[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - Ekstraklasa - zima 2019
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Arka Gdynia  
08.01

19.01-02.02 Kargıcak
  22.01 Sławija Sofia
  24.01 Czerno More Warna
  28.01 FK Ołeksandrija
  31.01 FK Makedonija Ǵorče Petrov (Skopje)
  31.01 Szachtior Karaganda

Cracovia  
07.01

19.01-03.02 Belek
  18.01 Stal Mielec 1-1
  24.01 Vejle BK
  26.01 Achmat Grozny
  31.01 FK Partizan (Belgrad)
  02.02 MFK Ružomberok

Górnik Zabrze  
10.01

11.01-18.01 Protarás
22.01-01.02 Protarás
  16.01 MS Anagénnissi Derýnias 8-0
  25.01 Spartak Moskwa (ME)
  26.01 FK Teplice
  28.01 FK Čukarički (Belgrad) (ME)
  30.01 FK Čukarički (Belgrad)
  31.01 AS Omónia Lefkossías (ME)
  04.02 FC Baník Ostrawa

Jagiellonia Białystok  
09.01

13.01-01.02 Belek
  23.01 Arsienał Tuła
  26.01 FC Slovan Liberec
  30.01 Karpaty Lwów
  31.01 Dinamo Moskwa

Korona Kielce  
09.01

12.01-17.01 Kızılağaç
17.01-26.01 Belek
  16.01 Politehnica Iași 3-0
  20.01 Ferencvárosi TC
  24.01 FC Baník Ostrawa
  02.02 Puszcza Niepołomice
  03.02 Stal Mielec
  23.02 GKS Tychy

Lech Poznań  
14.01

15.01-18.01 Wronki
19.01-01.02 Belek
  23.01 Etyr 1924 Wielkie Tyrnowo
  26.01 1.FC DAC Dunajská Streda
  26.01 SK Sturm Graz
  30.01 FK Voždovac (Belgrad)
  31.01 Szachtar Donieck
  09.02 Chrobry Głogów

Lechia Gdańsk  
07.01

19.01-02.02 Belek
  15.01 Bytovia Bytów 4-4
  21.01 Viitorul Constanța
  25.01 Łudogorec Razgrad
  29.01 nieznany
  01.02 FC Viktoria Köln 1904
  10.02 Olimpia Grudziądz
  23.02 Chojniczanka Chojnice

Legia Warszawa  
06.01

07.01-18.01 Tróia
22.01-02.02 Tróia
  15.01 Clube Olímpico do Montijo 4-1
  16.01 Amora FC 2-0
  17.01 FC Alverca 1-2

Miedź Legnica  
10.01

14.01-01.02 Kızılağaç
  19.01 Sławija Sofia 2-1
  22.01 Czerno More Warna
  ??? nieznany
  26.01 Neftçı Baku
  31.01 Czornomoreć Odessa

Piast Gliwice  
09.01

14.01-18.01 Rybnik-Kamień
20.01-03.02 Antalya
  18.01 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0
  23.01 Qarabağ Ağdam
  26.01 Bohemians 1905
  29.01 Łokomotiw Płowdiw
  02.02 Zoria Ługańsk
  09.02 Garbarnia Kraków

Pogoń Szczecin  
07.01

09.01-12.01 Pogorzelica
15.01-25.01 Belek
  18.01 FC Hermannstadt 1-1
  18.01 Dinamo Moskwa 1-3
  21.01 FC Baník Ostrawa
  24.01 Odense Boldklub

Śląsk Wrocław  
07.01

09.01-14.01 Szklarska Poręba
20.01-31.01 Belek
  16.01 Chrobry Głogów 3-1
  18.01 Odra Opole 2-1
  23.01 GNK Dinamo (Zagrzeb)
  26.01 Pohang Steelers
  29.01 Ålborg Boldspilklub
  02.02 Slezský FC Opawa

Wisła Kraków  
09.01

23.01-30.01 Antalya
  16.01 Wisła Sandomierz 3-2
  19.01 Garbarnia Kraków 2-3
  22.01 Puszcza Niepołomice
  26.01 nieznany
  26.01 nieznany
  02.02 MŠK Žilina

Wisła Płock  
09.01

19.01-31.01 Agía Nápa
  18.01 Pogoń Siedlce 1-1
  23.01 FK Ufa
  27.01 Henan Jianye
  30.01 Lewski Sofia
  02.02 Widzew Łódź

Zagłębie Lubin  
11.01

18.01-01.02 Belek
  22.01 Újpest FC
  26.01 AC Horsens
  27.01 SK Sigma Ołomuniec
  30.01 Beroje Stara Zagora
  31.01 FK Vojvodina (Nowy Sad)

Zagłębie Sosnowiec  
07.01

15.01-28.01 Medulin
  17.01 NK Istra 1961 (Pula) 0-2
  20.01 NK Inter (Zaprešić)
  23.01 FK Žarkovo (Belgrad)
  26.01 nieznany
  03.02 ŁKS Łódź

 

Napisz do nas