27 stycznia 2019, 13:00 - Larnaka (Néo Stádio Gymnastikós Sýllogos Zínon)
Ariel Borysiuk 11 - Hu Jinghang 48

Wisła Płock: 31. Bartłomiej Żynel - 95. Patryk Stępiński (61, 20. Cezary Stefańczyk), 26. Igor Łasicki (68, 5. Bartłomiej Sielewski), 18. Alan Uryga (61, 14. Adam Dźwigała), 24. Ángel García (77, 2. Marcin Warcholak) - 96. Jakub Łukowski (77, 11. Carlitos), 8. Dominik Furman (68, 29. Riccardo Grym), 4. Ariel Borysiuk (61, 6. Damian Rasak), 21. Ricardinho (77, 3. Titas Milašius), 10. Giorgi Merebaszwili (68, 50. Justinas Marazas) - 16. Oskar Zawada (68, 23. Semir Štilić).

Henan Jianye: (skład wyjściowy) 19. Wang Guoming - 28. Ma Xingyu, 35. Li Benjian, 5. Gu Chao, 24. Liu Heng, 27. Lu Yao, 9. Zhu Ziyi, 32. Yan Hao, 17. Wang Yifan, 11. Ke Zhao. 23. Wang Fei.

żółta kartka (Wisła): Łukowski.

Wisła Płock zremisowała 1-1 (1-0) z Henan Jianye - 12. drużyną chińskiej ekstraklasy w sparingu rozegranym podczas obozu na Cyprze.

źródło: własne / Wisła Płock

Dodano: 27 stycznia 2019, 14:52:06

xxx - 27 stycznia 2019, 15:00:02 - *.180.c86.petrotel.pl
Właściwie całe spotkanie przewaga Wisły, Henan próbowało grać jedynie z kontrataku. Niestety duży brak skuteczności zadecydował o wyniku. Zawada przegrał wszystkie pojedynki z bramkarzem (raz to uderzył tak, że piłka za stadion wyleciała), poprzeczka Łukowskiego z wolnego i niecelna dobitka Stefańczyka na pustą bramkę, 200% sytuacja Stilicia z końcówki spotkania i wiele innych okazji. Powinny w tym meczu wpaść 3-4 bramki Dla Wisły. Stracona bramka to piłkarski kryminał, Stępińskiemu tak się spieszyło rozegrać rzut wolny, że podał pod nogi przeciwnika i zrobiła się sytuacja sam na sam... bramka Borysiuka piękna, Furman z rożnego przed pole karne do Ariela, a ten z woleja nie do obrony. Napastnik w tej drużynie potrzebny jak tlen, bo Ricardinho ustawiony dziś za "napastnikiem" Zawadą i z przodu dramat.

kalu - 27 stycznia 2019, 15:24:48 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Właśnie rozegranie piłki od tyłu to jest to czego się najbardziej obawiam jesienią sami sobie strzelaliśmy bramki teraz w sparingach to się powtarza z Pogonią strata Rasaka stracony gol w meczu z fk ufa też 2 trzy straty przed polem karnym ale udało się nie stracić dziś też w pierwszej połowie jedna taka strata a w drugiej Stępiński i Borysiuk kolejne straty i przeciwnicy sam na sam raz broni Żynel raz gol a boiska w Polsce wiemy jakie będą w lutym tego się obawiam najbardziej na duży plus dla mnie Angel dobrze współpracował z merebą bądźmy dobrej myśli trzeba wierzyć że będzie dobrze

gregor - 27 stycznia 2019, 15:43:08 - *.244.155.112
@kalu zainwestuj w kroki i przecinki bo ciężko się to czyta.

Zks - 27 stycznia 2019, 15:50:44 - *.146.172.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wydaje się ze problem z lewa obrona będzie zażegnany bo Angel wyglada bardzo solidnie. Musimy przestać grać bez sensu ciagle od tylu bo to nic nie daje poza traceniem bramek z niczego.

amaral - 27 stycznia 2019, 16:10:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co to w Henan żadnego stranieri?

morsik - 27 stycznia 2019, 17:29:37 - *.play-internet.pl
W ekstraklasie w p[erwszym meczu z Legią pewne 3 punkty,ponieważ legia ze strachu przed ZAWADą,CARLITOSEM oraz Łasickim nie przyjedzie do Płocka.

Olo - 27 stycznia 2019, 19:55:42 - *.153.c72.petrotel.pl
Nie wiem kiedy w końcu włodarze i trenerzy Wisły przekonają się,że Zawada nie nadaje się do grania.Brać Niezgodę, w Legii jest na wylocie!!!

Ania - 27 stycznia 2019, 20:53:17 - *.dynamic.mm.pl