia.com.pl
Kameleon...... nie bredz , przyjedź i zobacz stadionok jak się patrzy, a tu grał Rakow 1 ligowe mecze w latach 90 tych, ty wtedy pewnie pasles krowy ........

omnix - 26 czerwca 2022, 16:40:56 - *.tor-exit.calyxinstitute.org
Kalafior idź płakać do stodoły.. cała ta wspaniała1 liga pewnie wyglądałaby podobnie.. Chojnicznka mocno pojechała z doborem sparingów - jeszcze dwa poptzednie to może, ze średniakami z eklapy ale teraz (za_ grubo. Nie przejmować się i grać swoje - spokojnie środek tabeli.

KORSARZ - 26 czerwca 2022, 17:06:58 - *.151.47.139
Chojniczanka główny kandydat do spadku dostać 5 w okresie przygotowawczym od zespołu z charyzmatycznym trenerem no tragedia.

Racovia - 26 czerwca 2022, 17:14:46 - *.253.206.179