20 stycznia 2018, 11:00 - Wałbrzych (boczne boisko Stadionu 1000-lecia)
Ślęza Wrocław 0-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Paweł Tomczyk 28, Valērijs Šabala 49, Dimityr Ilijew 81

Ślęza Wrocław: zawodnik testowany (30 Piotr Gorczyca, 60 zawodnik testowany) - Dawid Molski (46 Jakub Berkowicz), Marcin Wdowiak (46 Mateusz Grabowski), Andrzej Korytek (46 Oskar Małecki), Kajetan Łątka (46 Kornel Traczyk), Adrian Repski (46 Adrian Niewiadomski), Tobiasz Jarczak (46 Adam Lasota), Mateusz Kluzek (46 zawodnik testowany), Mateusz Stempin (46 Łukasz Sakwa), Maciej Matusik (46 Kamil Mańkowski), Jakub Jakóbczyk (46 zawodnik testowany).

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Rafał Leszczyński (30 Wojciech Fabisiak, 60 Kamil Lech) - Filip Matuszczyk (46 Bartosz Jaroch), Kamil Wiktorski (46 Mikołaj Gibas), Patrik Banovič (46 Mariusz Malec), Paweł Oleksy - Kacper Kostorz (46 Miłosz Kozak), David Andronic (46 Adrian Rakowski), Riccardo Basta (46 Łukasz Hanzel), Damian Chmiel (46 Dimityr Ilijew), Ľuboš Kolár (46 Łukasz Sierpina) - Paweł Tomczyk (46 Valērijs Šabala).

Na zakończenie obozu w Wałbrzychu Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało z trzecioligową Ślęzą Wrocław 3-0 (1-0).

źródło: własne / Podbeskidzie Bielsko-Biała

Dodano: 20 stycznia 2018, 12:37:56

Aspius - 20 stycznia 2018, 12:43:17 - *.dynamic.mm.pl
No dobry poczatek, oby obyło sie bez kontuzji w sezonie przygotowawczym.

Kibic - 20 stycznia 2018, 13:47:05 - *.play-internet.pl
Myślałem że lepiej poradzą sobie z 3-ligowcem

KSP - 20 stycznia 2018, 16:56:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dzicz z cwks znowu dała z siebie wszystko.

KSP - 20 stycznia 2018, 16:57:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Bileter - 20 stycznia 2018, 22:40:43 - *.58.14.227
Jaki klub taki wynik

KONRAD - 21 stycznia 2018, 3:12:11 - *.centertel.pl
Ślęza zaprezentowała się bardzo przyzwoicie. I część meczu była wyrównana, ale to wrocławianie tworzyli więcej akcji ofensywnych i sytuacji podbramkowych. Już w 7 min. bliski zdobycia gola był M.Matusik. Ten sam piłkarz groźnie uderzył też w 24 min.Z dużą przyjemnością patrzyło się jak Ślęza przeprowadzała kontrataki, czy też jak mimo wysokiego pressingu Podbeskidzia umiejętnie wyprowadzali piłkę spod własnej bramki. Blisko zdobycia gola był też A.Repski. Tymczasem to Podbeskidzie zdobyło gola, mimo że praktycznie przez pierwsze 45 minut, zespół ten nie stworzył zagrożenia pod bramką Ślęzy. Gol dla drużyny z Bielska-Białej to prezent od defensywy Ślęzy, która popełniła jeden z nielicznych błędów w tej części meczu.Skutek tego był taki, że na czystej pozycji znalazł się P.Tomczyk i nie omieszkał skorzystać z prezentu.Dobrą sytuację miała też Ślęza w 38 min. gdy arbiter podyktował rzut wolny dla 1 KS-u, .W drugiej połowie obie drużyny zagrały nowymi jedenastkami i dosyć wyraźnie zaczął przeważać pierwszoligowiec. Przeciwko doświadczonym, mającym za sobą występy w ekstraklasie piłkarzom Podbeskidzia, w zespole Ślęzy zagrali, poza kilkoma wyjątkami sami młodzieżowcy.Wrocławianie grali jednak z dużą ambicją, ale było to za mało by zapobiec stracie kolejnych goli.Ślęza nie miała ich już za to tyle, co w pierwszej połowie, ale warto odnotować dwa uderzenia, po których piłka w niewielkiej odległości przeleciała nad poprzeczką.

KONRAD - 21 stycznia 2018, 3:17:55 - *.centertel.pl
P.S.Poprawnie ostatnie zdanie powinno brzmieć:Ślęza nie miała już tyle okazji na zdobycie bramki co w pierwszej połowie, ale warto odnotować dwa uderzenia, po których piłka w niewielkiej odległości przeleciała nad poprzeczką.