[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 24 września 2017, 21:21:41

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Bytovia Bytów  
Przychodzą: Bartosz Biel (P - Kotwica Kołobrzeg), Sławomir Duda (P - GKS Katowice), Maksymilian Hebel (P - KS Chwaszczyno), Michał Jakóbowski (P - Chojniczanka Chojnice), Orlande Kpassa (N - ?), Jakub Kuzdra (P - Polonia Bytom), Michał Stasiak (O - Miedź Legnica), Michał Szewczyk (P - MKS Kluczbork), Bartosz Waleńcik (O - Siarka Tarnobrzeg), Andrzej Witan (B - Wisła Puławy), Aleks Hendryk (Pogoń II Szczecin), Łukasz Pupka-Lipiński (rezerwy)

Odchodzą: Jakub Bąk (P - Chojniczanka Chojnice), Lukáš Bielák (O - ŁKS Łódź), Gerard Bieszczad (B - MFK Zemplín Michalovce), Martin Cseh (O - ?), Michał Efir (N - ?), Mateusz Klichowicz (N - Olimpia Grudziądz), Bartosz Lachowicz (P - Gryf Polanów), Robert Mandrysz (P - Chrobry Głogów), Omar Monterde (P - Linares Deportivo), Alen Ploj (N - Wisła Puławy), Jakub Serafin (P - FK Haugesund)

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Jakub Bąk (P - Bytovia Bytów), Tomasz Boczek (O - GKS Tychy), Przemysław Czerwiński (P - Gryf Wejherowo), Maciej Dampc (O - Gryf Wejherowo), Krzysztof Danielewicz (P - Górnik Łęczna), Emil Drozdowicz (N - Wisła Płock), Krzysztof Drzazga (N - Stal Mielec), Karol Fila (P - Lechia Gdańsk), Radosław Janukiewicz (B - Strømsgodset IF), Piotr Kręcki (P - rezerwy), Dawid Machalewski (P - rezerwy), Oskar Paprzycki (P - Kotwica Kołobrzeg), Dominik Piechowski (O - rezerwy), Adam Ryczkowski (N - Wigry Suwałki), Bartosz Skowron (O - Legia II Warszawa), Arkadiusz Widelski (O - Sokół Kleczew), Błażej Wiesiołek (B - Astra Ustronie Morskie), Grzegorz Wnuk (B - MKS Kluczbork), Hubert Wołąkiewicz (O - Cracovia), Krzysztof Korczyc (junior), Mateusz Borowski (rezerwy), Tobiasz Sawa (rezerwy)

Odchodzą: Marcin Biernat (O - GKS Tychy), Łukasz Budziłek (B - Wigry Suwałki), Karolis Chvedukas (P - Sūduva Marijampolė), Michał Dumieński (B - Falubaz Zielona Góra), Hieronim Gierszewski (P - Gryf Wejherowo), Paweł Golański (O - ?), Maciej Gostomski (B - Korona Kielce), Michał Jakóbowski (P - Bytovia Bytów), Łukasz Kosakiewicz (P - Korona Kielce), Mariusz Kryszak (P - Elana Toruń), Irakli Meschia (P - Wisła Puławy), Kamil Miazek (B - Barnsley FC, Leeds United FC), Patryk Mikita (N - Siarka Tarnobrzeg), Bartłomiej Niedziela (P - Widzew Łódź), Dawid Pałys (P - Lechia Dzierżoniów), Michał Przybyła (N - Warta Poznań), Michał Suchanek (P - Górnik Łęczna), Arkadiusz Widelski (O - Sokół Kleczew)

Chrobry Głogów  
Przychodzą: Jakub Bach (P - Olimpia Zambrów), Michał Bednarski (N - KS Polkowice), Mateusz Dobrakowski (P - rezerwy), Damian Kowalczyk (N - rezerwy), Robert Mandrysz (P - Bytovia Bytów), Przemysław Stolc (O - Arka Gdynia), Przemysław Trytko (N - Arka Gdynia), Szymon Waleński (P - Pogoń II Szczecin)

Odchodzą: Sebastian Bonecki (P - Zagłębie Lubin), Karol Hodowany (O - Radomiak Radom), Kamil Szubertowski (O - GKS Bełchatów), Mateusz Wieteska (O - Górnik Zabrze), Paweł Wojciechowski (N - Odra Opole)

GKS Katowice  
Przychodzą: Adrian Błąd (P - Arka Gdynia), Paweł Juraszczyk (P - rezerwy), Wojciech Kędziora (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Lukas Klemenz (P - Olimpia Grudziądz), Rafał Kuliński (P - Gwarek Tarnowskie Góry), Mateusz Mączyński (P - GKS Tychy), Tomasz Midzierski (O - Miedź Legnica), Tomasz Mokwa (O - Piast Gliwice), Dalibor Pleva (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Dawid Plizga (P - Górnik Zabrze), Oktawian Skrzecz (P - Śląsk Wrocław), Wojciech Słomka (P - Wisła Kraków), Peter Šulek (P - Mezőkövesd-Zsóry SE), Jakub Yunis (N - SK Sigma Ołomuniec), Adrian Nyl (rezerwy), Adrian Słota (rezerwy), Przemysław Grosiak (rezerwy)

Odchodzą: Dawid Abramowicz (O - GKS Tychy), Maciej Bębenek (P - Wiślanie Jaśkowice), Alan Czerwiński (O - Zagłębie Lubin), Sławomir Duda (P - Bytovia Bytów), Wojciech Jaromin (O - MKS Myszków), Kamil Jóźwiak (P - Lech Poznań), Mikołaj Lebedyński (N - Wisła Płock), Gabriel Nowak (P - Polonia Łaziska Górne), Łukasz Pielorz (P - MFK Frýdek-Místek), Oliver Práznovský (O - Łucz-Eniergija Władywostok), Igor Sapała (P - Raków Częstochowa), Paweł Szołtys (N - Rozwój Katowice), Tomasz Wisio (O - ?), Krzysztof Wołkowicz (P - Wigry Suwałki)

GKS Tychy  
Przychodzą: Dawid Abramowicz (O - GKS Katowice), Marcin Biernat (O - Chojniczanka Chojnice), Łukasz Bogusławski (O - Zagłębie Sosnowiec), Piotr Ćwielong (P - 1.FC Magdeburg), Rafał Dobroliński (B - Cracovia), Michał Fidziukiewicz (N - Zagłębie Sosnowiec), Piotr Fortuna (P - rezerwy), Paweł Kaczmarczyk (P - Jagiellonia II Białystok), Oskar Kubik (B - rezerwy), Adrian Łuszkiewicz (P - Miedź Legnica), Łukasz Matusiak (P - Zagłębie Sosnowiec), Kacper Piątek (P - rezerwy), Dawid Rogalski (N - Maidenhead United FC (rezerwy)), Kamil Zapolnik (N - Wigry Suwałki), Jan Biegański (junior), Kacper Dana (junior), Konrad Jakubczyk (junior), Mateusz Duda (rezerwy)

Odchodzą: Tomasz Boczek (O - Chojniczanka Chojnice), Mateusz Bukowiec (P - Stal Stalowa Wola), Paweł Florek (B - ?), Jakub Kowalski (P - rezerwy), Jaroslav Machovec (O - FC Nitra), Mateusz Mączyński (P - GKS Katowice), Daniel Mikołajewski (P - Stomil Olsztyn), Radosław Pruchnik (P - Górnik Łęczna), Jakub Świerczok (N - Zagłębie Lubin), Erik Törnros (N - HB Køge), Konrad Zacharski (B - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Eugen Zasavițchi (P - Dacia Chișinău)

Górnik Łęczna  
Przychodzą: Jakub Jaroszyński (O - junior), Filip Karbowy (P - Miedź Legnica), Arkadiusz Kasperkiewicz (O - Olimpia Grudziądz), Rafał Kosznik (O - Górnik Zabrze), Tomasz Makowski (P - Lechia Gdańsk), Robert Pisarczuk (O - GKS Bełchatów), Radosław Pruchnik (P - GKS Tychy), Patryk Rojek (B - rezerwy), Przemysław Skałecki (O - rezerwy), Łukasz Sosnowski (O - Cracovia II), Michał Suchanek (P - Chojniczanka Chojnice), Adrian Szczerba (O - Tomasovia Tomaszów Lubelski), Sebastian Szerszeń (N - Olimpia Zambrów), Filip Szewczyk (P - Jarota Jarocin), Patryk Szysz (N - Motor Lublin), Karol Turek (O - junior), Łukasz Wiech (O - Śląsk Wrocław), Titus Kryluk (rezerwy)

Odchodzą: Stefan Aškovski (O - Fortuna Sittard), Josimar Atoche (P - Ayacucho FC), Krzysztof Danielewicz (P - Chojniczanka Chojnice), Szymon Drewniak (P - Cracovia), Nika Dzalamidze (P - Juventus Bukareszt), Adam Dźwigała (O - Wisła Płock), Gérson (O - Gangwon FC), Piotr Grzelczak (N - AÓ Plataniá Chaníon), Javi Hernández (P - Qəbələ FK), Leândro (O - Stal Mielec), Wojciech Małecki (B - Olimpia Grudziądz), Gabriel Matei (O - Zirə FK), Grzegorz Piesio (P - Arka Gdynia), Kamil Poźniak (P - Gwardia Koszalin), Bartosz Śpiączka (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Miłosz Turewicz (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki)

Miedź Legnica  
Przychodzą: Frank Adu Kwame (O - Wigry Suwałki), Rafał Augustyniak (O - Wigry Suwałki), Tomislav Božić (O - Wisła Płock), Tamás Egerszegi (P - Mezőkövesd-Zsóry SE), Jakub Giełda (N - rezerwy), Mariusz Idzik (N - Wisła Puławy), Gracjan Jaroch (N - Pogoń Szczecin), Przemysław Mystkowski (P - Jagiellonia Białystok), Kornel Osyra (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Fabian Piasecki (N - Olimpia Zambrów), Adrian Purzycki (P - Fortuna Sittard), Omar Santana (N - Wigry Suwałki), Fryderyk Stasiak (O - rezerwy), Mateusz Zatwarnicki (P - rezerwy), Paweł Zieliński (O - Śląsk Wrocław), Tomasz Żyliński (N - rezerwy)

Odchodzą: Jakub Chrzanowski (N - Apis Jędrzychowice), Keon Daniel (P - ?), Dejan Đermanović (N - Stal Mielec), Petteri Forsell (P - Örebro SK), Hunter Gorskie (O - Tampa Bay Rowdies), Filip Karbowy (P - Górnik Łęczna), Jakub Księżniakiewicz (O - Siarka Tarnobrzeg), Adrian Łuszkiewicz (P - GKS Tychy), Tomasz Midzierski (O - GKS Katowice), Petteri Pennanen (P - Kuopion Palloseura), Giánnis Potourídis (O - ÓFI), Damian Rasak (P - Wisła Płock), Mariusz Rybicki (P - Wigry Suwałki), Michał Stasiak (O - Bytovia Bytów), Rumen Trifonow (O - Septemwri Sofia), Adrian Wójcik (P - Apis Jędrzychowice)

Odra Opole  
Przychodzą: Martin Baran (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Václav Cverna (O - Wigry Suwałki), Jakub Habusta (P - SK Sigma Ołomuniec), Mateusz Kuchta (B - Górnik Zabrze), Bartłomiej Maćczak (N - UKS SMS Łódź), Mateusz Marzec (P - Ruch Zdzieszowice), Daisuke Matsui (P - Júbilo Iwata), Rafał Niziołek (P - MKS Kluczbork), Paweł Wojciechowski (N - Chrobry Głogów), Filip Żagiel (P - Górnik II Zabrze), Dejwid Jackowski (rezerwy), Sebastian Bryłka (MOSiR Opole (j))

Odchodzą: Janusz Gancarczyk (P - Foto-Higiena Gać), Mateusz Gancarczyk (P - Stal Mielec), Waldemar Gancarczyk (P - Stal Mielec), Marcin Niemczyk (P - MKS Kluczbork), Szymon Przystalski (O - Stal Mielec), Bartosz Sobczyński (P - Polonia Głubczyce), Łukasz Staroń (N - VfV Borussia 06 Hildesheim), Marcin Stasiowski (P - LKS 1908 Nędza), Dawid Wolny (P - MKS Kluczbork), Mateusz Wrzesień (P - Rozwój Katowice), Damian Ziarko (B - BKS Stal Bielsko-Biała)

Olimpia Grudziądz  
Przychodzą: Hubert Adamczyk (P - Cracovia), Sebastian Chruściel (O - APS Atrómitos Athinón), Eusébio Bancessi (P - Pogoń Siedlce), Miha Goropevšek (O - Wołyń Łuck), Konrad Handzlik (P - Legia II Warszawa), Robert Janicki (P - Pogoń Siedlce), Mateusz Klichowicz (N - Bytovia Bytów), Adrian Klimczak (P - Gryf Wejherowo), Wołodymyr Kowal (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Milan Lech (P - junior), Wojciech Małecki (B - Górnik Łęczna), Michael Olczyk (O - FC Schalke 04 II), Krystian Popiela (N - Wisła Płock), Marcin Poręba (P - Bałtyk Gdynia), Ville Salmikivi (N - Beroje Stara Zagora), Jakub Wawszczyk (O - KS Chwaszczyno), Tomasz Wełna (O - Áris Lemessoú), Maciej Wolski (P - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Nikodem Zatorski (junior), Wojciech Majewski (junior)

Odchodzą: Karol Angielski (N - Piast Gliwice), Adam Banasiak (P - Zagłębie Sosnowiec), Radosław Jasiński (O - Warta Poznań), José Furtado (N - AÉ Spárti), Arkadiusz Kasperkiewicz (O - Górnik Łęczna), Lukas Klemenz (P - GKS Katowice), Dariusz Kłus (P - ?), Jakub Łukowski (P - Wisła Płock), Marcin Smoliński (P - Znicz Pruszków), Szymon Stach (P - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Damian Warchoł (P - Raków Częstochowa), Wesllem Monteiro (P - MS Anagénnissi Derýnias), Daniel Widz (O - MKS Polonia Warszawa (j)), Jakub Wrąbel (B - Śląsk Wrocław)

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
Przychodzą: Michał Bury (N - rezerwy), Wojciech Fabisiak (B - Zagłębie Sosnowiec), Kacper Gach (N - rezerwy), Dimityr Ilijew (P - Wisła Płock), Ľuboš Kolár (P - powrót po kontuzji), Miłosz Kozak (P - Wigry Suwałki), Szymon Królak (rezerwy), Krystian Kujawa (O - Garbarnia Kraków), Filip Matuszczyk (P - rezerwy), Emil Możdżonek (O - rezerwy), Damian Oczko (P - rezerwy), Paweł Oleksy (O - Ruch Chorzów), Adrian Pindera (N - rezerwy), Adrian Rakowski (P - Zagłębie Lubin), Valērijs Šabala (N - Riga FC), Marcin Sierczyński (O - Zagłębie Sosnowiec), Sebastian Smolarz (P - rezerwy), Marcin Sobczak (P - rezerwy), Szymon Sobczak (P - Stal Mielec), Daniel Stanclik (N - rezerwy), Paweł Tomczyk (N - Lech Poznań), Krzysztof Walkiewicz (P - rezerwy), Kamil Wiktorski (O - Zagłębie Sosnowiec), Szymon Zgarda (P - GKS Bełchatów), Dominik Kraus (rezerwy)

Odchodzą: Martin Baran (O - Odra Opole), Adam Deja (P - Cracovia), Róbert Demjan (N - TJ Iskra Borčice), Jozef Dolný (P - Derry City FC), Maciej Felsch (O - Elana Toruń), Robert Gumny (O - Lech Poznań), Gustavo Busatto (B - Clube Náutico Capibaribe (Recife)), Nermin Haskić (N - MFK Ružomberok), Michał Janota (P - Stal Mielec), Arkadiusz Jaworski (P - rezerwy), Dariusz Kołodziej (P - Drzewiarz Jasienica), Szymon Lewicki (N - Zagłębie Sosnowiec), Sebastian Madejski (B - Wisła Puławy), Jozef Piaček (O - ?), Peter Sládek (P - FC ViOn Zlaté Moravce), Marek Sokołowski (P - koniec kariery), Łukasz Zakrzewski (O - BKS Stal Bielsko-Biała)

Pogoń Siedlce  
Przychodzą: Arkadiusz Czarnecki (O - Stomil Olsztyn), Paweł Garyga (P - Legionovia Legionowo), Łukasz Jegliński (P - Stomil Olsztyn), Dawid Kieplin (P - Wisła Płock), Seiya Kitano (N - Pogoń Szczecin), Dominik Kun (P - Wisła Płock), Adrian Małachowski (P - Legia Warszawa), Adrian Paluchowski (N - Znicz Pruszków), Miroslav Pastva (P - FC ViOn Zlaté Moravce), Dawid Polkowski (P - Jagiellonia Białystok), Jarosław Ratajczak (O - Stomil Olsztyn), Krystian Stępniowski (B - Cracovia), Maciej Wichtowski (O - Wigry Suwałki), Patryk Izdebski (rezerwy)

Odchodzą: Marcin Burkhardt (P - ?), Cezary Demianiuk (N - rezerwy), Daniel Dybiec (P - Znicz Pruszków), Eusébio Bancessi (P - Olimpia Grudziądz), Robert Janicki (P - Olimpia Grudziądz), Arkadiusz Jędrych (O - Zagłębie Sosnowiec), Piotr Kurbiel (N - Olimpia Elbląg), Tomasz Lewandowski (O - Olimpia Elbląg), Marcin Paczkowski (P - Sokół Ostróda), Łukasz Wójcik (O - ?), Konrad Wrzesiński (O - Zagłębie Sosnowiec)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Bartosz Kaszubowski (N - ŁKS 1926 Łomża), Mateusz Leleno (P - Legia II Warszawa), Dawid Nowak (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Dawid Ryndak (P - Zagłębie Sosnowiec), Marcin Stefanik (P - Siarka Tarnobrzeg), Krzysztof Szewczyk (P - Cracovia), Robert Ziętarski (P - Gwardia Koszalin), Dawid Górski (SMS Kraków), Piotr Kazek (junior)

Odchodzą: Arkadiusz Gajewski (N - Sokół Ostróda), Kamil Główka (B - GKS Katowice (j)), Patryk Kura (O - GKS Drwinia), Damian Łanucha (P - Wisłoka Dębica), Kamil Łączek (P - Rozwój Katowice), Dominik Radziemski (P - AKS Strzegom), Dawid Szagała (N - Stal Rzeszów (j)), Filip Wójcik (P - Garbarnia Kraków)

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Daniel Boateng (O - Airdrieonians FC), Jakub Górski (B - Lechia Gdańsk (j)), José Embaló (N - AÓ Agía Nápa), Gracjan Kuśmierek (P - Pogoń II Szczecin), Karol Mondek (P - FC Baník Ostrawa), Andrzej Niewulis (O - Znicz Pruszków), Aghwan Papikjan (P - GKS Bełchatów), Paweł Piceluk (N - Olimpia Elbląg), Igor Sapała (P - GKS Katowice), Bartosz Szcząber (P - Progres Kraków (j)), Hubert Tomalski (P - Siarka Tarnobrzeg), Damian Warchoł (P - Olimpia Grudziądz), Krystian Wójcik (P - Legionovia Legionowo), Oskar Krzyżak (junior)

Odchodzą: Kamil Czapla (B - Sparta Złotów), Łukasz Kmieć (P - Znicz Kłobuck), Filip Kowalczyk (P - Legionovia Legionowo), Tomasz Margol (P - ŁKS Łódź), Peter Mazan (N - Radomiak Radom), Tomasz Płonka (N - Lechia Tomaszów Mazowiecki), Łukasz Siedlik (N - Ruch Chorzów), Łukasz Sołowiej (O - Stomil Olsztyn), Błażej Stępień (B - Olimpia Truskolasy), Damian Warchoł (P - MKS Kluczbork), Kamil Wojtyra (O - Znicz Kłobuck), Karol Żmijewski (P - Warta Poznań)

Ruch Chorzów  
Przychodzą: Artur Balicki (N - rezerwy), Nikołaj Bankow (B - Łokomotiw Gorna Orjachowica), Jakub Bielecki (B - rezerwy), Kacper Czajkowski (O - rezerwy), Mateusz Hołownia (O - Legia Warszawa), Sławomir Jaworski (N - SV Tasmania Berlin), Bartłomiej Kulejewski (O - junior), Adrian Liberacki (O - Stal Mielec), Dominik Małkowski (O - rezerwy), Bojan Marković (O - Teuta Durrës), Mello (P - ASD Vigor Acquapendente), Kewin Paszek (B - rezerwy), Vilim Posinković (N - AÉ Zakakíou), Michał Rutkowski (O - powrót po kontuzji), Adam Setla (N - TSV Kornburg 1932), Łukasz Siedlik (N - Raków Częstochowa), Patryk Sikora (P - rezerwy), Paweł Starzyński (O - rezerwy), Santiago Villafañe (O - FK Montana), Mateusz Zawal (P - Legia II Warszawa), Adrian Dąbrowski (junior), Dominik Lewandowski (rezerwy)

Odchodzą: Jakub Arak (N - Lechia Gdańsk), Przemysław Bargiel (P - AC Milan (ME)), Mateusz Cichocki (O - Zagłębie Sosnowiec), Milen Gamakow (P - Lechia Gdańsk), Rafał Grodzicki (O - Stal Mielec), Michał Helik (O - Cracovia), Michał Koj (O - Górnik Zabrze), Martin Konczkowski (O - Piast Gliwice), Kamil Lech (B - ?), Patryk Lipski (P - Lechia Gdańsk), Jakub Miszczuk (B - Stomil Olsztyn), Łukasz Moneta (P - Legia Warszawa), Jarosław Niezgoda (N - Legia Warszawa), Paweł Oleksy (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Adam Pazio (O - ?), Łukasz Surma (P - ?), Eduards Višņakovs (N - RFS Ryga)

Stal Mielec  
Przychodzą: Maksymilian Banaszewski (P - Znicz Pruszków), Edgar Bernhardt (P - SV Rödinghausen), Momcził Cwetanow (P - Wereja Stara Zagora), Dejan Đermanović (N - Miedź Legnica), Mateusz Gancarczyk (P - Odra Opole), Waldemar Gancarczyk (P - Odra Opole), Rafał Grodzicki (O - Ruch Chorzów), Angeł Grynczow (O - Neftochimik 1962 Burgas), Michał Janota (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Leândro (O - Górnik Łęczna), Radosław Majecki (B - Legia Warszawa), Szymon Przystalski (O - Odra Opole), Tomasz Swędrowski (P - MKS Kluczbork), Łukasz Wroński (P - Wigry Suwałki), Niklas Zulciak (P - Lech II Poznań), Bartosz Kania (rezerwy), Bartosz Sobczyk (rezerwy), Oskar Mazur (rezerwy), Patryk Zygmunt (rezerwy), Piotr Goliasz (rezerwy), Piotr Małek (rezerwy)

Odchodzą: Damian Ałdaś (P - Verdal IL), Damian Baran (N - Wólczanka Wólka Pełkińska), Michał Bierzało (O - GKS Bełchatów), Krzysztof Drzazga (N - Chojniczanka Chojnice), Piotr Głowacki (P - Stomil Olsztyn), Aleksandyr Kolew (N - Sandecja Nowy Sącz), Adrian Liberacki (O - Ruch Chorzów), Sebastian Łętocha (N - Stal Stalowa Wola), Boris Milekić (O - FK Metalac (Gornji Milanovac)), Wasił Panajotow (P - Lewski Sofia), Kamil Radulj (P - Siarka Tarnobrzeg), Szymon Sobczak (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dawid Stypa (N - Czarni Połaniec), Robert Sulewski (O - Zagłębie Sosnowiec), Szymon Urbaniak (N - JKS 1909 Jarosław), Sebastian Zalepa (O - Stal Stalowa Wola), Niklas Zulciak (P - Wisła Puławy)

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Paweł Abbott (N - Arka Gdynia), Paweł Baranowski (O - Wigry Suwałki), Eryk Borczyński (P - Korona Kielce), Janusz Bucholc (O - Wigry Suwałki), Ernest Dzięcioł (O - Legionovia Legionowo), Milen Gamakow (P - Lechia Gdańsk), Piotr Głowacki (P - Stal Mielec), Adrian Karankiewicz (O - Wigry Suwałki), Daniel Mikołajewski (P - GKS Tychy), Jakub Miszczuk (B - Ruch Chorzów), Dani Ramírez (P - Internacional de Madrid CF), Artur Siemaszko (N - Zagłębie Lubin), Łukasz Sołowiej (O - Raków Częstochowa), Marcin Stromecki (P - Siarka Tarnobrzeg), Rafał Śledź (N - Sokół Ostróda), Wołodymyr Tanczyk (P - Gyirmót FC), Tomasz Zając (P - Sandecja Nowy Sącz)

Odchodzą: Igor Biedrzycki (O - Huragan Morąg), Arkadiusz Czarnecki (O - Pogoń Siedlce), Łukasz Jegliński (P - Pogoń Siedlce), Aleksander Karbowiak (P - Gwardia Koszalin), Piotr Klepczarek II (O - Znicz Pruszków), Rafał Kujawa (N - ŁKS Łódź), Patryk Kun (P - Arka Gdynia), David Moli (N - Welling United FC), Tsubasa Nishi (P - Legia II Warszawa), Jakub Piotrowski (P - Pogoń Szczecin), Jarosław Ratajczak (O - Pogoń Siedlce), Adrian Serowiec (B - Mławianka Mława), Krzysztof Szewczyk (P - Cracovia), Rafał Śledź (N - GKS Wikielec), Tomasz Wełnicki (O - Legia II Warszawa), Paweł Wojowski (P - Arka Gdynia), Wojciech Żęgota (O - Tęcza Biskupiec), Karol Żwir (P - Huragan Morąg)

Wigry Suwałki  
Przychodzą: Luka Asatiani (O - brak klubu), Wojciech Bil (P - rezerwy), Łukasz Budziłek (B - Chojniczanka Chojnice), Radosław Bukacki (P - Olimpia Elbląg), Laurențiu Iorga (N - FC Voluntari II), Adrian Jurkowski (O - Sandecja Nowy Sącz), Patryk Klimala (N - Jagiellonia Białystok), Kamil Kościelny (O - Radomiak Radom), Piotr Kwaśniewski (P - MKS Kluczbork), Karol Mackiewicz (P - Jagiellonia Białystok), Robert Obst (O - Pogoń Szczecin), Paweł Olszewski (O - Jagiellonia Białystok), Adrian Piekarski (O - rezerwy), Serhij Pyłypczuk (P - Korona Kielce), Maciej Radaszkiewicz (N - rezerwy), Mariusz Rybicki (P - Miedź Legnica), Patryk Sokołowski (P - Olimpia Elbląg), Mateusz Spychała (O - Radomiak Radom), Krzysztof Wołkowicz (P - GKS Katowice), Przemysław Wróbel (B - Błękitni Stargard Szczeciński), Łukasz Szczerbowski (rezerwy)

Odchodzą: Kamil Adamek (N - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Frank Adu Kwame (O - Miedź Legnica), Rafał Augustyniak (O - Miedź Legnica), Paweł Baranowski (O - Stomil Olsztyn), Janusz Bucholc (O - Stomil Olsztyn), Václav Cverna (O - Odra Opole), Adrian Karankiewicz (O - Stomil Olsztyn), Damian Kądzior (P - Górnik Zabrze), Miłosz Kozak (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kuku (N - UE Sant Andreu), Andrzej Olszewski (B - koniec kariery), Damian Podleśny (B - Lechia Gdańsk), Adam Ryczkowski (N - Chojniczanka Chojnice), Omar Santana (N - Miedź Legnica), Maciej Wichtowski (O - Pogoń Siedlce), Łukasz Wroński (P - Stal Mielec), Kamil Zapolnik (N - GKS Tychy)

Zagłębie Sosnowiec  
Przychodzą: Alexandre Cristóvão (N - FK Javor (Ivanjica)), Adam Banasiak (P - Olimpia Grudziądz), Mateusz Cichocki (O - Ruch Chorzów), Arkadiusz Jędrych (O - Pogoń Siedlce), Dawid Kudła (B - Pogoń Szczecin), Szymon Lewicki (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Rafał Makowski (P - Legia Warszawa), Łukasz Mozler (P - FV Illertissen 1921), Patryk Mularczyk (P - Skra Częstochowa), Tomasz Nawotka (O - Legia Warszawa), Nuno Malheiro (O - GD Vitória de Sernache), Matko Perdijić (B - Polonia Bytom), Bartosz Pikul (P - Górnik Zabrze), Vamara Sanogo (N - Legia Warszawa), Robert Sulewski (O - Stal Mielec), Konrad Wrzesiński (O - Pogoń Siedlce), Łukasz Błach (rezerwy), Maciej Wnuk (rezerwy)

Odchodzą: Wojciech Bała (P - Soła Oświęcim), Robert Bartczak (P - Legia Warszawa), Łukasz Bogusławski (O - GKS Tychy), Dominik Böttcher (P - Lüneburger SK Hansa), Konrad Budek (O - Znicz Pruszków), Sebastian Dudek (P - Widzew Łódź), Wojciech Fabisiak (B - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Fidziukiewicz (N - GKS Tychy), Fabian Klama (P - BKS Stal Bielsko-Biała), Krzysztof Markowski (O - Bytomski Sport Bytom), Łukasz Matusiak (P - GKS Tychy), Konrad Michalak (P - Legia Warszawa), Martin Pribula (P - kontuzja), Dawid Ryndak (P - Puszcza Niepołomice), Marcin Sierczyński (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Wojciech Skaba (B - ?), Radosław Syguła (P - rezerwy), Jakub Szumski (B - Legia Warszawa), Kamil Wiktorski (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała)

 

Napisz do nas