[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 18 maja 2018, 12:27:18

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Anglia

Anglia

 
Przychodzą: Krystian Bielik (O - Arsenal FC -> Walsall FC), Jarosław Jach (O - Zagłębie Lubin -> Crystal Palace FC), Maksymilian Stryjek (B - Accrington Stanley FC -> Sunderland AFC), Jarosław Urbaniec (O - Sokół Kocmyrzów Baranówka -> FC Polonia Nottingham), Michał Żyro (N - Wolverhampton Wanderers FC -> Charlton Athletic FC)

Odchodzą: Krystian Bielik (O - Arsenal FC -> Walsall FC), Ariel Borysiuk (P - Queens Park Rangers FC -> Lechia Gdańsk), Marcin Brzozowski (B - Ashford Town FC -> Queens Park Rangers FC (rezerwy)), Mateusz Klich (P - Leeds United FC -> FC Utrecht), Maksymilian Stryjek (B - Accrington Stanley FC -> Sunderland AFC), Michał Żyro (N - Wolverhampton Wanderers FC -> Charlton Athletic FC)

Austria

Austria

 
Przychodzą: Jakub Luberda (N - Podhale Nowy Targ -> SK Wullersdorf), Daniel Mikołajczyk (O - Podhale Nowy Targ -> Mauerwerk Sport Admira), Łukasz Pielorz (P - MFK Frýdek-Místek -> SK Bischofshofen)

Odchodzą:

Belgia

Belgia

 
Przychodzą: Łukasz Płonowski (P - TSG Neustrelitz -> Koninklijke Diegem Sport), Łukasz Wietecha (N - Motor Lubawa -> FC Polonia Boitsfort)

Odchodzą:

Bułgaria

Bułgaria

 
Przychodzą: Jakub Świerczok (N - Zagłębie Lubin -> Łudogorec Razgrad)

Odchodzą:

Cypr

Cypr

 
Przychodzą: Aleksander Majerz (P - FC Martinenc -> ÉN Achyrónas Liopetríou)

Odchodzą: Patryk Procek (B - AS Ethnikós Áchnas -> GKS Katowice)

Czechy

Czechy

 
Przychodzą: Krystian Majerczyk (B - Watra Białka Tatrzańska -> TJ Lokomotiva Petrovice)

Odchodzą: Łukasz Pielorz (P - MFK Frýdek-Místek -> SK Bischofshofen)

Dania

Dania

 
Przychodzą:

Odchodzą: Jakub Imiołek (B - Akademisk Boldklub -> Victoria Sulejówek)

Gibraltar

Gibraltar

 
Przychodzą: Przemysław Zabielski (P - ? -> FC Bruno's Magpies)

Odchodzą:

Grecja

Grecja

 
Przychodzą: Sebastian Chruściel (O - Olimpia Grudziądz -> AÉ Karaïskákis), Krystian Nowak (O - Heart of Midlothian FC -> Paniónios GSS)

Odchodzą: Bartłomiej Babiarz (P - GS Apóllon Smýrnis -> Zagłębie Sosnowiec)

Hiszpania

Hiszpania

 
Przychodzą: Paweł Florek (B - brak klubu -> CD Badajoz), Dawid Kędra (B - Lechia Tomaszów Mazowiecki -> CD Olímpic de Xàtiva), Adrián Wojcik (N - AD Unión Adarve -> Antequera CF)

Odchodzą: Aleksander Majerz (P - FC Martinenc -> ÉN Achyrónas Liopetríou), Adrián Wojcik (N - AD Unión Adarve -> Antequera CF)

Holandia

Holandia

 
Przychodzą: Mateusz Klich (P - Leeds United FC -> FC Utrecht)

Odchodzą:

Irlandia

Irlandia

 
Przychodzą: Arkadiusz Mamala (B - Coole FC -> Galway United FC)

Odchodzą: Arkadiusz Mamala (B - Coole FC -> Galway United FC)

Islandia

Islandia

 
Przychodzą: Robert Błąkała (B - Bocheński KS -> Njarðvík), Piotr Bujak (B - brak klubu -> Víðir (Garður)), Robert Menzel (O - ÍA (Akranes) -> Kórdrengir)

Odchodzą: Tomasz Łuba (O - Víkingur (Ólafsvík) -> ?), Robert Menzel (O - ÍA (Akranes) -> Kórdrengir), Patryk Stefański (P - ÍA (Akranes) -> Stal Stalowa Wola)

Japonia

Japonia

 
Przychodzą:

Odchodzą: Filip Wichman (B - Yokohama SCC -> Raków Częstochowa)

Niemcy

Niemcy

 
Przychodzą: Paweł Bielecki (O - Energetyk Gryfino -> SV Altlüdersdorf), Mario Cieślik (P - Bytovia Bytów -> SV Fortuna Regensburg), Damian Dudała (O - TSV Eintracht 1920 Stadtallendorf -> SV Neuhof 1910), Oskar Fijałkowski (P - Energetyk Gryfino -> FSV Einheit Ueckermünde), Łukasz Frąszczak (O - SC Polonia Hannover -> SG Letter 05), Przemysław Jurków (P - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie -> Torgelower FC Greif), Konrad Korczyński (P - Stal Stalowa Wola -> SV Altlüdersdorf), Maciej Kwiatkowski (O - BFC Dynamo (Berlin) -> FSV 63 Luckenwalde), Hubert Laskowski (N - Partyzant Radoszyce -> SV Eintracht Elster), Bartosz Latuszek (P - FC Saalfeld -> FC Schwedt 02), Radosław Libera (B - FC Gütersloh 2000 -> SV Grün-Weiss Brieselang), Tomasz Libera (B - Stal Mielec -> SV Donaustauf), Paweł Łukasik (N - GKS Wikielec -> FC Blaubeuren), Michael Mikołajczuk (B - Dąb Przybyszów -> LSV Neustadt/Spree), Mateusz Pakosz (O - SV Harkebrügge -> STV Barßel), Szymon Pasko (P - TSV Kornburg 1932 -> 1.SC Feucht), Grzegorz Pawłowski (O - Mewa Resko -> FV Preussen Eberswalde), Jarosław Pikuła (B - SV Mosaik Frankfurt 1966 -> SG 01 Hoechst), Piotr Rusek (B - Energetyk Gryfino -> BSV Eintracht Sondershausen), Markus Rychlik (N - powrót po kontuzji -> Turu 1880 Düsseldorf), Wojciech Sadlowski (B - rezerwy -> FC Carl Zeiss Jena), Robert Sikorski (N - Wybrzeże Rewalskie Rewal -> SC Victoria 1914 Templin), Mateusz Toporkiewicz (N - Energetyk Gryfino -> SV Altlüdersdorf), Fabian Woźniak (O - Pelikan Łowicz -> SV Neuhof 1910), Damian Zamiar (B - Lubuszanin Trzcianka -> SV Victoria Seelow)

Odchodzą: Szymon Chać (O - BSV Eintracht Sondershausen -> Astra Ustronie Morskie), Damian Dudała (O - TSV Eintracht 1920 Stadtallendorf -> SV Neuhof 1910), Szymon Dymińczuk (P - SG Meisenheim/Desloch-Jeckenbach -> Polonia Głubczyce), Łukasz Frąszczak (O - SC Polonia Hannover -> SG Letter 05), Maciej Kowalski-Haberek (O - TSV Emmelshausen -> KS Polkowice), Maciej Kwiatkowski (O - BFC Dynamo (Berlin) -> FSV 63 Luckenwalde), Bartosz Latuszek (P - FC Saalfeld -> FC Schwedt 02), Radosław Libera (B - FC Gütersloh 2000 -> SV Grün-Weiss Brieselang), Mateusz Marynowski (P - FC Insel Usedom -> Flota Świnoujście), Adrian Olszewski (B - Blomberger SV -> KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Mateusz Pakosz (O - SV Harkebrügge -> STV Barßel), Szymon Pasko (P - TSV Kornburg 1932 -> 1.SC Feucht), Jarosław Pikuła (B - SV Mosaik Frankfurt 1966 -> SG 01 Hoechst), Przemysław Płacheta (P - SG Sonnenhof Grossaspach -> Pogoń Siedlce), Łukasz Płonowski (P - TSG Neustrelitz -> Koninklijke Diegem Sport), Cezary Szałek (O - SV Blau-Weiss '90 Neustadt -> Tanowia Tanowo), Igor Świątkiewicz (P - VfL 05 Hohenstein-Ernstthal -> Włókniarz Konstantynów Łódzki), Karol Tomczyk (O - VfL 05 Hohenstein-Ernstthal -> Skra Częstochowa), Mateusz Trzebiatowski (P - Torgelower FC Greif -> Orzeł Wałcz), Oskar Zawada (N - Karlsruher SC -> Wisła Płock)

Norwegia

Norwegia

 
Przychodzą: Damian Ałdaś (P - Verdal IL -> FK Tønsberg), Grzegorz Flasza (B - Tromsdalen UIL -> Arendal Fotball), Konrad Kapusta (B - Notodden FK -> Flint Fotball), Adrian Krysian (P - Verdal IL -> Flint Fotball), Maciej Raniowski (B - Verdal IL -> IL Brodd)

Odchodzą: Damian Ałdaś (P - Verdal IL -> FK Tønsberg), Grzegorz Flasza (B - Tromsdalen UIL -> Arendal Fotball), Konrad Kapusta (B - Notodden FK -> Flint Fotball), Adrian Krysian (P - Verdal IL -> Flint Fotball), Piotr Leciejewski (B - SK Brann -> Zagłębie Lubin), Maciej Raniowski (B - Verdal IL -> IL Brodd), Jakub Serafin (P - FK Haugesund -> Lech Poznań)

Portugalia

Portugalia

 
Przychodzą:

Odchodzą: Przemysław Macierzyński (N - SL e Benfica (j) -> Lechia Gdańsk), Mateusz Zachara (N - CD Tondela -> Raków Częstochowa)

Rosja

Rosja

 
Przychodzą: Łukasz Sekulski (N - Jagiellonia Białystok -> SKA Chabarowsk)

Odchodzą:

Słowacja

Słowacja

 
Przychodzą: Dawid Kurminowski (N - Lech Poznań -> MFK Zemplín Michalovce), Jakub Więzik (N - 1.FC Tatran Prešov -> FK Železiarne Podbrezová)

Odchodzą: Dawid Szymonowicz (P - FC ViOn Zlaté Moravce -> Jagiellonia Białystok), Jakub Więzik (N - 1.FC Tatran Prešov -> FK Železiarne Podbrezová)

Szkocja

Szkocja

 
Przychodzą:

Odchodzą: Rafał Grzelak (P - Heart of Midlothian FC -> Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Krystian Nowak (O - Heart of Midlothian FC -> Paniónios GSS)

Szwecja

Szwecja

 
Przychodzą: Patryk Brzeski (P - GKS Przodkowo -> Värmbols FC), Radosław Erlich (N - Team ThorenGruppen FF -> Morön BK), Łukasz Kopka (P - GKS Przodkowo -> Värmbols FC), Piotr Piotrowicz (N - Skarpnäck FF -> Norrtulls SK), Krzysztof Zaremba (P - Kotwica Kołobrzeg -> Värmbols FC)

Odchodzą: Radosław Erlich (N - Team ThorenGruppen FF -> Morön BK), Dawid Klepczyński (P - IFK Ås -> Kasztelan Sierpc), Piotr Piotrowicz (N - Skarpnäck FF -> Norrtulls SK), Mateusz Szałek (O - Robertsfors IK -> Unia Solec Kujawski)

USA

USA

 
Przychodzą: Wiktor Lasota (B - Point Loma Nazarene Sea Lions -> Charlotte Eagles), Konrad Plewa (O - Saint Louis FC -> Real Monarchs), Wojciech Wójcik (N - OKC Energy FC -> New York Cosmos B)

Odchodzą: Sebastian Fedan (P - Polonia Gwardia New York -> Wisłoka Dębica), Wiktor Lasota (B - Point Loma Nazarene Sea Lions -> Charlotte Eagles), Konrad Plewa (O - Saint Louis FC -> Real Monarchs), Wojciech Wójcik (N - OKC Energy FC -> New York Cosmos B)

Włochy

Włochy

 
Przychodzą: Michał Lewandowski (B - Teramo Calcio -> SS Monopoli 1966), Thiago Cionek (O - US Città di Palermo -> SPAL 2013)

Odchodzą: Paweł Bochniewicz (O - Udinese Calcio -> Górnik Zabrze), Michał Lewandowski (B - Teramo Calcio -> SS Monopoli 1966), Thiago Cionek (O - US Città di Palermo -> SPAL 2013)

Wyspy Owcze

Wyspy Owcze

 
Przychodzą:

Odchodzą: Michał Przybylski (P - Skála -> Widzew Łódź)

 

Napisz do nas