15 stycznia 2019, 12:00 - Gdańsk (Stadion Miejski)
Lechia Gdańsk 4-4 Bytovia Bytów
Bramki dla Bytovii: Mateusz Kuzimski (trzy), Maciej Dampc

Bez udziału publiczności.

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Gdańsku Lechia zremisowała z Bytovią Bytów 4-4 (2-4).

źródło: własne

Dodano: 15 stycznia 2019, 15:39:03

Luks - 15 stycznia 2019, 15:49:24 - *.centertel.pl
Przecież sparing miał być odwołany z powodu żałoby.

playmaker - 15 stycznia 2019, 16:06:59 - *.146.44.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
widać tak szanują pamięć swojego Prezydenta...

qwerr - 15 stycznia 2019, 16:15:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tłumaczyli,że sparing odwołali; zamiast tego gra wewnętrzna, czyli nieoficjalnie sparing

X - 15 stycznia 2019, 16:18:54 - *.dynamic.mm.pl
Był sparing z Bytovią czy gra wewnętrzna ?

paker - 15 stycznia 2019, 16:24:41 - *.146.36.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
haha nieźle, widać od razu chwila minela i przyszedł pierwszy wynik, na wiosne spadek o kilka miejsc w tabeli

Roma - 15 stycznia 2019, 16:25:38 - *.147.70.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ktora drużyna lepsza
Rywal Legii Clube Olimpico czy Bytovia ?

Roma - 15 stycznia 2019, 16:32:26 - *.147.70.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bytovia podala, ze grali z Lechia wewnętrzny sparing, bez udzialu kibicow.
Cztery bramki w plecy Lechii to dużo.

poli - 15 stycznia 2019, 16:37:22 - *.play-internet.pl
Dno! Można było uszanować prezydenta, ale nie, mosieli zagrać. Frajeżyny bez honoru i jeszcze 4 czapy lykneli do dzioba

ForzaSopot - 15 stycznia 2019, 16:45:28 - *.146.197.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W pierwszej połowie mecz dla oka wyrownany, ale wynik do przerwy 2:4. W drugiej połowie mecz na jedną bramkę i Lechia doprowadziła do wyrównania. W Lechii nie grali Lukas, Flavio i podstawowi bramkarze. W pierwszej połowie z kontuzją zszedł Wolski, mam nadzieję że z niegroźną. Na początku meczu minuta ciszy więcej nie pisać proszę farmazonów o nieszanowaniu Prezydenta!

ŁowcaTroll - 15 stycznia 2019, 16:55:02 - *.dynamic.chello.pl
@poli
Rozumiem, że ty do pracy dzisiaj nie poszedłeś i nie pójdziesz do czasu pogrzebu?

ufo - 15 stycznia 2019, 17:08:22 - *.dynamic.chello.pl
Piłkarze z powody żałoby w całej lidze mają nie pracować do końca roku. Pewne ifno.

darius - 15 stycznia 2019, 17:23:37 - *.unknown.vectranet.pl
Pajacyki z kompleksem Lechii dalej aktywne.W dodatku bez elementarnej znajomosci ortografii.To jest dopiero dno...

Wa - 15 stycznia 2019, 18:08:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ForzaSopot

a Sopot to za Arką czy Lechią?
Jak to u was jest?
Panowie to nie był mecz tylko taka gierka bez kibiców, oprawy itd.
Dajcie spokój.

Danziger - 15 stycznia 2019, 18:10:07 - *.dynamic.chello.pl
4 bramki w plecy ładnie.. kto tam grał na obronie,jakieś info o składzie?

M. - 15 stycznia 2019, 18:21:39 - *.centertel.pl
Mecz pozbawiony oficjalnego wymiaru. Po prostu gra treningowa. Nie ma mowy o niespodzianiu prezydenta. Ja też byłem dzisiaj w pracy.

G - 15 stycznia 2019, 19:10:11 - *.play-internet.pl
Prezydent był fanem sportu. Mogli zagrać z opaskami na rękach by uczcić jego pamięć.

NaWałek - 15 stycznia 2019, 20:31:27 - *.free.aero2.net.pl
Pewnie grali w pierwszej połowie tymi młodymi Michalak, Fila, Makowski, itd., udającymi piłkarzy. Jaki jest poziom tych młodych, niech świadczy utrata 4 bramek. Lechia bez realnych wzmocnień na pewno nie zdobędzie mistrzostwa.

Luks - 15 stycznia 2019, 22:34:11 - *.centertel.pl
Ja nie wiem kto grał ale Bytovia straciła 4 bramki nie jest dobrze

Recep - 16 stycznia 2019, 16:18:43 - *.97.80.155
Hi there , I don't speak polish , does anyone know the minutesw when the goals where scored , and all the scorers? Thanks in advance.

dino(L) - 16 stycznia 2019, 17:12:15 - *.173.108.201
@Recep
Due to Major of Gdansk tragic death this game was played as a training closed for media and supporters

ech - 16 stycznia 2019, 19:02:48 - *.astral.lodz.pl
wyluzujcie dzieci internetów.
Sparing bez udziału publiczności to po prostu praca dla tych piłkarzy. Wy też nie pracujecie z powodu żałoby po Prezydencie?

Arek - 17 stycznia 2019, 0:55:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Normalni to tu nie jesteście. Niby dlaczego mieli nie grać? Przecież to tylko sparing mający ich przygotować do meczów o coś. Żadna impreza masowa, inna forma treningu. Żałoba to tu nie ma nic do rzeczy.