26 stycznia 2019, 17:00 - Belek (Sueno Hotels)
Cracovia 3-3 Achmat Grozny
Michal Sipľak 5, Marcin Budziński 40, Airam Cabrera 42 (k) - Ismael Lima 53, Ablaye Mbengue 73, 76

Cracovia: (I połowa) 40. Michal Peškovič - 2. Cornel Râpă, 39. Michał Helik, 34. Ołeksij Dytiatjew, 3. Michal Sipľak - 4. Sergiu Hanca, 27. Marcin Budziński, 5. Janusz Gol, 6. Sylwester Lusiusz, 29. Bojan Čečarić - 24. Airam Cabrera. (II połowa) 13. Krystian Stępniowski - 87. Diego Ferraresso, 20. Niko Datković, 21. Jakub Serafin, 33. Kamil Pestka - 77. Sebastian Strózik (80, 97. Daniel Pik), 14. Damian Dąbrowski, 8. Milan Dimun, 19. Javi Hernández, 11. Mateusz Wdowiak - 26. Filip Piszczek.

Achmat Grozny: (I połowa) 33. Witalij Gudijew - 40. Rizwan Ucyjew, 5. Magomied Musałow, 2. Rodolfo, 59. Jewgienij Charin, 77. Bernard Berisha - 10. Chalid Kadyrow, 11. Ismael Lima, 19. Oleg Iwanow - 95. Magomied Mitriszew, 18. Bekim Balaj. (II połowa) 16. Jewgienij Gorodow - 5. Magomied Musałow, 15. Andriej Siemionow, 4. Wilker Ángel, 59. Jewgienij Charin, 87. Leczi Sadułajew - 14. Ravanelli Santos, 8. Damian Szymański, 11. Ismael Lima - 19. Oleg Iwanow (72, 9. Zaur Sadajew), 17. Ablaye Mbengue.

żółte kartki: Mitriszew, Szymański.

W meczu sparingowym rozegranym w Turcji Cracovia zremisowała 3-3 (3-0) z ósmą drużyną rosyjskiej ekstraklasy - Achmatem Grozny.

W rosyjskiej drużynie zagrali m.in. Damian Szymański, Bekim Balaj (w przeszłości Jagiellonia Białystok) i Zaur Sadajew (dawniej Lechia Gdańsk i Lech Poznań).

źródło: własne / Achmat Grozny / Cracovia

Dodano: 26 stycznia 2019, 18:53:09

gość - 26 stycznia 2019, 18:57:19 - *.96.130.48.ipv4.supernova.orange.pl
Cracovia ma 13 graczy do gry. Toto co grało(???) w II połowie to nawet nie 3-ligowy poziom. No może poza Hernandezem i Pikiem (grał za krótko, żeby ocenić). Wdowiak i Datkovic beznadziejni, reszta jeszcze słabsza. Zero przyjęcia, zero podania, zero pomyślunku w grze

Yarpen - 26 stycznia 2019, 19:09:11 - *.dynamic.chello.pl
I połowa całkiem dobra. Skrzydła grały, dobra wymiana piłek i kreowanie akcji bramkowych. II połowa to lepiej nawet nie wspominać. Bramkarz mizeria, obrona nie poukładana i zero koncepcji na grę.

Pasiak - 26 stycznia 2019, 19:24:57 - *.ists.pl
Ciekawa sprawa, bo składy w obu połowach dość zbilansowane, i tu i tu trochę pierwszego garnituru, trochę rezerw. A tymczasem pierwsza połowa super, druga dramat.

do Pasiak - 26 stycznia 2019, 19:27:42 - *.96.130.48.ipv4.supernova.orange.pl
To proste. tak się gra jak przeciwnik pozwala. A Czeczeńcy na 1, połowę wystawili rezerwy. Ale tego Murzyna to bym brał

Anka - 26 stycznia 2019, 19:28:07 - *.play-internet.pl
Druga połowa to aspiranci do składu albo pod formą. Dobry wynik z silnym przeciwnikiem.

Rezi - 26 stycznia 2019, 19:32:57 - *.play-internet.pl
Pierwsza połowa świetna z mocnym przeciwnikiem. Druga brak koncepcji na grę, dużo niedokładności.To uzupełnienie składu może nam zaszkodzic w lidze.

fansport - 26 stycznia 2019, 23:22:58 - *.dynamic.chello.pl
dobry wynik, ale w europejskich pucharach lepiej niech nie grają, bo taki wynik u siebie oznaczałby odpadnięcie z pucharów.

Anka - 27 stycznia 2019, 11:24:29 - *.play-internet.pl
@fansport ale na wyjeździe to całkiem dobry wynik. Więc może niech grają.

obserwator - 27 stycznia 2019, 14:02:22 - *.dynamic.chello.pl
Wnioski po tym sparingu: 1.w pierwszej połowie Cracovia pokazała, że ma mocną pierwszą jedenastkę, która śmiało może pokonać każdego w naszej lidze i walczyć o podium 2.druga połowa pokazała, że Cracovia w zasadzie nie posiada rezerwowych na poziomie ekstraklasy poza 2-3 wyjątkami Konkludując, trzeba pozyskać jeszcze 2 konkretnych zawodników do gry (napastnika i bocznego obrońcę), wtedy będzie dobrze.

cracovsky - 27 stycznia 2019, 14:56:08 - *.96.196.69.ipv4.supernova.orange.pl
Stępniowski za pewne zawalił wszystkie 3 bramki w drugiej połowie, ten gościu nie ma prawa stać na bramce jako piłkarz Pasów, Stępniowski won! A do trenera Probierza miałbym taką małą prośbę, niech Adama Wilka powracajacego do Cracovii jeszcze raz wypożyczą do klubu z niższych polskich lig, Stępniowskiego się pozbędą i to najlepiej na zawsze, a w jego miejsce niech poszukają na rynku jakiegoś solidnego rezerwowego bramkarza, najlepiej zagranicznego!

starotyski - 27 stycznia 2019, 17:06:28 - *.as43234.net
nie ma prawa stać, bo puścił trzy gole w sparingu. ty nie masz prawa być kibicem tego klubu, a powody są aż nadto widoczne.

xxx - 27 stycznia 2019, 23:01:47 - *.180.c86.petrotel.pl
@fansport, wydaję mi się, że oba zespoły grały na wyjeździe. ;)

ŁKS08pce - 28 stycznia 2019, 17:00:49 - *.range86-135.btcentralplus.com
Kogo obchodzi Cracovia.. Byście napisali jak zagrał Szymański.