23 lutego 2018, 11:00 - Lelów (stadion Lelovii)
Raków Częstochowa 0-2 GKS Tychy
Daniel Tanżyna 3, Michał Fidziukiewicz 14

Raków Częstochowa: Jakub Szumski - Łukasz Góra, Artiom Rachmanow, Andrzej Niewulis, Karol Mondek - Dariusz Formella, Jakub Łabojko, Rafał Figiel, Mateusz Zachara, Piotr Malinowski - Adam Czerkas.

GKS Tychy: Marek Igaz (72 Oskar Kubik) - 13. Mateusz Grzybek, 4. Marcin Biernat, 27. Daniel Tanżyna, 33. Dawid Abramowicz (65, 14. Konrad Pipia) - 25. Kamil Zapolnik (65, 77. Kacper Piątek), 93. Łukasz Bogusławski (46, 6. Łukasz Matusiak), 31. Keon Daniel (46, 32. Edgar Bernhardt), 8. Łukasz Grzeszczyk (65, 16. Jakub Piątek), 18. Damian Nieśmiałowski (46, 11. Nikolas Wróblewski) - 9. Michał Fidziukiewicz (46, 17. Jakub Vojtuš).

W pierwszym z zaplanowanych na dziś sparingów Rakowa Częstochowa pierwszoligowiec przegrał 0-2 (0-2) z GKS-em Tychy.

źródło: własne / Raków Częstochowa / GKS Tychy

Dodano: 23 lutego 2018, 12:48:49

Tychy71 - 23 lutego 2018, 12:57:14 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Bardzo pozytywny wynik a moze teraz bedzie lepiej w lidze

fanforfun - 23 lutego 2018, 12:57:20 - *.214.38.84.otvk.pl
Brawo Tychy! Widać efekty dobrego okresu przygotowawczego przez duet Tarasiewicz-Tęsiorowski. Za tydzień idziemy po swoje w meczu z Głogowem ;)

kolo - 23 lutego 2018, 13:53:55 - *.cable.smsnet.pl
Tyscy o klase lepsza druzyna od przereklamowanego Rakowa

Racovia - 23 lutego 2018, 13:58:21 - *.4-2.cable.virginm.net
@kolo
haha , kolo zobaczymy na koniec ligi kto jest przereklamowany

hotdog - 23 lutego 2018, 14:10:13 - *.play-internet.pl
Slaby ten Rakow.Tychy dzis duzo lepsze.Awans Miedz i Zaglebie 3.Chojnice 4.Stal M.5.Rakow

zrogers - 23 lutego 2018, 14:38:58 - *.internetia.net.pl
Nie ma się co podniecać wynikiem. Dobrze jednak, że wygraliśmy z personalnie silnym Rakowem. Optymistyczne jest też to, że po wejściu młodzieży nie straciliśmy gola i dowieźliśmy wynik do końca. Oby tak za tydzień z Chrobrym!

Ratio - 23 lutego 2018, 15:22:50 - *.dynamic.chello.pl
Sam wynik sparingu nie znaczy wiele w kontekście zbliżającego się wznowienia rozgrywek. Zbyt długo już na tym świecie żyję, żeby emocjonować się wynikami takich de facto treningów.
Oczywiście to samo napisałbym, gdybyśmy przegrali 0:2. Trzeba być konsekwentnym.
Nie wierzę w ten skład. Nie wierzę w nowe nabytki. Wierzę w utrzymanie po ciężkiej walce. A od nowego sezonu znowu rewolucja, która jakoś nie potrafi przekuć się w ewolucję.

EnglishMan - 23 lutego 2018, 16:18:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie ma się czym podniecać a już na pewno nie wynikami sparingów. warto zauważyć,że Raków dziś grał 2 sparingi.

lol - 23 lutego 2018, 17:31:03 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
To oni już tym drugim sparingiem byli zmęczeni że przegrali pierwszy?

gks tychy - 23 lutego 2018, 19:22:39 - *.63.188.62
Tak sparing to sparing jak wygrają w lidze z trzy mecze z rzędu to powiem że Taraś ich dobrze przygotował..

Sebek - 24 lutego 2018, 16:31:57 - *.centertel.pl
Według janexa i futbolfejs.pl, Raków jest już w ekstraklasie. Ale będzie huk z tego balonika.

rumunia - 24 lutego 2018, 16:34:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
z pustej bramki wybijac to tez sztuka,rowniez z rakowa nie trafiali do pustej bramki,to tez sztuka.

Sztyl - 24 lutego 2018, 20:24:48 - *.play-internet.pl
Tragedia Na 0:2 Gol rolki papy

Sztyl - 24 lutego 2018, 20:27:09 - *.play-internet.pl