12 lutego 2018, 14:00 - Side (Hane Hotels Futbol Center)
Stal Mielec 1-0 Akżajyk Orał
Krystian Getinger 73 (k)

Stal Mielec: 99. Radosław Majecki - 3. Krzysztof Kiercz (46, 5. Szymon Przystalski), 8. Tomasz Swędrowski, 9. Mateusz Cholewiak, 11. Mateusz Gancarczyk, 16. Josip Šoljić, 18. Jakub Arak, 20. Dejan Đermanović, 23. Krystian Getinger, 33. Maksymilian Banaszewski, 51. Rafał Grodzicki.

widzów: 50.

Mecz przerwany w 78. minucie przy stanie 1-0 z powodu zdekompletowania drużyny z Kazachstanu.

Przebywająca na obozie w Turcji Stal Mielec wygrała w sparingu 1-0 (0-0) z Akżajykiem Orał - dziesiątą drużyną kazachskiej ekstraklasy.

tymon - 12 lutego 2018, 16:10:25 - *.dynamic.mm.pl
Jest jakiś problem w Stali. Kolejny już sparing, w którym napastnicy nie strzelają bramki. Nie pojmuje co robi Djermanovic? Trzeba zacząć strzelać bramki z gry bo liga coraz bliżej

Bonso - 12 lutego 2018, 16:18:57 - *.centertel.pl
Na stronie Stali jest informacja że przerwano mecz ze względu na brutalną grę Kazachów właśnie

Fara - 12 lutego 2018, 16:29:58 - *.play-internet.pl
'' na boisku doszło do przepychanek, arbitrzy sięgnęli po kolejne czerwone kartki dla Kazachów. W efekcie w 78. minucie sędziowie zakończyli mecz ze względu na brutalną grę piłkarzy FK AKZHAYIK URALSK, którzy zobaczyli do tej pory 7 żółtych kartek i 4 czerwone. ''

lolo - 12 lutego 2018, 16:34:12 - *.136.245.194
to bylo ewidentne polowanie na nogi Stali moze ktos za tym stoi w sparingu taka brutalnosc bardzo dziwne

sas - 12 lutego 2018, 16:38:39 - *.dynamic.chello.pl
jeszcze nie widziałem żeby sparing przeerywać z powodu tego że za mało piłkarzy ma jedna drużyna na boisku xD

lolo - 12 lutego 2018, 16:45:42 - *.136.245.194
sas to nie byl sparing tylko MMA bardzo dobrze zdrowiw wazniejsze

ZIENIU - 12 lutego 2018, 17:09:35 - *.9.141.171
A co ja pisze od dwóch miesięcy ?? Ze nie kontraktuje się sparingów na zgrupowaniach z klubami z wschodu : Kazachstanu, Gruzji, Ukrainy, jakies 2 ligi rosyjskiej czy Mołdawii bo on na sparingach tną równo zero kultury gry. Rzeźnicy i tyle szkoda pieniędzy na takie sparingi. Lepiej pojechac troszke na południe na Węgry czy do Austrii i grac z miejscowymi albo patrzeć gdzie Skandynawowie mają zgrupowania bo u nich liga rusza II połowa marca lub nawet w kwietniu

gosc - 12 lutego 2018, 17:29:06 - *.play-internet.pl
Jak się wzięło pomocnika, który nie łapa się do składu w ostatniej drużynie 1 ligi to jak myśleć o dobrej grze.

Klops - 12 lutego 2018, 17:35:27 - *.play-internet.pl
Arak Attack!!

Biku - 12 lutego 2018, 18:19:46 - *.146.97.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I gdzie tu sens takich sparingów? Pisałem o tym jak tylko zobaczyłem rywali. Co do typa utyskującego na Nowaka - widzisz go gdzieś geniuszu w składzie? No i faktycznie temat napastników - odpuściliśmy Górskiego i Piątkowskiego kosztem Araka i ten musi zacząć strzelać. Bez tego nie ma tematu...

Fara - 12 lutego 2018, 18:38:03 - *.play-internet.pl
ZIENIU - Pojechali do Turcji jako jedni z wielu bo tam jest o tej porze roku ciepło i tanio a kompleks z boiskami jest na wysokim poziomie . w Austrii i na Węgrzech jest zima i lepiej było by już zostać w Polsce niż tam jechać

Biku - 12 lutego 2018, 18:38:18 - *.146.97.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I jeszcze jedno - dziś była kazachska ekstraklasa i chcieli nogi pourywać. Jutro mają w planie kazachską I ligę. Strach się bać :o.

westham - 12 lutego 2018, 19:19:19 - *.dynamic.chello.pl
kompromitacja Kazachow bravo dla Mielczan za chlodna glowe

RMI - 12 lutego 2018, 20:17:19 - *.dynamic.mm.pl
Po dzisiejszym występie Kazachów z ich ekstraklasy ja bym proponował odmówić jednak tego drugiego meczu z Kazachami z ich 1 ligi-przecież to buractwo ze Wschodu pourywa naszym nogi,kości im przetrącą przed startem ligi...Szkoda ryzykować zdrowiem...

MVP - 13 lutego 2018, 0:51:46 - *.dynamic.mm.pl
Swędrowski w "pierwszym"? Chłopak popracował na treningach rugując tuzy takie jak Nowak,Janota,Marciniec etc. Smółka ma jednak jaja