[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - I liga - zima 2018
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Bytovia Bytów  
08.01

05.02-16.02 Gniewino
  13.01 GKS Przodkowo 1-3
  17.01 Arka Gdynia 2-3
  20.01 Olimpia Elbląg 3-1
  24.01 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 5-0
  27.01 Kotwica Kołobrzeg 5-2
  30.01 Gwardia Koszalin 1-0
  02.02 Bałtyk Gdynia 1-1
  06.02 Stomil Olsztyn 0-4
  10.02 KP Starogard Gdański 1-1
  23.02 Chojniczanka Chojnice 2-3

Chojniczanka Chojnice  
08.01

31.01-10.02 Władysławowo-Cetniewo
  13.01 Pogoń Szczecin 1-1
  20.01 Gwardia Koszalin 5-0
  27.01 Elana Toruń 0-0
  03.02 Lechia Gdańsk 0-1
  10.02 Bałtyk Gdynia 3-2
  17.02 Stomil Olsztyn 3-1
  23.02 Bytovia Bytów 3-2

Chrobry Głogów  
11.01

28.01-07.02 Władysławowo-Cetniewo
  20.01 KS Polkowice 3-2
  24.01 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3-1
  31.01 Gryf Wejherowo 1-1
  02.02 Arka Gdynia 1-2
  06.02 Bałtyk Gdynia 2-3
  10.02 Zagłębie Lubin 2-1
  17.02 Świt Skolwin (Szczecin) 2-3
  24.02 Piast Żmigród 4-1

GKS Katowice  
12.01

03.02-17.02 Belek
  20.01 ROW 1964 Rybnik 5-1
  27.01 Miedź Legnica 0-1
  07.02 Debreceni VSC 2-0
  10.02 Dynamo Kijów (ME) 1-0
  13.02 FC Fredericia 1-0
  16.02 ŠKF Sereď 2-1
  21.02 Cracovia 2-2
  24.02 Rozwój Katowice 3-3

GKS Tychy  
18.01

03.02-10.02 Grodzisk Wielkopolski
  26.01 Puszcza Niepołomice 0-0
  02.02 Slezský FC Opawa 1-2
  04.02 Lech Poznań 0-2
  09.02 Kotwica Kołobrzeg 2-1
  16.02 KS Polkowice 1-0
  23.02 Raków Częstochowa 2-0

Górnik Łęczna  
10.01
  17.01 Stal Stalowa Wola 3-4
  20.01 Siarka Tarnobrzeg 2-1
  24.01 Stal Rzeszów 1-2
  27.01 Avia Świdnik 2-1
  31.01 Resovia 2-0
  03.02 Wisła Puławy 1-0
  10.02 Radomiak Radom 2-3
  14.02 Chełmianka Chełm 1-1
  17.02 Motor Lublin 2-0
  24.02 Pogoń Siedlce 1-1

Miedź Legnica  
08.01

12.02-23.02 Kargıcak
  13.01 Arka Gdynia 1-2
  20.01 Śląsk Wrocław 2-1
  27.01 GKS Katowice 1-0
  31.01 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4-2
  03.02 Raków Częstochowa 3-3
  09.02 FC Hradec Králové 2-0
  14.02 Merani Martwili 1-0
  18.02 Viborg FF 1-0
  18.02 Kyran Szymkent 4-1

Odra Opole  
04.01

21.01-27.01 Władysławowo-Cetniewo
  13.01 Ślęza Wrocław 6-2
  17.01 Zagłębie Lubin 0-3
  24.01 Olimpia Grudziądz 1-0
  27.01 Gryf Wejherowo 2-1
  07.02 Slezský FC Opawa 1-0
  10.02 Rozwój Katowice 2-2
  10.02 Ruch Zdzieszowice 1-2
  17.02 MKS Kluczbork 0-0
  17.02 Rekord Bielsko-Biała 2-2
  23.02 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0

Olimpia Grudziądz  
08.01

17.01-24.01 Władysławowo-Cetniewo
20.02-24.02 Władysławowo-Cetniewo
  20.01 Bałtyk Gdynia 1-1
  24.01 Odra Opole 0-1
  03.02 Elana Toruń 0-1
  04.02 Pogoń Siedlce 1-0
  10.02 Wda Świecie 3-0
  13.02 Lechia Gdańsk 1-0
  17.02 Legia II Warszawa 1-1
  24.02 Gryf Wejherowo 0-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
04.01

15.01-20.01 Wałbrzych
09.02-21.02 Türkler
  20.01 Ślęza Wrocław 3-0
  24.01 Zagłębie Sosnowiec 2-4
  27.01 Ruch Chorzów 1-1
  31.01 Podhale Nowy Targ 3-0
  03.02 Korona Kielce 0-1
  12.02 Czichura Saczchere 1-1
  14.02 Szirak Giumri 5-1
  17.02 Stal Mielec 2-2
  17.02 Stal Mielec 0-0

Pogoń Siedlce  
08.01

28.01-04.02 Gniewino
  17.01 Orlęta Radzyń Podlaski 1-0
  20.01 Radomiak Radom 1-2
  27.01 Wisła Puławy 1-3
  28.01 Lechia Gdańsk 1-4
  31.01 Bałtyk Gdynia 4-1
  04.02 Olimpia Grudziądz 0-1
  10.02 FK Gorodieja 4-1
  14.02 Wisła Puławy 1-2
  17.02 Znicz Pruszków 3-0
  24.02 ŁKS 1926 Łomża 2-0
  24.02 Górnik Łęczna 1-1

Puszcza Niepołomice  
10.01

18.01-21.01 Niepołomice
05.02-09.02 Wola Chorzelowska
  13.01 Cracovia 0-2
  17.01 Resovia 1-0
  26.01 GKS Tychy 0-0
  31.01 Zagłębie Sosnowiec 0-0
  02.02 MFK Frýdek-Místek 2-0
  07.02 Wisła Puławy 2-1
  10.02 Slezský FC Opawa 2-4
  17.02 Sandecja Nowy Sącz 2-2
  20.02 Górnik Zabrze 1-3

Raków Częstochowa  
09.01

05.02-19.02 Kızılağaç
  20.01 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0
  26.01 MFK Karviná 1-0
  03.02 Miedź Legnica 3-3
  08.02 Nyíregyháza Spartacus FC 2-0
  11.02 Dinamo Batumi 0-0
  13.02 Saburtalo Tbilisi 1-1
  18.02 Olimpijec Niżni Nowogród 4-1
  23.02 GKS Tychy 0-2
  23.02 ŁKS Łódź 1-2

Ruch Chorzów  
08.01

17.01-27.01 Rybnik-Kamień
02.02-16.02 Agía Nápa
  23.01 Pniówek Pawłowice Śląskie 2-2
  27.01 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1
  31.01 Rozwój Katowice 4-1
  04.02 Spartak-2 Moskwa 0-0
  08.02 BSC Young Boys Berno II 1-3
  13.02 Gandzasar Kapan 1-2
  15.02 FK Homel 1-3
  23.02 Fotbal Třinec 1-1

Stal Mielec  
08.01

05.02-18.02 Kargıcak
  20.01 Cracovia 1-3
  27.01 Stal Stalowa Wola 3-2
  03.02 Pogoń Lwów (2) 2-0
  03.02 Stal Rzeszów 2-0
  08.02 FK Montana 0-1
  12.02 Akżajyk Uralsk 1-0
  13.02 Kyran Szymkent 1-0
  17.02 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2
  17.02 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0
  24.02 FK Poprad 0-0

Stomil Olsztyn  
04.01
  13.01 Polonia Bydgoszcz 3-0
  17.01 Olimpia Zambrów 3-1
  20.01 Sokół Ostróda 3-0
  24.01 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4-0
  27.01 Huragan Morąg 3-1
  03.02 Legionovia Legionowo 3-2
  06.02 Bytovia Bytów 4-0
  10.02 Widzew Łódź 0-2
  17.02 Chojniczanka Chojnice 1-3
  24.02 Lechia Gdańsk 0-0

Wigry Suwałki  
08.01
  20.01 Atlantas Kłajpeda 3-1
  24.01 FK Jonava 4-1
  27.01 FK Panevėžys 4-0
  02.02 Žalgiris Kowno 1-0
  10.02 Dainava Alytus 3-1
  16.02 Žalgiris Wilno 1-3

Zagłębie Sosnowiec  
08.01

05.02-14.02 L'Alfàs del Pi
  13.01 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1
  17.01 Cracovia 2-2
  24.01 Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-2
  31.01 Puszcza Niepołomice 0-0
  31.01 Rekord Bielsko-Biała 3-1
  06.02 TSV München von 1860 0-1
  09.02 Changchun Yatai 3-1
  12.02 Beijing Renhe 2-1
  24.02 GKS Bełchatów 0-1
  24.02 Górnik Piaski (Czeladź) 4-1

 

Napisz do nas