[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 22 lipca 2017, 17:28:29

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Bytovia Bytów  
Przychodzą: Bartosz Biel (P - Kotwica Kołobrzeg), Sławomir Duda (P - GKS Katowice), Maksymilian Hebel (P - KS Chwaszczyno), Michał Jakóbowski (P - Chojniczanka Chojnice), Orlande Kpassa (N - ?), Jakub Kuzdra (P - Polonia Bytom), Andrzej Witan (B - Wisła Puławy), Aleks Hendryk (Pogoń II Szczecin), Freddy Yao (Burnley FC (j)), Jakub Jarecki (SC 1919 Hauenstein), Łukasz Pupka-Lipiński (rezerwy)

Odchodzą: Jakub Bąk (P - Chojniczanka Chojnice), Lukáš Bielák (O - ?), Gerard Bieszczad (B - MFK Zemplín Michalovce), Martin Cseh (O - ?), Michał Efir (N - ?), Mateusz Klichowicz (N - Olimpia Grudziądz), Bartosz Lachowicz (P - Vineta Wolin), Robert Mandrysz (P - Chrobry Głogów), Omar Monterde (P - ?), Alen Ploj (N - Wisła Puławy), Jakub Serafin (P - Lech Poznań)

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Jakub Bąk (P - Bytovia Bytów), Tomasz Boczek (O - GKS Tychy), Przemysław Czerwiński (P - Gryf Wejherowo), Maciej Dampc (O - Gryf Wejherowo), Krzysztof Danielewicz (P - Górnik Łęczna), Emil Drozdowicz (N - Wisła Płock), Krzysztof Drzazga (N - Stal Mielec), Radosław Janukiewicz (B - Strømsgodset IF), Gracjan Kuśmierek (P - Pogoń II Szczecin), Rafał Majtyka (P - Gwardia Koszalin), Oskar Paprzycki (P - Kotwica Kołobrzeg), Adam Ryczkowski (N - Wigry Suwałki), Bartosz Skowron (O - Legia II Warszawa), Arkadiusz Widelski (O - Sokół Kleczew), Grzegorz Wnuk (B - MKS Kluczbork), Dominik Piechowski (rezerwy), Mateusz Borowski (rezerwy), Piotr Kręcki (rezerwy)

Odchodzą: Marcin Biernat (O - GKS Tychy), Karolis Chvedukas (P - Sūduva Marijampolė), Michał Dumieński (B - ?), Hieronim Gierszewski (P - ?), Paweł Golański (O - ?), Maciej Gostomski (B - Korona Kielce), Michał Jakóbowski (P - Bytovia Bytów), Łukasz Kosakiewicz (P - Korona Kielce), Mariusz Kryszak (P - Elana Toruń), Irakli Meschia (P - Wisła Puławy), Patryk Mikita (N - ?), Bartłomiej Niedziela (P - Widzew Łódź), Michał Przybyła (N - Korona Kielce), Michał Suchanek (P - Górnik Łęczna)

Chrobry Głogów  
Przychodzą: Jakub Bach (P - Olimpia Zambrów), Michał Bednarski (N - KS Polkowice), Mateusz Dobrakowski (P - rezerwy), Wiktor Kobiela (P - KS Polkowice), Damian Kowalczyk (N - Rozwój Katowice), Robert Mandrysz (P - Bytovia Bytów), Maciej Rybak (P - Falubaz Zielona Góra), Przemysław Stolc (O - Arka Gdynia), Przemysław Trytko (N - Arka Gdynia), Michał Feliks (FC Nantes (j))

Odchodzą: Sebastian Bonecki (P - Zagłębie Lubin ), Karol Hodowany (O - Radomiak Radom), Seweryn Michalski (O - Pogoń Szczecin, Górnik Zabrze), Kamil Szubertowski (O - GKS Bełchatów), Mateusz Wieteska (O - Górnik Zabrze), Paweł Wojciechowski (N - Odra Opole)

GKS Katowice  
Przychodzą: Kamil Główka (B - Puszcza Niepołomice), Wojciech Kędziora (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Lukas Klemenz (P - Olimpia Grudziądz), Rafał Kuliński (P - Gwarek Tarnowskie Góry), Mateusz Mączyński (P - GKS Tychy), Tomasz Midzierski (O - Miedź Legnica), Tomasz Mokwa (O - Piast Gliwice), Dawid Plizga (P - Górnik Zabrze), Wojciech Słomka (P - Wisła Kraków), Jakub Yunis (N - SK Sigma Ołomuniec), Adrian Nyl (rezerwy), Adrian Słota (rezerwy), Przemysław Grosiak (rezerwy)

Odchodzą: Dawid Abramowicz (O - GKS Tychy), Maciej Bębenek (P - Puszcza Niepołomice), Alan Czerwiński (O - Zagłębie Lubin), Sławomir Duda (P - Radomiak Radom, Bytovia Bytów), Kamil Jóźwiak (P - Lech Poznań), Mikołaj Lebedyński (N - Wisła Płock), Łukasz Pielorz (P - ?), Oliver Práznovský (O - ?), Igor Sapała (P - Górnik Zabrze), Paweł Szołtys (N - Rozwój Katowice), Tomasz Wisio (O - ?), Krzysztof Wołkowicz (P - Wigry Suwałki)

GKS Tychy  
Przychodzą: Dawid Abramowicz (O - GKS Katowice), Rafał Adamek (O - Pniówek Pawłowice Śląskie), Marcin Biernat (O - Chojniczanka Chojnice), Łukasz Bogusławski (O - Zagłębie Sosnowiec), Piotr Ćwielong (P - 1.FC Magdeburg), Rafał Dobroliński (B - Cracovia), Michał Fidziukiewicz (N - Zagłębie Sosnowiec), Piotr Fortuna (P - rezerwy), Rafał Grodzicki (O - Ruch Chorzów), Paweł Kaczmarczyk (P - Jagiellonia II Białystok), Szymon Kobusiński (P - Falubaz Zielona Góra), Łukasz Krzczuk (B - Legionovia Legionowo), Adrian Łuszkiewicz (P - Miedź Legnica), Łukasz Matusiak (P - Zagłębie Sosnowiec), Dawid Rogalski (N - Maidenhead United FC (rezerwy)), Kamil Zapolnik (N - Wigry Suwałki), Jan Biegański (junior), Kacper Dana (junior), Kacper Piątek (rezerwy), Konrad Jakubczyk (junior), Mateusz Duda (rezerwy), Oskar Kubik (rezerwy)

Odchodzą: Tomasz Boczek (O - Chojniczanka Chojnice), Mateusz Bukowiec (P - Stal Stalowa Wola), Paweł Florek (B - ?), Jaroslav Machovec (O - ?), Mateusz Mączyński (P - GKS Katowice), Daniel Mikołajewski (P - Lechia Gdańsk, Stomil Olsztyn), Mateusz Pańkowski (O - Rozwój Katowice), Radosław Pruchnik (P - Górnik Łęczna), Jakub Świerczok (N - Zagłębie Lubin), Erik Törnros (N - HB Køge), Konrad Zacharski (B - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Eugen Zasavițchi (P - Dacia Chișinău)

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Jan Grzesik (O - Siarka Tarnobrzeg), Fabian Hiszpański (P - Wisła Puławy), Filip Karbowy (P - Miedź Legnica), Arkadiusz Kasperkiewicz (O - Olimpia Grudziądz), Bartosz Kaszubowski (N - ŁKS 1926 Łomża), Rafał Kosznik (O - Górnik Zabrze), Tomasz Makowski (P - Lechia Gdańsk), Maciej Ostrowski (O - Legia II Warszawa), Robert Pisarczuk (O - GKS Bełchatów), Radosław Pruchnik (P - GKS Tychy), Maciej Rożnowski (P - Wda Świecie), Łukasz Sikora (N - Progres Kraków (j)), Łukasz Sosnowski (O - Cracovia II), Michał Stasiak (O - Miedź Legnica), Michał Suchanek (P - Chojniczanka Chojnice), Sebastian Szerszeń (N - Olimpia Zambrów), Michał Szewczyk (P - MKS Kluczbork), Patryk Szysz (N - Motor Lublin), Łukasz Wiech (O - Śląsk Wrocław), Adrian Szczerba (rezerwy), Jakub Jaroszyński (junior), Karol Turek (junior), Patryk Rojek (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Przemysław Skałecki (rezerwy), Titus Kryluk (rezerwy)

Odchodzą: Krzysztof Danielewicz (P - Chojniczanka Chojnice), Szymon Drewniak (P - Cracovia), Adam Dźwigała (O - Wisła Płock), Gérson (O - Gangwon FC), Piotr Grzelczak (N - AÓ Plataniá Chaníon), Javi Hernández (P - Qəbələ FK), Leândro (O - Stal Mielec), Wojciech Małecki (B - Olimpia Grudziądz ), Gabriel Matei (O - Zirə FK), Grzegorz Piesio (P - Arka Gdynia), Bartosz Śpiączka (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza)

Miedź Legnica  
Przychodzą: Frank Adu Kwame (O - Wigry Suwałki), Hubert Antkowiak (N - Jarota Jarocin), Rafał Augustyniak (O - Wigry Suwałki), Tomislav Božić (O - Wisła Płock), Adrian Cierpka (P - Wisła Puławy), Tamás Egerszegi (P - Mezőkövesd-Zsóry SE), Jakub Giełda (N - rezerwy), Henrik Ojamaa (P - Dundee FC), Mateusz Olejarka (P - Legia II Warszawa), Omar Santana (N - Wigry Suwałki), Fryderyk Stasiak (O - rezerwy), Tomasz Wełna (O - Áris Lemessoú), Mateusz Zatwarnicki (P - rezerwy), Paweł Zieliński (O - Śląsk Wrocław), Tomasz Żyliński (N - rezerwy)

Odchodzą: Jakub Chrzanowski (N - ?), Keon Daniel (P - ?), Dejan Đermanović (N - Stal Mielec), Petteri Forsell (P - Cracovia), Hunter Gorskie (O - ?), Filip Karbowy (P - Górnik Łęczna), Jakub Księżniakiewicz (O - Siarka Tarnobrzeg), Adrian Łuszkiewicz (P - GKS Tychy), Tomasz Midzierski (O - GKS Katowice), Petteri Pennanen (P - Kuopion Palloseura), Giánnis Potourídis (O - ?), Damian Rasak (P - Wisła Płock), Mariusz Rybicki (P - Wigry Suwałki), Michał Stasiak (O - GKS Bełchatów, Górnik Łęczna), Rumen Trifonow (O - Septemwri Sofia)

Odra Opole  
Przychodzą: Martin Baran (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Václav Cverna (O - Wigry Suwałki), Jakub Habusta (P - SK Sigma Ołomuniec) , Mateusz Kuchta (B - Górnik Zabrze), Piotr Kwaśniewski (P - MKS Kluczbork), Bartłomiej Maćczak (N - UKS SMS Łódź), Mateusz Marzec (P - Ruch Zdzieszowice), Rafał Niziołek (P - MKS Kluczbork), Maciej Spychała (P - Lech II Poznań), Paweł Wojciechowski (N - Chrobry Głogów), Sebastian Bryłka (MOSiR Opole (j))

Odchodzą: Mateusz Gancarczyk (P - Stal Mielec), Waldemar Gancarczyk (P - Stal Mielec), Marcin Niemczyk (P - MKS Kluczbork), Szymon Przystalski (O - Stal Mielec), Bartosz Sobczyński (P - Polonia Głubczyce), Łukasz Staroń (N - ?), Dawid Wolny (P - MKS Kluczbork)

Olimpia Grudziądz  
Przychodzą: Daniel Choroś (O - Polonia Warszawa), Sebastian Chruściel (O - APS Atrómitos Athinón), Eusébio Bancessi (P - Pogoń Siedlce), Miha Goropevšek (O - Wołyń Łuck), Robert Janicki (P - Pogoń Siedlce) , Mateusz Klichowicz (N - Bytovia Bytów), Adrian Klimczak (P - Arka Gdynia) , Wołodymyr Kowal (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Artur Łuczkiewicz (O - Śląsk II Wrocław), Wojciech Małecki (B - Górnik Łęczna) , Robert Pieczur (P - Górnik Zabrze), Marcin Poręba (P - Bałtyk Gdynia), Ville Salmikivi (N - Beroje Stara Zagora), Michał Trąbka (P - Rozwój Katowice), Jakub Wawszczyk (O - KS Chwaszczyno), Maciej Wolski (P - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Damir Grgić (NK Rudar (Velenje)), Daniel Kamy (FK Dečić (Tuzi)), Diego León (Al-Mesaimeer SC), Michael Olczyk (FC Schalke 04 II), Milan Lech (junior), Nikodem Zatorski (junior), Vladan Milošević (AC Bellinzona), Wojciech Majewski (junior)

Odchodzą: Karol Angielski (N - Piast Gliwice), Adam Banasiak (P - Zagłębie Sosnowiec), Radosław Jasiński (O - Warta Poznań), Arkadiusz Kasperkiewicz (O - Górnik Łęczna), Lukas Klemenz (P - GKS Katowice), Dariusz Kłus (P - ?), Jakub Łukowski (P - Wisła Płock), Marcin Smoliński (P - Znicz Pruszków), Szymon Stach (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) ), Damian Warchoł (P - Raków Częstochowa), Jakub Wrąbel (B - Śląsk Wrocław)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Michał Bury (N - rezerwy), Wojciech Fabisiak (B - Zagłębie Sosnowiec), Kacper Gach (N - rezerwy), Dimityr Ilijew (P - Wisła Płock), Ľuboš Kolár (P - powrót po kontuzji), Miłosz Kozak (P - Wigry Suwałki), Szymon Królak (rezerwy), Krystian Kujawa (O - Garbarnia Kraków), Filip Matuszczyk (P - rezerwy), Damian Oczko (P - rezerwy), Adrian Pindera (N - rezerwy), Adrian Rakowski (P - Zagłębie Lubin), Marcin Sierczyński (O - Zagłębie Sosnowiec), Szymon Sobczak (P - Stal Mielec), Paweł Tomczyk (N - Lech Poznań), Kamil Wiktorski (O - Zagłębie Sosnowiec), Rafał Wolsztyński (P - Górnik Zabrze), Dominik Kraus (rezerwy), Peter Čögley (FC Spartak Trnava)

Odchodzą: Martin Baran (O - Odra Opole), Adam Deja (P - Cracovia), Róbert Demjan (N - Widzew Łódź), Jozef Dolný (P - ?), Maciej Felsch (O - Elana Toruń), Robert Gumny (O - Lech Poznań), Gustavo Busatto (B - ?), Nermin Haskić (N - MFK Ružomberok), Michał Janota (P - ?), Arkadiusz Jaworski (P - ?), Dariusz Kołodziej (P - koniec kariery), Szymon Lewicki (N - Zagłębie Sosnowiec), Sebastian Madejski (B - Wisła Puławy), Jozef Piaček (O - MFK Karviná), Peter Sládek (P - FC ViOn Zlaté Moravce), Marek Sokołowski (P - koniec kariery)

Pogoń Siedlce  
Przychodzą: Arkadiusz Czarnecki (O - Stomil Olsztyn), Paweł Garyga (P - Legionovia Legionowo), Łukasz Jegliński (P - Stomil Olsztyn), Dawid Kieplin (P - Wisła Płock), Serhij Krykun (P - Podlasie Biała Podlaska), Adrian Małachowski (P - Legia Warszawa) , Adrian Paluchowski (N - Znicz Pruszków), Rafał Parobczyk (P - Pelikan Łowicz), Miroslav Pastva (P - FC ViOn Zlaté Moravce), Dawid Polkowski (P - Jagiellonia Białystok), Jarosław Ratajczak (O - Stomil Olsztyn), Krystian Stępniowski (B - Cracovia), Maciej Wichtowski (O - Wigry Suwałki), Dawid Boruc (rezerwy), Marcin Popławski (Znicz II Pruszków), Patryk Izdebski (rezerwy), Rusłan Majowećkyj (Pogoń Lwów (2))

Odchodzą: Marcin Burkhardt (P - ?), Cezary Demianiuk (N - ?), Daniel Dybiec (P - Radomiak Radom), Eusébio Bancessi (P - Olimpia Grudziądz), Robert Janicki (P - Olimpia Grudziądz ), Arkadiusz Jędrych (O - Zagłębie Sosnowiec), Piotr Kurbiel (N - Olimpia Elbląg), Tomasz Lewandowski (O - Olimpia Elbląg), Marcin Paczkowski (P - Legionovia Legionowo), Łukasz Wójcik (O - ?), Konrad Wrzesiński (O - Zagłębie Sosnowiec)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Kamil Antonik (N - Resovia), Maciej Bębenek (P - GKS Katowice), Nikodem Fiedosewicz (P - Warta Poznań), Mateusz Janiec (P - Zdrój Busko Zdrój), Konrad Kuliszewski (P - Wiślanie Jaśkowice), Piotr Kwaśniewski (P - MKS Kluczbork), Mateusz Leleno (P - Legia II Warszawa), Dawid Nowak (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Jan Pelc (P - Resovia), Dawid Ryndak (P - Zagłębie Sosnowiec), Marcin Stefanik (P - Siarka Tarnobrzeg), Adrian Szynka (P - Warta Poznań), Michał Trąbka (P - Rozwój Katowice), Robert Ziętarski (P - Gwardia Koszalin), Piotr Kazek (junior), Zbigniew Wojciechowski (Podbeskidzie II Bielsko-Biała)

Odchodzą: Arkadiusz Gajewski (N - Gwardia Koszalin, ?), Kamil Główka (B - GKS Katowice), Patryk Kura (O - ?), Kamil Łączek (P - Rozwój Katowice), Dominik Radziemski (P - ?), Andrzej Sobieszczyk (B - Legia II Warszawa), Dawid Szagała (N - ?), Filip Wójcik (P - Garbarnia Kraków)

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Daniel Boateng (O - Airdrieonians FC), Michał Bojdys (O - Rekord Bielsko-Biała), Jakub Górski (B - Lechia Gdańsk (j)), José Embaló (N - AÓ Agía Nápa), Andrzej Niewulis (O - Znicz Pruszków), Aghwan Papikjan (P - GKS Bełchatów), Paweł Piceluk (N - Olimpia Elbląg), Jakub Ptak (O - Wisła Kraków), Łukasz Sikora (N - Progres Kraków (j)), Bartosz Szcząber (P - Progres Kraków (j)), Hubert Tomalski (P - Siarka Tarnobrzeg), Damian Warchoł (P - Olimpia Grudziądz), Krystian Wójcik (P - Legionovia Legionowo), Mathias Hartwig (FV Wiehl 2000), Oskar Krzyżak (junior) , Piotr Zieliński (KS Raszyn)

Odchodzą: Kamil Czapla (B - ?), Łukasz Kmieć (P - Znicz Kłobuck), Filip Kowalczyk (P - Legionovia Legionowo), Tomasz Margol (P - ŁKS Łódź), Peter Mazan (N - Radomiak Radom), Tomasz Płonka (N - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Łukasz Siedlik (N - Ruch Chorzów), Kamil Wojtyra (O - Znicz Kłobuck), Karol Żmijewski (P - Warta Poznań)

Ruch Chorzów  
Przychodzą: Nikołaj Bankow (B - Łokomotiw Gorna Orjachowica), Kacper Czajkowski (O - rezerwy), Mateusz Hołownia (O - Legia Warszawa), Dominik Małkowski (O - rezerwy), Mello (P - ASD Vigor Acquapendente), Vilim Posinković (N - AÉ Zakakíou), Michał Rutkowski (O - Górnik II Zabrze), Łukasz Siedlik (N - Raków Częstochowa), Santiago Villafañe (O - FK Montana), Mateusz Zawal (P - Legia II Warszawa), Sebastian Ziajka (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Jakub Żmuda (O - Polonia Bytom), Adám Tzanetópoulos (AÓ Iraklís (Saloniki)), Artur Balicki (rezerwy), Bojan Marković (Teuta Durrës), Dominik Lewandowski (rezerwy), Kewin Paszek (rezerwy), Lucas Gafarot (UE Cornellà), Patryk Sikora (rezerwy), Paweł Starzyński (rezerwy)

Odchodzą: Przemysław Bargiel (P - AC Milan (ME)), Mateusz Cichocki (O - Zagłębie Sosnowiec), Milen Gamakow (P - Lechia Gdańsk), Rafał Grodzicki (O - GKS Tychy), Michał Helik (O - Cracovia), Libor Hrdlička (B - ?), Michał Koj (O - Górnik Zabrze), Martin Konczkowski (O - Piast Gliwice), Marcin Kowalczyk (O - ?), Kamil Lech (B - LZS Piotrówka), Patryk Lipski (P - Toulouse FC, Lechia Gdańsk), Jakub Miszczuk (B - ?), Łukasz Moneta (P - Legia Warszawa), Jarosław Niezgoda (N - Legia Warszawa), Paweł Oleksy (O - ?), Łukasz Surma (P - ?), Maciej Urbańczyk (P - Zagłębie Lubin), Eduards Višņakovs (N - RFS Ryga)

Stal Mielec  
Przychodzą: Maksymilian Banaszewski (P - Znicz Pruszków), Edgar Bernhardt (P - SV Rödinghausen), Momcził Cwetanow (P - Wereja Stara Zagora), Dejan Đermanović (N - Miedź Legnica), Mateusz Gancarczyk (P - Odra Opole), Waldemar Gancarczyk (P - Odra Opole), Angeł Grynczow (O - Neftochimik 1962 Burgas), Leândro (O - Górnik Łęczna), Radosław Majecki (B - Legia Warszawa), Szymon Przystalski (O - Odra Opole), Tomasz Swędrowski (P - MKS Kluczbork), Łukasz Wroński (P - Wigry Suwałki), Niklas Zulciak (P - Lech II Poznań), Bartosz Kania (rezerwy), Bartosz Sobczyk (rezerwy), Oskar Mazur (rezerwy), Patryk Zygmunt (rezerwy), Piotr Goliasz (rezerwy), Piotr Małek (rezerwy)

Odchodzą: Damian Ałdaś (P - Verdal IL), Michał Bierzało (O - GKS Bełchatów), Krzysztof Drzazga (N - Chojniczanka Chojnice), Piotr Głowacki (P - Stomil Olsztyn), Aleksandyr Kolew (N - Sandecja Nowy Sącz), Marek Kozioł (B - Partizán Bardejov, ?), Adrian Liberacki (O - ?), Sebastian Łętocha (N - Stal Stalowa Wola ), Boris Milekić (O - ?), Wasił Panajotow (P - Lewski Sofia), Kamil Radulj (P - Siarka Tarnobrzeg ), Szymon Sobczak (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Robert Sulewski (O - Zagłębie Sosnowiec), Szymon Urbaniak (N - Siarka Tarnobrzeg), Sebastian Zalepa (O - ?)

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Paweł Abbott (N - Arka Gdynia), Paweł Baranowski (O - Wigry Suwałki), Janusz Bucholc (O - Wigry Suwałki), Ernest Dzięcioł (O - Legionovia Legionowo) , Milen Gamakow (P - Lechia Gdańsk), Piotr Głowacki (P - Stal Mielec), Tomasz Makowski (P - Lechia Gdańsk), Daniel Mikołajewski (P - GKS Tychy), Artur Siemaszko (N - Zagłębie Lubin), Marcin Stromecki (P - Siarka Tarnobrzeg) , Rafał Śledź (N - Sokół Ostróda), Wołodymyr Tanczyk (P - Gyirmót FC), Tomasz Zając (P - Sandecja Nowy Sącz) , Adam Bognacki (rezerwy), Adam Paliwoda (rezerwy), Aleksander Tomasz (rezerwy), Mateusz Mętlicki (rezerwy), Sebastian Szypulski (rezerwy)

Odchodzą: Arkadiusz Czarnecki (O - Pogoń Siedlce), Łukasz Jegliński (P - Pogoń Siedlce), Aleksander Karbowiak (P - Gwardia Koszalin), Piotr Klepczarek II (O - Znicz Pruszków), Patryk Kun (P - Arka Gdynia), David Moli (N - Welling United FC), Tsubasa Nishi (P - Legia II Warszawa), Jakub Piotrowski (P - Pogoń Szczecin), Jarosław Ratajczak (O - Pogoń Siedlce), Krzysztof Szewczyk (P - Cracovia), Tomasz Wełnicki (O - Legia II Warszawa), Paweł Wojowski (P - Arka Gdynia), Wojciech Żęgota (O - ?)

Wigry Suwałki  
Przychodzą: Luka Asatiani (O - brak klubu), Wojciech Bil (P - rezerwy), Radosław Bukacki (P - Olimpia Elbląg), Daniel Gołębiewski (N - Polonia Warszawa), Adrian Jurkowski (O - Sandecja Nowy Sącz), Patryk Klimala (N - Jagiellonia Białystok), Kamil Kościelny (O - Radomiak Radom), Emil Łupiński (O - Jagiellonia Białystok), Karol Mackiewicz (P - Jagiellonia Białystok), Robert Obst (O - Pogoń Szczecin), Paweł Olszewski (O - Jagiellonia Białystok), Adrian Piekarski (O - rezerwy), Maciej Radaszkiewicz (N - rezerwy), Mariusz Rybicki (P - Miedź Legnica), Patryk Sokołowski (P - Olimpia Elbląg), Mateusz Spychała (O - Radomiak Radom), Krzysztof Wołkowicz (P - GKS Katowice), Przemysław Wróbel (B - Błękitni Stargard Szczeciński), Filip Hlúpik (Czerno More Warna), Łukasz Szczerbowski (rezerwy)

Odchodzą: Kamil Adamek (N - ?), Frank Adu Kwame (O - Miedź Legnica), Rafał Augustyniak (O - Miedź Legnica), Paweł Baranowski (O - Stomil Olsztyn), Janusz Bucholc (O - Stomil Olsztyn), Václav Cverna (O - Odra Opole), Adrian Karankiewicz (O - ?), Damian Kądzior (P - Górnik Zabrze), Miłosz Kozak (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kuku (N - ?), Andrzej Olszewski (B - koniec kariery), Damian Podleśny (B - Lechia Gdańsk), Adam Ryczkowski (N - Chojniczanka Chojnice), Omar Santana (N - Miedź Legnica), Maciej Wichtowski (O - Pogoń Siedlce), Łukasz Wroński (P - Stal Mielec), Kamil Zapolnik (N - GKS Tychy)

Zagłębie Sosnowiec  
Przychodzą: Alexandre Cristóvão (N - FK Javor (Ivanjica)), Adam Banasiak (P - Olimpia Grudziądz), Mateusz Cichocki (O - Ruch Chorzów), Adrian Czaplak (B - Soła Oświęcim), Maciej Górski (N - Korona Kielce), Arkadiusz Jędrych (O - Pogoń Siedlce), Dawid Kudła (B - Pogoń Szczecin), Szymon Lewicki (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Rafał Makowski (P - Legia Warszawa), Patryk Mularczyk (P - Skra Częstochowa), Tomasz Nawotka (O - Legia Warszawa), Nuno Malheiro (O - GD Vitória de Sernache), Matko Perdijić (B - Polonia Bytom), Vamara Sanogo (N - Legia Warszawa), Robert Sulewski (O - Stal Mielec), Konrad Wrzesiński (O - Pogoń Siedlce), Maciej Wnuk (rezerwy)

Odchodzą: Robert Bartczak (P - Legia Warszawa), Łukasz Bogusławski (O - GKS Tychy), Dominik Böttcher (P - ?), Konrad Budek (O - Znicz Pruszków), Sebastian Dudek (P - Widzew Łódź), Wojciech Fabisiak (B - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Fidziukiewicz (N - GKS Tychy), Krzysztof Markowski (O - Bytomski Sport Bytom, Widzew Łódź), Łukasz Matusiak (P - GKS Tychy), Konrad Michalak (P - Legia Warszawa), Martin Pribula (P - kontuzja), Dawid Ryndak (P - Puszcza Niepołomice), Marcin Sierczyński (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Wojciech Skaba (B - ?), Jakub Szumski (B - Legia Warszawa), Kamil Wiktorski (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała)

 

Napisz do nas