27 stycznia 2018, 18:00 - Mariampol (hala ARVI futbolo arena)
FK Panevėžys 0-4 Wigry Suwałki
Patryk Klimala 18, 30, Laurențiu Iorga 33, Serhij Pyłypczuk 62

FK Panevėžys: (I połowa) Šarūnas Kazlauskas - R.Ivanovičius, Jewhenij Izdebśkyj, Ilja Cywilko, V.Koreškovas, S.Maczaraszwili, Arnas Borodinas, Mindaugas Butkus, Rokas Lazdinauskas, Žilvinas Banys, Barkley Miguel Panzo. (II połowa) Victor Buga - Martynas Dūda, A.Gusevas, Andrij Karwaćkyj, Rigobert Song, Paulius Janušauskas, Thierry Mukuta Kiessé, Tadas Markevičius, Daquan King, Gytis Žilinskas (70 Ignas Pūžė), Rokas Krušnauskas.

Wigry Suwałki: (I połowa) Hieronim Zoch - Mateusz Spychała, Adrian Piekarski, Kamil Kościelny, Artur Bogusz, Laurențiu Iorga, Patryk Sokołowski, Mateusz Radecki, Robert Dadok, Mariusz Rybicki, Patryk Klimala. (II połowa) Damian Węglarz - Piotr Kwaśniewski, Rafał Remisz, Adrian Piekarski, Bartosz Olszewski, Serhij Pyłypczuk, Robert Obst, Mateusz Radecki (70 Mateusz Spychała), Przemysław Żukowski, Mariusz Rybicki (70 Robert Dadok), Laurențiu Iorga (70 Patryk Klimala).

W meczu sparingowym rozegranym na Litwie Wigry Suwałki wygrały 4-0 (3-0) z dziesiątą drużyną tamtejszej drugiej ligi - FK Panevėžys.

źródło: własne / Wigry Suwałki / FK Panevėžys

Dodano: 27 stycznia 2018, 20:27:53

SKS - 27 stycznia 2018, 20:37:44 - *.245.104.215