21 stycznia 2019, 12:00 - Belek (Gloria Sports Arena)
Pogoń Szczecin 0-1 FC Baník Ostrawa
Jakub Bolf 55

Pogoń Szczecin: (I połowa) 1. Łukasz Załuska - 2. Jakub Bartkowski, 23. Jarosław Fojut, 33. Mariusz Malec, 77. Ricardo Nunes - 27. Sebastian Kowalczyk, 28. Tomás Podstawski, 14. Kamil Drygas, 34. Iker Guarrotxena, 39. Jin Izumisawa - 18. Adam Buksa. (II połowa) 26. Jakub Bursztyn - 22. David Stec, 40. Sebastian Walukiewicz, 72. Ronaldo Rudović (66, 55. Hubert Sadowski), 15. Hubert Matynia, 19. Michał Żyro, 54. Maciej Żurawski, 61. Kacper Smoliński, 17. Zvonimir Kožulj, 10. Radosław Majewski - 59. Adrian Benedyczak.

FC Baník Ostrawa: (I połowa) 1. František Chmiel - 12. Josef Celba, 24. Václav Procházka, 15. Patrizio Stronati, 6. Denis Granečný - 7. Martin Fillo, 22. Filip Kaloč, 5. Adam Jánoš, 17. Milan Jirásek - 27. Milan Baroš, 11. Nemanja Kuzmanovič. (II połowa) František Chmiel - Lukáš Pazdera, Petr Breda, Ołeksandr Azaćkyj, Jiří Fleišman, Jakub Bolf, Robert Hrubý, Artiom Mieszczaninow, Ondřej Šašinka, Jakub Šašinka, Dame Diop.

żółte kartki: Kowalczyk, Rudović, Walukiewicz - Diop.

W meczu sparingowym rozegranym w Turcji Pogoń Szczecin przegrała z trzecią drużyną czeskiej ekstraklasy - FC Baník Ostrawa 0-1 (0-0). Trenerem Czechów jest były szkoleniowiec m.in. Lecha Poznań, Miedzi Legnica i Pogoni Szczecin - Bohumil Páník.

maxc - 21 stycznia 2019, 16:34:47 - *.dynamic.chello.pl
2 bramki Pogoni nieuznane, sedziowanie pod Banik, na tych zgrupowaniach mecze hurtowo sprzedawane, tylko przez kogo?

19Kowol04 - 21 stycznia 2019, 16:53:06 - *.002.204.pools.vodafone-ip.de