16 lutego 2018, 15:05 - Kumköy (Limak Arcadia Golf and Sport Resort)
Łukasz Zejdler 45, Grzegorz Goncerz 85 - Adam Morong 56

GKS Katowice: Sebastian Nowak - Tomasz Mokwa (60 Adrian Frańczak), Mateusz Kamiński (60 Lukas Klemenz), Tomasz Midzierski, Matija Špičić (80 Mateusz Mączyński) - Oktawian Skrzecz (60 Paweł Mandrysz), Bartłomiej Poczobut (60 Bartłomiej Kalinkowski), Armin Ćerimagić (60 Grzegorz Goncerz), Łukasz Zejdler (58 Andreja Prokić), Adrian Błąd (60 Wojciech Słomka) - Dalibor Volaš (46 Wojciech Kędziora).

ŠKF Sereď: (skład wyjściowy) Pavol Penksa - Martin Mečiar, Tidiane Djiby Ba, Ľubomír Michalík, Matej Loduha - Denis Ventúra, Róbert Richnák, Bankole Adekuoroye - Adam Morong, Saša Popin, Ľuboslav Laura.

W 77. minucie Wojciech Kędziora (Katowice) nie wykorzystał rzutu karnego.

Przebywający na zgrupowaniu w Turcji GKS Katowice w meczu sparingowym wygrał 2-1 (1-0) z ŠKF Sereď - wiceliderem drugiej ligi słowackiej.

nerul - 16 lutego 2018, 17:08:54 - *.dynamic.chello.pl
Nie do wiary! Wicelider drugiej ligi słowackiej to pewnie klepałby każdą dziadowską drużynę z pierwszej ligi

Osa - 16 lutego 2018, 17:29:52 - *.centertel.pl
No i stracili bramkę z kelnerami. A tak się Paszulewicz podniecal jak to defensywe poukladal poprzez indywidualne krycie. Ciekawe kto zawalił ze strzelili im.
Jarają się jakby niewiadomo z kim grali na tym zgrupowaniu :D

Pszczółka - 16 lutego 2018, 17:39:11 - *.skybroadband.com
Trzeba umieć przegrać sparing z białorusinami czy innymi cypryjczykami ale gdy inni wygrywaja to zaraz szydera

fansport - 16 lutego 2018, 18:02:25 - *.dynamic.chello.pl
wspaniały sukces.

MiodekJAN - 16 lutego 2018, 18:08:22 - *.skybroadband.com
remis blisko tylko ślepy sędzia pomagał jednej drużynie,karny z kapelusza ... tak to wyglądało

Stoo - 16 lutego 2018, 19:59:00 - *.play-internet.pl
Brawo ,same wygrane na obozie.Wyglada to przynajmniej dobrze.

zaba__1964 - 16 lutego 2018, 23:27:24 - *.174.68.143