7 lutego 2018, 13:00 - Kızılağaç (World of Sunrise)
Andreja Prokić 52, Dawid Plizga 70

GKS Katowice: 82. Sebastian Nowak (46, 1. Mateusz Abramowicz) - 22. Tomasz Mokwa (46, 33. Adrian Frańczak), 27. Mateusz Kamiński (46, 3. Patryk Wnuk), 4. Lukas Klemenz (46, 2. Tomasz Midzierski), 71. Dalibor Pleva (46, 8. Mateusz Mączyński) - 16. Paweł Mandrysz (46, 11. Oktawian Skrzecz), 6. Bartłomiej Kalinkowski (46, 35. Łukasz Zejdler), 7. Grzegorz Goncerz (46, 55. Bartłomiej Poczobut), 14. Armin Ćerimagić (46, 21. Dawid Plizga), 20. Adrian Błąd (46, 29. Wojciech Słomka) - 24. Wojciech Kędziora (46, 17. Andreja Prokić).

Debreceni VSC: István Szabados - Krisztián Kuti, Norbert Mészáros (70 Ádám Újvárosi), Szabolcs Barna, Kevin Nagy - Péter Bíró (46 Tibor Tisza), Richárd Csősz, Dániel Tőzsér, Erik Kusnyír, Bence Sós - Justin Mengolo.

żółta kartka: Midzierski, Frańczak, Mączyński - Kusnyír.

Przebywający na zgrupowaniu w Turcji GKS Katowice wygrał 2-0 (0-0) z trzecią drużyną węgierskiej ekstraklasy Debreceni VSC.

KKS - 7 lutego 2018, 14:59:29 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo nawet jeśli to tylko rezerwy Debreczyna !

Kozak5 - 7 lutego 2018, 15:37:29 - *.play-internet.pl
Ogladalem ten mecz musze przyznac ze wygladalo to calkiem dobrze fajnie sie patrzylo choc wynik mogl byc wyzszy bo byly ku temu okazje

nandor - 7 lutego 2018, 15:59:53 - *.icpnet.pl
No, no, no, wielokrotny mistrz Węgier, europejski pucharowicz

jo - 7 lutego 2018, 16:17:39 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl
Dobrze jest. Może ktoś ta GieKSa w końcu poukłado.
POZDrOWIENIA od GÓRNICZEJ BrACI!

dd - 7 lutego 2018, 16:37:02 - *.internetia.net.pl
Debreczyn tak niedawno grał w Lidze Mistrzów

Rodowity08 - 7 lutego 2018, 17:22:53 - *.play-internet.pl
Debreczyn grał juniorami po 10-12 lat i dlatego taki wynik

Rodowity08 - 7 lutego 2018, 17:24:19 - *.play-internet.pl
Debreczyn na ten mecz wystawił juniorów po 10-12 lat a więc nie podniecajcie się tak

Czechowice - 7 lutego 2018, 17:45:45 - *.lines.viateldsl.com
Brawo Plizgi , wracajcie do Ekstraklasy

Fanatyk - 7 lutego 2018, 17:50:12 - *.protonet.pl
Wom nic nie pasuje wygrywają szpil zamiast się radować to brednie kreklocie pieprznijcie sie w łep nic nie pasi co depresjo mocie że takie bzdety piszecie ,fajny wynik ,to nic że sparing ale wygrano z markową drużyną ,prawdziwy kibic umi to docynić i jo to docyniom to jest sukces oby tak w lidze było

FCDG - 7 lutego 2018, 18:06:18 - *.bb.sky.com
Graty! Za Mandrysza grali by na remis ... pewne info!

1 liga - 7 lutego 2018, 18:34:33 - *.dynamic.chello.pl
haha to Gks wrescie w Ekstraklasie zagra pewnie jak z Gornikiem bedzie ze ta czesc sezonu bedzie dla nich dobra . haha Miedzianka znowu sie otrze o awans haha

janmatt - 7 lutego 2018, 19:51:19 - *.pollub.pl
Dobry mecz GKS,Węgrzy w rezerwowym składzie,3 z pierwszego(Mengolo,Tozser,Sos)

Kris - 7 lutego 2018, 21:42:21 - *.dynamic.chello.pl
Totalne rezerwy Debreczyna! Pierwszy skład grał (i wygrał - z Tosno (Rosja) 3-0. Taka wartość wygranej Katowic... Skład tylko 11 chopa... Ale trza sie cieszyć z wygranej Pzdr Kris

fansport - 8 lutego 2018, 18:36:03 - *.dynamic.chello.pl