23 stycznia 2019, 15:30 - Kundu (World of Wonders Football Center)
Cracovia 1-1 Vejle BK
Airam Cabrera 75 (k) - Adam Jakobsen 44

Cracovia: (I połowa) Krystian Stępniowski - Milan Dimun, Mateusz Pieńczak, Jakub Serafin, Michał Zięba, Michał Rakoczy, Vinícius Ferreira, Sebastian Strózik, Daniel Pik, Michał Helik, Kamil Pestka. (II połowa) Michal Peškovič - Ołeksij Dytiatjew, Damian Dąbrowski, Niko Datković, Marcin Budziński, Diego Ferraresso, Filip Piszczek, Sylwester Lusiusz, Airam Cabrera, Sergiu Hanca, Michal Sipľak.

Vejle BK: Pavol Bajza (46 Thomas Hagelskjær) - Kerim Memija (56 Tobias Mølgaard), Branko Ilič (65 Rasmus Lauritsen), Mads Lauritsen (46 Mads Greve), Malte Amundsen (46 Thomas Gundelund) - Arbnor Mucolli (35 Thais Damgaard), Melker Hallberg (65 Ylber Ramadani), Jacob Schoop (35 Lundrim Hetemi), Władłen Jurczenko (35 Alan Sousa), Adam Jakobsen (65 Władis-Emmerson Iłłoj-Ajiet) - Kjartan Finnbogason (29 Gustaf Nilsson; 65 Imed Louati).

widzów: 35.

W meczu sparingowym rozegranym w Turcji Cracovia zremisowała 1-1 (0-1) z 13. drużyną duńskiej ekstraklasy Vejle BK.

źródło: własne / Cracovia / Vejle BK

Dodano: 23 stycznia 2019, 17:09:18

lajkonik - 23 stycznia 2019, 17:23:08 - *.dynamic.chello.pl
Najbardziej zapamiętałem z meczu - Egipskie ciemności i oberwanie chmury. Wątpie aby szkoleniowo cos ten mecz dał. Wg mnie zmarnowany sparing.

gość - 23 stycznia 2019, 17:43:06 - *.96.178.236.ipv4.supernova.orange.pl
za co tzw. "obsługa medialna" obozu w Turcji bierze pieniądze? Transmisja ciemna, transmisja tekstowa - beznadziejna (np. w 1. połowie wg tejże "transmisji" jedyne 2 strzały oddał Wdowiak, którego w składzie nie ma). Wg wideo jest 53 minuta meczu, a transmisja tekstowa stwierdza, że właśnie padl gol dla Duńczyków (43 minuta). A komunikat "zaczynamy II połowe" pojawil się laskawie w 59 minucie meczu wg wideo. Twitter łaskawie zaćwierkał jedynie o golach. Z transmisji video było widać, że było 5 zmian w 32 min , 5 zmian w przerwie i 5 w 67 minucie. Nie podano kto za kogo, "zauważono" tylko zmiany w przerwie i to "nadmiarowo", bo ich bylo 5 a nie 9. Pewnie "doliczono 4 tych 5 co weszli w 32 min. DNO. Dziecko z przedszkola zrobiłoby lepsza transmisję. Jeśli tak mają wyglądać transmisje - to lepiej żeby ich nie było. Nie będę wtedy na badziew tracił prawie dwie godziny

wawel - 23 stycznia 2019, 17:52:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@gość dobrze prawisz niestety social media w najstarszym polskim klubie piłkarskim stoją na bardzo niskim poziomie

lajkonik - 23 stycznia 2019, 18:02:48 - *.dynamic.chello.pl
do @wawel - one nie stoja na bardzo niskim poziomie. Ich tak jakby nie było. Jakub Tabisz dalej na kompromituję.

gość - 23 stycznia 2019, 18:06:31 - *.96.178.236.ipv4.supernova.orange.pl
i jeszcze. Karny byl po faulu na brodatym zawodmniku z numerem "11", transmisja ciemna, ale jak sie podniósł to numer było widać wyraźnie.(dla pewności cofnalem sobie transmisje o minutę). Ale w 2. połowie tez Wdowiaka w składzie nie ma. Ponadto grał również zawodnik z numerem 29 (to ten piąty co wszedł w 32 minucie). Zszedł on w 67 min. Kto to? Ja wiem kto to, bo ten sam numer mial w meczu w Mielcu (dokladnie nowy nabytek), ale ktoś kto pojechał ponoc do pracy, a faktycznie na wakacje na koszt Cracovii w ogole nie raczył zauważyć. Sziszę tam palicie zamiast zająć sie robotą czy co?

FortArt - 23 stycznia 2019, 21:40:20 - *.ujscie.net
Ciemno było bo w Turcji to już była 16:30 jak się zaczął, a po 18 jak się skończył. Jak jasno jest o 18 w lutym to przecież każdy wie. A oświetlenie treningowego boiska zdecydowanie nie robione pod TV.
Numer 29 ma Čečarić.

Pasiak - 24 stycznia 2019, 0:12:38 - *.ists.pl
Patrząc na skład, jednostka treningowa, ufam Probierzowi, więc ok. Pytanie czy było sens robić transmisję w takich warunkach. Ale to tak na marginesie.

ciekawski - 24 stycznia 2019, 8:22:00 - *.96.172.109.ipv4.supernova.orange.pl
a tak z ciekawosci: Władis-Emmerson Iłłoj-Ajiet ti Duńczyk, ale jakiego pochodzenia?

ron - 24 stycznia 2019, 11:22:14 - *.static.ip.netia.com.pl
@ciekawski: Władis-Emmerson Iłłoj-Ajiet to w połowie Kongijczyk a w połowie Ukrainiec, urodzony w Odessie wychowanek Czernomorca, reprezentant Kongo, dla którego zaliczył jeden mecz na środku obrony w przegranym u siebie spotkaniu eliminacji do MŚ z Ghaną 1:5. Strzelił w tym spotkaniu nawet honorową bramkę, ale sądząc po wyniku nie zrobił wybitnego wrażenia i więcej występów w kadrze nie zaliczył.

Obiektywny - 24 stycznia 2019, 14:17:24 - *.adsl.inetia.pl
Probierz buduje drużynę na pierwszą piątkę już w tym sezonie. Coraz lepiej wygląda praca w Cracovii.

Drix - 25 stycznia 2019, 13:48:35 - *.dynamic.mm.pl